Skocz do zawartości

Ile może kosztować usługa kierowcy?


Glaca

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to jest jego zadanie.

Ile za to zawołać ma ten kierowca?

Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

150zł to max, mysle ze wielu by za 100zl pojechalo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

czy kierowca ma być tzw "wozakiem" czy samochód legalny? biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj czas operacji. To jest wyznacznik.

Można w PKP znaleźć punkty na mapie PL, gdzie te 350km będziesz z 3 przesiadkami 12h jechał.

350km drogami "zwykłymi" trzeba liczyć minimum 5h.

Stawka min 20zł/h.

Po dobrej znajomości, może za 100zł bym się zgodził zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

Zależy jaki pojazd, jakie ryzyko, jaka trasa, napiszę ogólnie 100-1000pln za samą usługę, paliwa, mandatów i innych kosztów nie liczę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 150zł to max, mysle ze wielu by za 100zl pojechalo

Może młody łepas narwany na jazdę jak ksiądz na młodego ministranta pojedzie za stówkę, ja np za stówacza bym się nie zgodził trzeba cały dzień poświęcić+bierzesz odpowiedzialność za samochód (w pewnym stopniu). 10zł/h czy nawet poniżej to na bramie cieć ma, więc to trochę mało wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może młody łepas narwany na jazdę jak ksiądz na młodego ministranta pojedzie za stówkę, ja np za

> stówacza bym się nie zgodził trzeba cały dzień poświęcić+bierzesz odpowiedzialność za samochód

> (w pewnym stopniu). 10zł/h czy nawet poniżej to na bramie cieć ma, więc to trochę mało wg

> mnie.

A ja uważam ze 100zł za dniówke to dużo. Mnóstwo ludzi pracuje za 6-7zł/h i to na odpowiedzialnych stanowiskach (też kierowcy np. - znam takich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja uważam ze 100zł za dniówke to dużo. Mnóstwo ludzi pracuje za 6-7zł/h i to na odpowiedzialnych

> stanowiskach (też kierowcy np. - znam takich).

No dobra, ale skoro można za więcej, to czemu z tego nie korzystać? wink.gif

Znam takich co pracują za 6-7pln/h nie są super szczęśliwi z tego powodu, ale znam i takich którzy za więcej pracują - są jakby szczęśliwsi z tego powodu zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może młody łepas narwany na jazdę jak ksiądz na młodego ministranta pojedzie za stówkę, ja np za

> stówacza bym się nie zgodził trzeba cały dzień poświęcić+bierzesz odpowiedzialność za samochód

> (w pewnym stopniu). 10zł/h czy nawet poniżej to na bramie cieć ma, więc to trochę mało wg

> mnie.

Pojedzie za stówkę ale jest bardzo prawdopodobne że albo auto rozbije, albo silnik zatrze albo rozwali skrzynię zlosnik.gif

Znajomy dawniej auta sprowadzał z zagranicy i brał kilka razy młodych łebków którzy mieli wracać kupionymi autami (nie wiem dlaczego tak a nie lawetą -nie wnikam) , ale po drugim czy trzecim kursie zrezygnował z młodych bo za dużo było problemów i strat , wolał zapłacić więcej ale osobom które mają olej w głowie ok.gif

Jazda pociągiem a później powrót autem trzeba liczyć ok.12h sądzę że 200zł na rękę to naprawdę nie była wielka kwota ok.gif ... chyba że znajdziesz emeryta któremu się nudzi to pewnie 100zł będzie odpowiednią kwotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra, ale skoro można za więcej, to czemu z tego nie korzystać?

> Znam takich co pracują za 6-7pln/h nie są super szczęśliwi z tego powodu, ale znam i takich którzy

> za więcej pracują - są jakby szczęśliwsi z tego powodu

Jasne, ale ja pisze o tym ze pewnie zawsze się znajdzie ktoś kto pojedzie za 100zl , wiec propozycje tutaj 300zl i więcej to imho nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy dawniej auta sprowadzał z zagranicy i brał kilka razy młodych łebków którzy mieli wracać

> kupionymi autami (nie wiem dlaczego tak a nie lawetą -nie wnikam) , ale po drugim czy trzecim

> kursie zrezygnował z młodych bo za dużo było problemów i strat , wolał zapłacić więcej ale

> osobom które mają olej w głowie

A mój znajomy jako kierowca wlasnie się zatrudnil pare lat temu u takiego handlarza, żeby mu wozic auta z zachodu, wozil wozil, az w końcu stanal przed sądem za przemyt narkotyków w tych samochodach... nic nie wiedział na ten temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jasne, ale ja pisze o tym ze pewnie zawsze się znajdzie ktoś kto pojedzie za 100zl , wiec

> propozycje tutaj 300zl i więcej to imho nierealne.

ja już napisano, pojechać pojedzie, ale lepiej komuś zaufanemu zapłacić troszkę więcej, niż później kombinować co zrobić z tym, co z pojazdu zostało wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

Ja kiedyś tak auto przyprowadzałem z kolegą. Z Krakowa ruszyliśmy, pod Poznań. Była to zima - w sumie wyszło beznadziejnie przez pociąg - jechał masakrycznie długo, wyjechaliśmy o 6 rano a byliśmy na 15 na miejscu, porażka zlosnik.gif. W Krk spowrotem na 1szą w nocy.

Wypłata to było 100zł + dobry obiad w karczmie na trasie + oczywiście zwrot biletów. Ale to po studencku. Wszystko zależy ile to przyprowadzenie Ci zajmie czasu. Jak do 12h to myślę że 120-150zł jest okej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

Jak zamawiam serwisy do roboty to płacę często stawkę 1zl/km auto +20zl/h jazda autem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja uważam ze 100zł za dniówke to dużo. Mnóstwo ludzi pracuje za 6-7zł/h i to na odpowiedzialnych

> stanowiskach (też kierowcy np. - znam takich).

Takim tokiem to dojdziemy do 0 zł.

Bo "łepek" będzie chciał miał możliwość się przejechać i już będzie szczęśliwy ok.gif

Także od 0 zł w górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to miała by być usługa uczciwa to - 150 zł (w tym 50 zł jako delegacja), poniżej tej kwoty to przyjacielska lub rodzinna a powyżej to handlowa zlosnik.gif

Zważ na to że o suchym pysku nie wytrzymasz tych 8-12 godzin te 20-50 zł to jest przedział jaki wydasz na coś do wypicia oraz do zjedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli to miała by być usługa uczciwa to - 150 zł (w tym 50 zł jako delegacja), poniżej tej kwoty to

> przyjacielska lub rodzinna a powyżej to handlowa

> Zważ na to że o suchym pysku nie wytrzymasz tych 8-12 godzin te 20-50 zł to jest przedział jaki

> wydasz na coś do wypicia oraz do zjedzenia.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, temat się rozjaśnił - przekażę zainteresowanemu i niech się dogaduje grinser006.gifgrinser006.gif

Ja bym pojechał za same koszta paliwa ale pod jednym warunkiem - że wracałbym swoim autem hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, temat się rozjaśnił - przekażę zainteresowanemu i niech się

> dogaduje

> Ja bym pojechał za same koszta paliwa ale pod jednym warunkiem - że wracałbym swoim autem

słyszałem ostatnio o wersji, że kierowca dostaje 100% wartości paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może młody łepas narwany na jazdę jak ksiądz na młodego ministranta pojedzie za stówkę, ja np za

> stówacza bym się nie zgodził trzeba cały dzień poświęcić+bierzesz odpowiedzialność za samochód

> (w pewnym stopniu). 10zł/h czy nawet poniżej to na bramie cieć ma, więc to trochę mało wg

> mnie.

Daj namiary na tak płatną bramę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj namiary na tak płatną bramę.

Warszawa, na jakimś osiedlu (nazwy firmy nie pamiętam)-kolega, który jest emerytowanym mundurowym-10 netto/h-brama i w budzie monitoring. W Wawie stawki 6-12 w zależności od firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, potrzebuję pilnie wycenić taką usługę.

> Człowiek jedzie powiedzmy pociągiem 350km (w kraju) i wraca samochodem, który ma przyprowadzić - to

> jest jego zadanie.

> Ile za to zawołać ma ten kierowca?

> Nie wiem czy to się nadaje na MK ale nie piszę na HP bo uważam tamten kącik za mało poważny.

Wszystko zalezu od tego jak lezy, dla jednych moglbym poswiecic 2dni i przejechac pol europy za free, dla innych nie kiwnalbym palcem.

Jezeli to dla kogos "z ulicy" to za 200zl + wyzywienie nie byloby chyba problemem znalezc (ale moze i mniej w zaleznosci od mozliwosci "dochodowania" w miejscu zamieszkania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.