Skocz do zawartości

dyskusja F1 2013 - Węgry


johnny_b2

Rekomendowane odpowiedzi

no to co jest. Nikt nic nie piszę?

Zmiana opon na bazie zeszłorocznych, wszyscy mogli testować, oprócz Merca (ze względu na poprzednią aferę).

Oczekujecie jakiś zmian? Wydaje mi się że conieco się poprawi.

Już chłopaki mówili, że są twardsze i trzeba ustawiać pojazdy na nowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Borówe jestem w stanie znieść ale tego drugiego ćwoka

ten drugi coś dziś wyjechałz tekstem że Heidfeldowi coś tam nie pasowało jakaś akcja na torze - to szkopek tam był czy coś mu się po tentegowało? bo całości nie oglądałem tylko część słuchałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten drugi coś dziś wyjechałz tekstem że Heidfeldowi coś tam nie pasowało jakaś akcja na torze - to

> szkopek tam był czy coś mu się po tentegowało? bo całości nie oglądałem tylko część słuchałem

nie trawię tego gościa, poprzedni wyścig oglądałem w RTL i miałem spokój bo nic nie rozumiem palacz.gif i nawet reklamy mi nie przeszkadzają bo na koniec jest reklama piwa zlosnik2.gif

a dziś postanowiłem obejrzeć w polszmacie i sciana.gif

przykład:

do pit zjeżdża GRO /ma TOTAL na kasku, RAI nie ma reklamy/a ten pajac:

- kto to zjeżdża? Raikkonen ...

i jego sposób podniecania się wyprzedaniem do którego nawet nie ma szans aby doszło ...

DNO sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie trawię tego gościa, poprzedni wyścig oglądałem w RTL i miałem spokój bo nic nie rozumiem i

> nawet reklamy mi nie przeszkadzają bo na koniec jest reklama piwa

> a dziś postanowiłem obejrzeć w polszmacie i

> przykład:

> do pit zjeżdża GRO /ma TOTAL na kasku, RAI nie ma reklamy/a ten pajac:

> - kto to zjeżdża? Raikkonen ...

> i jego sposób podniecania się wyprzedaniem do którego nawet nie ma szans aby doszło ...

> DNO

to tak jak na którymś wyścigu: kamera filmuje wyjazd z zakrętu na długa prostą. W oddali przez kadr widać jak przetacza się czyjeś koło, a za nim powoli wyjeżdża bolid i zjeżdża na bok: a Borówa: coś się musiało stać: wygląda na awarię silnika lub skrzyni....

kilka okrążeni później już nawet po powtórce na której znów nic nie zauważył Borówa nagle odkrywczo: Już wiemy co się stało: to koło odpadło !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej mieliśmy dyskutować o GP a nie o poziomie komentowania.

No dokładnie ok.gif

> Mnie zastanawia kara dla Gro. Wg mnie pojechał jak najbardziej przepisowo, poza tym w momencie

> opuszczania toru już był przed Alonso.

Przed Massą. Jednak zasady zasadami. Jest linia ciągła wyznaczająca krawędź toru. Tyle i aż tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Borówe jestem w stanie znieść ale tego drugiego ćwoka

ten drugi jest cholernie emocjonalny, wydziera sie, przezywa jak cholera.

Co do samego wyscigu, zdziwilem sie, ze Vettel po ostatniej zmianie kol nie dostal opon z zoltym paskiem, nie chcieli przesadzic, czy wiedzieli, ze bedzie ciezko?

Kwestia nr 2 - Grosjean i kolizja z Buttonem - kara przejazdu nalozona slusznie czy - jak to powiedzial Borowa - komus z ekipy sedziowskiej wstalo sie lewa noga?

PS. nie wydaje sie Wam, ze Button dosc mocno narzeka na tego typu zachowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PS. nie wydaje sie Wam, ze Button dosc mocno narzeka na tego typu zachowania?

Być może ale to nie pierwszy kontakt GRO z Buttonem grinser006.gif mają do siebie szczęście. A kara wg mnie nie słusznie nałożona, wyczytałem że nawet Massa powiedział że GRO zrobił to prawidłowo. Ta kara zmąciła trochę wyścig choć prawdopodobnie skończyło by sie komunikatem " Kimi is faster than you" crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Być może ale to nie pierwszy kontakt GRO z Buttonem mają do siebie szczęście. A kara wg mnie nie

> słusznie nałożona, wyczytałem że nawet Massa powiedział że GRO zrobił to prawidłowo. Ta kara

> zmąciła trochę wyścig choć prawdopodobnie skończyło by sie komunikatem " Kimi is faster than

> you"

GRO jest na cenzurowanym i stąd pewnie nadwrażliwość sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> GRO jest na cenzurowanym i stąd pewnie nadwrażliwość sędziów.

Mimo wszystko, niejednokrotnie większe przekroczenia przepisów uchodziły zawodnikom na sucho. IMO trochę na wyrost ta kara, a po drugie, to był tego dnia jeden z nielicznych zawodników wpływających na jakiekolwiek emocje w tym widowisku zlosnik.gif

Mnie coraz bardziej drażni VET. Już za byle manewr blokowania od razu się unosi i prosi swój zespół o analizę sytuacji. (sytuacja z RAI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Być może ale to nie pierwszy kontakt GRO z Buttonem mają do siebie szczęście. A kara wg mnie nie

> słusznie nałożona, wyczytałem że nawet Massa powiedział że GRO zrobił to prawidłowo. Ta kara

> zmąciła trochę wyścig choć prawdopodobnie skończyło by sie komunikatem " Kimi is faster than

> you"

wg mnie to kara niesłuszna, incydent wyścigowy i tyle

większe babole przepuszczali HAMa czy VETa

a co do"Kimi is faster than you" to jeżeli faktycznie /potwierdzenie livetiming/ tak jest na torze, że jeden kierowca blokuje drugiego z tego samego teamu to powinien go przepuścić

inaczej dochodzi do bratobójczych pojedynków z efektownymi kolizjami i wykluczeniem obu maszyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to co jest. Nikt nic nie piszę?

> Zmiana opon na bazie zeszłorocznych, wszyscy mogli testować, oprócz Merca (ze względu na poprzednią

> aferę).

> Oczekujecie jakiś zmian? Wydaje mi się że conieco się poprawi.

> Już chłopaki mówili, że są twardsze i trzeba ustawiać pojazdy na nowo...

Dooobry wyscig. Zadnych mijanek z DRS. Szczegolnie Ham i Gro robili widowisko.

Szkoda, ze realizator nie pokazal w ogole w jaki sposob Hamilton wyprzedzil Buttona.

Wiadomo tylko, ze zrobil to blyskawicznie, a jak pozniej sie okazalo But nie byl latwy do wyprzedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem na F1 po raz 6 i powiem Wam, że najlepiej wszystko wygląda na żywo bez dwóch zdań.

Znów ciepło dopisało, co? biglaugh.gif

Ja kilka lat temu spaliłem się na trybunie.

Co do oglądani ana żywo - fajne wrażenia, ale ogląd sytuacji jest o wiele lepszy z kanapy przed TV wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.