Skocz do zawartości

(KzAK) 50kpln na zabawkę...


Pipper

Rekomendowane odpowiedzi

> Bardziej Ci odpowiadalo niz Abarth?

nie no , Abarth fajniejszy, ale to też nie to zlosnik.gif

> No to grubo.

właścicielka ma fioła na punkcie jazdy swoim pojazdem, porobione nieźle, łącznie z klatką -ot zabaweczka dla Pani devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie no , Abarth fajniejszy, ale to też nie to

No dlatego pytam, bo chciales MiTo z 1.75 wink.gif

> właścicielka ma fioła na punkcie jazdy swoim pojazdem, porobione nieźle, łącznie z klatką -ot

> zabaweczka dla Pani

Fangirl biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem MAzde mx5 i nie ma nic lepszego. Lekkie naped na tyl i kabrio. Mozna po torze polatac, zadac szyku na deptaku oink.gif poderwac malolatke. A jak trzeba to pojechac calkiem sprawnie. Jezeli nie bedzie dla Ciebie za wolna to kasy starczy na mlode auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupilem MAzde mx5 i nie ma nic lepszego. Lekkie naped na tyl i kabrio. Mozna po torze polatac,

> zadac szyku na deptaku poderwac malolatke. A jak trzeba to pojechac calkiem sprawnie. Jezeli

> nie bedzie dla Ciebie za wolna to kasy starczy na mlode auto.

odpada, wyżej wymienione przez Cibie argumenty obaliłem wczoraj swoim jedenastoletnim Stilo hahaha.gif

blaszka się błyszczy, to oko przyciąga hehe.gif

prowadzenie fajne, ale za wolna i za otwarta - nie chcę cabrio crazy.gif

na Cabrio przyjdzie czas, za jakieś 20 lat grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra, a jak z prowadzeniem, bo jazda po prostej mnie jakoś nie bawi

seryjna szpera mechaniczna, zawiecha i hamulce z Focusa II ST, który był w swoich czasach chwalony wink.gif Ma zmienione na grubsze stabilizatory.

Hamulce przód 320mm tył 280mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> seryjna szpera mechaniczna, zawiecha i hamulce z Focusa II ST, który był w swoich czasach chwalony

> Ma zmienione na grubsze stabilizatory.

> Hamulce przód 320mm tył 280mm.

czyli felga 18-19" i dobra opona 225-235 szeroka i da radę na winklach? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli felga 18-19" i dobra opona 225-235 szeroka i da radę na winklach?

seryjnie felga 18 i opona 215, bez sensu zlosnik.gif z doświadczenia najlepiej sprawdza się UHP 235/40 lub semi 225/40 - 235/40. W tej chwili mam Kumho KU36 i jest moim zdaniem przyzwoicie. Jakbyś się wybierał do Wawy to się odezwij, przekonasz się czy Ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> seryjnie felga 18 i opona 215, bez sensu z doświadczenia najlepiej sprawdza się UHP 235/40 lub

> semi 225/40 - 235/40. W tej chwili mam Kumho KU36 i jest moim zdaniem przyzwoicie. Jakbyś się

> wybierał do Wawy to się odezwij, przekonasz się czy Ci odpowiada.

druga połowa sierpnia jakoś wypada, bo jakieś szkolenie prowadzić podobno, albo zwykłą popijawą się zakończy biglaugh.gif

ale wracając do tematu jaki jest rozmiar homologowanego fabrycznego koła, to sobie dobiorę stosowny rozmiar kółka do tego modelu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> druga połowa sierpnia jakoś wypada, bo jakieś szkolenie prowadzić podobno, albo zwykłą popijawą się

> zakończy

to się odezwij zanim się zakończy zlosnik.gif zresztą dorosły jesteś, sam ustalasz priorytety wink.gif

> ale wracając do tematu jaki jest rozmiar homologowanego fabrycznego koła, to sobie dobiorę stosowny

> rozmiar kółka do tego modelu

215/45R18 dla 3BK (model 2006-2008) i 225/40R18 dla BL od 2009 do teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miało być niekłopotliwe, a ten silnik nie należy do zbyt żywotnych i tanich i łatwych w naprawach,

> dodatkowo to prawie jak dwusuw zużywa oleju

Mając taki budżet, kupiłbym właśnie takiego RX'a z zepsutym silnikiem (wyjdzie tanio), wywalił silnik i wsadził tam silnik od CTRa. Masz wtedy piękny samochód, dobrze prowadzący się z silnikiem dającym duuuuuuuużo satysfakcji podczas szybkiej jazdy pełną dzidą.

Pozdrawiam

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miało być niekłopotliwe, a ten silnik nie należy do zbyt żywotnych i tanich i łatwych w naprawach,

> dodatkowo to prawie jak dwusuw zużywa oleju

gowno nie ma nic co spełnia twoje wymagania, masz za mało kasy a za dużo chcesz, zwiększ kasę albo obniż wymagania, myslisz ze remont boxera imprezy będzie tańszy? Powodzenia zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mając taki budżet, kupiłbym właśnie takiego RX'a z zepsutym silnikiem (wyjdzie tanio), wywalił

> silnik i wsadził tam silnik od CTRa. Masz wtedy piękny samochód, dobrze prowadzący się z

> silnikiem dającym duuuuuuuużo satysfakcji podczas szybkiej jazdy pełną dzidą.

> Pozdrawiam

> Bartek

jest to rozwiązanie, ale szukam czegoś w serii, mogę kupić też opla omegę, zapakować jakieś V6 supercharged i będzie ogień, ale to nie o to chodzi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest to rozwiązanie, ale szukam czegoś w serii, mogę kupić też opla omegę, zapakować jakieś V6

> supercharged i będzie ogień, ale to nie o to chodzi

Nie chcesz VW ale za 50k masz mloda fabie RS i bedzie szla jak dzika. Skoro Mazda MX5 odpadla to pozostaje wpisac kryteria na otomoto zaznaczyc, ze ma byc z PL i poogladac co wyskoczy. Raczej nie nastrajalbym sie na marke model a na jakis znaleziony rodzynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gowno nie ma nic co spełnia twoje wymagania, masz za mało kasy a za dużo chcesz, zwiększ kasę albo

> obniż wymagania, myslisz ze remont boxera imprezy będzie tańszy? Powodzenia

no przecież napisałem, że Imprezy nie chcę - wiem czym to grozi, jak to z Imprezą bywa- czasem boli po nie głowa, a w odniesieniu motoryzacyjnym również portfel hehe.gif

wymagań nie obniżę, bo nie muszę, a dlaczego takie mam? - bo mogę mieć i już oink.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie chcesz VW ale za 50k masz mloda fabie RS i bedzie szla jak dzika. Skoro Mazda MX5 odpadla to

> pozostaje wpisac kryteria na otomoto zaznaczyc, ze ma byc z PL i poogladac co wyskoczy. Raczej

> nie nastrajalbym sie na marke model a na jakis znaleziony rodzynek.

przepraszam, ale Fabia to chyba 1 wchodzi w grę jeszcze, ale diesla nie chcę, a Fabia 2 jest paskudna jak kupa dla mnie, więc odpada hehe.gif

wpisałem, kilka propozycji wypadło wink.gif

nie musi być pojazd z PL, może być z dowolnego zakątka Europy, ciekawe sztuki w Szwajcarii stoją zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no przecież napisałem, że Imprezy nie chcę - wiem czym to grozi, jak to z Imprezą bywa- czasem boli

> po nie głowa, a w odniesieniu motoryzacyjnym również portfel

> wymagań nie obniżę, bo nie muszę, a dlaczego takie mam? - bo mogę mieć i już

dobra ostatnia propozycja

przykładowy bo z gazem (a to nie potrzebne)

link G35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przepraszam, ale Fabia to chyba 1 wchodzi w grę jeszcze, ale diesla nie chcę, a Fabia 2 jest

> paskudna jak kupa dla mnie, więc odpada

> wpisałem, kilka propozycji wypadło

> nie musi być pojazd z PL, może być z dowolnego zakątka Europy, ciekawe sztuki w Szwajcarii stoją

Pisalem o Fabi 2 RS. Ja bym szukal z PL lub ewentualnie bez posrednikow handlarzy bo nigdy nie wiadomo co za ulep sprowadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dobra ostatnia propozycja

> przykładowy bo z gazem (a to nie potrzebne)

> link G35

fajna sprawa, za10 lat, jak będę szukał czegoś pokroju 911 pewnie wink.gif

tak jak 350/370Z nie teraz, nie jeździło mi się 350Z zbyt ciekawie crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisalem o Fabi 2 RS. Ja bym szukal z PL lub ewentualnie bez posrednikow handlarzy bo nigdy nie

> wiadomo co za ulep sprowadzili.

No to Ci odpisałem co sądzę o Fabii 2 zlosnik.gif

co do sprowadzania, to sam sobie śmignę i od osoby prywatnej zakupię ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to bierz te m3 i będzie spokój

> link

piękna, ale nie dla mnie grinser006.gif

pierwsze primo ma być manual - nie SMG, drugie primo - jest coupe, ma być sedan w M3, po trzecie primo, ultimo - ... coś jeszcze wymyślę na nie hehe.gif

a, kolor - za ciemny oink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> piękna, ale nie dla mnie

> pierwsze primo ma być manual - nie SMG, drugie primo - jest coupe, ma być sedan w M3, po trzecie

> primo, ultimo - ... coś jeszcze wymyślę na nie

> a, kolor - za ciemny

no to ci zostaje m5tka e39 wink.gif

http://otomoto.pl/bmw-m5-C29488809.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to ci zostaje m5tka e39

mam w zanadrzu piękną sztukę z manualem z 1999r, z pewnych rąk - które jej jeszcze nie chcą sprzedać grinser006.gif

i dobrze, bo M5 za duże jest w tym momencie i za ciężkie wink.gif

> http://otomoto.pl/bmw-m5-C29488809.html

ta sztuka konkretna nie jest warta tych pieniędzy crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam w zanadrzu piękną sztukę z manualem z 1999r, z pewnych rąk - które jej jeszcze nie chcą

> sprzedać

> i dobrze, bo M5 za duże jest w tym momencie i za ciężkie

> ta sztuka konkretna nie jest warta tych pieniędzy

A jeszcze kilka postów wcześniej sl600 czy jakiś tam amg za ciężki nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jeszcze kilka postów wcześniej sl600 czy jakiś tam amg za ciężki nie był.

A widziałeś post, na który odpowiedziałeś?

czy napisałem, że kupuję M5, czy może napisałem, że jest za duże i za ciężkie? grinser006.gif

SL 500/600 super sprawa, ale za 15-20 lat dopiero grinser006.gif

I to też napisałem ok.gif

Czytamy uważnie i odpisujemy, żeby była spójność wypowiedzi w miarę swiety.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moim zdaniem jedynym samochodem spełniającym warunki jest Honda S2000.

Marku, masz rację, Twoim zdaniem, swoje na temat S2000 wyraziłem powyżej wink.gif

Piękny pojazd, super osiągi, ogólnie "och i ach", ale mnie nie odpowiada crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marku, masz rację, Twoim zdaniem, swoje na temat S2000 wyraziłem powyżej

> Piękny pojazd, super osiągi, ogólnie "och i ach", ale mnie nie odpowiada

w zasadzie chyba juz wszystko padło i nic nie odpowiada.. wyglada wiec na to ze zostaniesz bez zabawki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w zasadzie chyba juz wszystko padło i nic nie odpowiada.. wyglada wiec na to ze zostaniesz bez

> zabawki

Są 3 sztuki przecież, nie ma, że wszystko odpadło wink.gif

Mitsu Evo 5/6

M3 e46 sedan z manualem

Leon 1 Cupra R ośka 225KM

Megane 2,0T 225KM

Focus 2 ST, bo na zdrowego RS braknie crazy.gif

Volvo C30 2,5T

Czyli jest nawet 5 sztuk zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mps 6 za duże, a czy 3 kupi się w miarę zdrowe?

latwo nie bedzie... ale np. ja swoja 3 MPS BK z 2008r. bede sprzedawal we wrzesniu , wszystkie wymogi spelnia(no, masa chyba o ~60 kg przekroczona) znaczek MPS zdjalem ;-)

uwaga reklama: (1. wlasciciel 100% bezwypadkowa jedna przycierka parkingowa auto z pelna historia do poczatku kazda faktura od zakupu do wgladu kazde tankowanie na spritmonitor zaposane serwis aso przez 5 lat a pozniej sensowny warsztat "niezależny", auto teraz ma ~91tys przebiegu, w zalewie syfu ktory jest na rynku w sumie rodzynek

auto na torze bylo raz w zyciu, a tak jezdzone w miare normalnie na co dzien, sluzylo jako drugie w rodzinie

w razie zainteresowania kontakt na prv

przepraszam za spam ale tak sobie wymyslilem ze najpierw dam ogloszenia na paru forach to moze trafi sie ktos konlretny zanim oglosze na jakims otomoto...

akurat nadaje z wakacji i temat nowego auta nie jest jeszcze w 100% dopiety ale postanowiłem skorzystac z okazji zeby oglosic zamiar sprzedazy

> tam, gołębnik jak w dieslu starym

> a jak tam ruda w Mazdach, bo 6 to wiem, że chrupie mocno

ponoc chrupie troche ale moja garazowana i nic niepokojacego na razie nie zauwazylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.