Skocz do zawartości

Małe szybkie do 20kpln


Piterus_123

Rekomendowane odpowiedzi

> Miałem przyjemność jazdy bardzo zadbanym Stilo 2,4 i powiem że wrażenia z jazdy bardzo pozytywne.

> Oczywiście spalanie jak przystało na 2,4

bardzo sympatycznie toleruje lpg i cena użytkowania spaaada wink.gif

dźwięk R5 na dobrym wydechu serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcza grzebie w necie i same zle opinie na temat tej skrzyni ze sie sypie, jak to wyglada z ta

> zmiana na inna?

W necie to sobie możesz poczytać że VW jest najlepszy a Alfa mieszka w warsztacie. Znajdziesz sprawny i działający egzemplarz a potem będziesz serwisował jak nalezy to będzie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba bede sie po malutku rozgladal za takim stilonem, ale to co w tej chwili jest na allegro to

> wola o pomste, 90% to szroty, a do niemiec 800km nie widi mi sie robic, bo w promieniu 300km

> od berlina nic nie ma

przywóz auta z niemiec to 1500zł więc wystarszy poszukać egzemplarza i Ci przywiozą zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba bede sie po malutku rozgladal za takim stilonem, ale to co w tej chwili jest na allegro to

> wola o pomste, 90% to szroty, a do niemiec 800km nie widi mi sie robic, bo w promieniu 300km

> od berlina nic nie ma

No tam to nie znajdziesz ale jak się dobrze poszuka to wbrew obiegowej opinii to w Niemczech są do kupienia auta w bdb stanie tylko oczywiście trzeba za nie odpowiednio zapłacić. O cenach z allegro zapomnij i nawet nie patrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tam to nie znajdziesz ale jak się dobrze poszuka to wbrew obiegowej opinii to w Niemczech są do

> kupienia auta w bdb stanie tylko oczywiście trzeba za nie odpowiednio zapłacić. O cenach z

> allegro zapomnij i nawet nie patrz.

albo kupić z uwaloną skrzynią ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to objedzie byle Lanos SX , albo nie daj Boże Golf TDI po chipie . Kolega pyta o małe

> szybkie .

Nie tylko Golf TDI, ale prawie kazdy inny klekot po wirusie, podobnych gabarytow i nawet z troche mniejsza moca zlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to objedzie byle Lanos SX , albo nie daj Boże Golf TDI po chipie . Kolega pyta o małe

> szybkie .

Ty mię pokaż byle Lanosa sx seryjnego, który objedzie Stilo z 2,4? hahaha.gif

Golf tdi po wirusie objedzie, ale ze Stilo też powalczyć na 200KM można grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkowałem sporadycznie Stilo Abarth i powiem że szału ni ma. Powala bardziej wysokim spalaniem niż osiągami a koszty serwisowania 2,4 dość wysokie. Zapytaj o koszt wymiany rozrządu. O corolli 1,8 TS myślałeś?

http://otomoto.pl/toyota-corolla-ts-t-sport-salon-pl-krk-C30297534.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Użytkowałem sporadycznie Stilo Abarth i powiem że szału ni ma. Powala bardziej wysokim spalaniem

> niż osiągami a koszty serwisowania 2,4 dość wysokie. Zapytaj o koszt wymiany rozrządu. O

> corolli 1,8 TS myślałeś?

> http://otomoto.pl/toyota-corolla-ts-t-sport-salon-pl-krk-C30297534.html

ogladalem i jechalem zwykla wersja flaki z olejem to przy tym aucie szał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co powiecie o dizlu?

> np. jakiś tekst na ile to mozna zwirusowac

Na ile by nie można, to nie pojedzie! A jak pojedzie to spali tyle ropy i oleju, że całą frajdę z jazdy facepalm%5B1%5D.gifhehe.gif szlag trafi zlosnik.gif. Stilo nigdy nie będzie małe i szybkie, żeby nie wiem co z nim zrobić. Fiat nie dał rady, to kto ma dać? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co powiecie o dizlu?

> np. jakiś tekst na ile to mozna zwirusowac

> boze sam nie wierze ze pytam o dizla

wolałbym dołożyć kilka groszy i szukać grande punto sport, lżejszy i 8v niezawodny silnik, zmiana T i IC i masz ponad 190PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wolałbym dołożyć kilka groszy i szukać grande punto sport, lżejszy i 8v niezawodny silnik, zmiana T

> i IC i masz ponad 190PS

najważniejsze pytanie, czy ma być szybki na prostych, czy na zakrętach? bo tu Stilo R5 i diesel odpadają, a pewnie GPS MJ też za cięzki ryjek ma... oink.gifwink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przecież to objedzie byle Lanos SX , albo nie daj Boże Golf TDI po chipie . Kolega pyta o małe

> szybkie .

Chyba w garbate aniołki wierzysz, to że 8,5 s do 100km/h to nie jest szał to ja wiem ale żeby każdy byle śmierdziel na gnój miał takie osiągi to jakoś w katalogach nie widziałem. Takie osiągi to ma 2,4JTD 175PS w Alfie 156.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.