Skocz do zawartości

Wachacze


polo

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam,

> Panowie muszę zmienić wahacz z przodu, jakiej firmy możecie polecić?

Moge tylko powiedzieć że mam TRW od jakiś 70k km i jeszcze luzów nie ma, ale jak bym miał kupować to brałbym stalowe od bravo, niewiele droższe a maja wymienne sworznie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam 2004 rok , chce zrobic przeszczep na stalowe od bravo, i zalozyc twarde poliuretany:D i nie

> wiem czy czasem mi one podejda do mojego stilo, czy bede musial cos kombinowac, bo moge nie

> ustawic zbierznosci?

Twarde poli sobie podaruj, na czerwonych jest już wyraźnie auto twardsze niż na gumach.

Wszystko pasuje, zbieżność też jest ok, całość rozija się po prostu o średnice otworu w małych tulejach, w Stilo jest 12mm a w NB 14 ( stilo po 2006 też ) stąd konieczność wymiany małej tulei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie po 2006 tylko już od 2004 roku. Niestety jak nie wyjmiesz i nie sprawdzisz to nie będziesz

> wiedział jakie masz. Mój był z 2005 i już były 14.

Dlatego napisalem 2006 jako pewna datę, wcześniej to loteria, a jeśli potrafisz określić dokładna datę zmiany to stawiam czteropak biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podchodzą tylko że trzeba przednią tuleje zmieniać na taką ze Stilo, chyba że masz auto po liftowe

> ( po 2006r)

A nie można zwyczajnie włożyć tulejki z milimetrową ścianką do środka tulei fi14. To można skręcić nawet bez niczego, bo i tak zaciśnie środkową część tulei, ale taka ustalająca zachowałaby kąt pochylenia koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam tak> pionowa rear tlna 12mm, front pozioma 14mm wiem bo juz rozwiercalem tulejki 12mm:D

Widać w MJTD 140KM tuleje 14mm były standardem grinser006.gif - u mnie w 2005r również takie zastosowano ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to u makaronow, co z regalu spadnie to na tasme

W Marei 97r mam z tyłu układ hamulcowy Lockheed, a wszystkie znaki na niebie i eper mówią, że ma być Bendix, bo Lockheed kładli od 99r. Ktoś na montażu wziął hamulce od Bravy, która ten układ miała wkładany wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

> Po nr vin musisz w eperze sprawdzić sobie bo bywały 2 rodzaje.

Może mi ktoś sprawdzić w EPR bo jade po GPRS z góry dzięki :

VIN ZFA19200000477272

Wahacz lewy i prawy.

Oki, juz chyba znalazłem

Nr fiat 50700779

Nr TRW

JTC 952 JTC952 = PRAWY

JTC 951 JTC951= LEWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz blaszaki dac+poliuretany:D i sprawdzic jaka masz tuleje pozioma, u mnie mialo byc 12mm a okazalo sie 14mm, nie kupuj zamiennikow tych tanich z allegro, auto bedzie plywac po jakims czasie, wiem to po swoich firmy GH z alegro, jak chcesz ciac koszta , nie kupujac trw, to mozesz zakupic byle jaki zamiennik i zalozyc poliuretany, sworzen wytrzyma 100tys:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może mi ktoś sprawdzić w EPR bo jade po GPRS z góry dzięki :

> VIN ZFA19200000477272

> Wahacz lewy i prawy.

> Oki, juz chyba znalazłem

> Nr fiat 50700779

> Nr TRW

> JTC 952 JTC952 = PRAWY

> JTC 951 JTC951= LEWY

Ja już u siebie wymieniłem na blaszaki, bo jeden z fabrycznych miał luz na sworzniu. Kupiłem za 200zł dwa wahacze używane z Delty 2010r. Byłem nastawiony, że od razu sworznie dam nowe, a tu zonk, wahacze w idealnym stanie. Przednich tulei nie zmieniałem, tylko włożyłem w nie wycięte i 1mm blachy tulejki centrujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.