Skocz do zawartości

szukam auta - coś podobnego do s60


pietiagoras

Rekomendowane odpowiedzi

> nie mam pojęcia co przypasować może wy mi pomożecie

> szukam auta podobnego do s60 D5, nie biorę pod uwagę wyglądu a osiągi, komfort jazdy

> w cenie do 30tyś.

Może jakaś buma albo s80 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no proszę cię, proszę - komfortu jazdy to to nie dorówna

gdyby lekko podnieść budżet to ze stajni BMW masz E60 530d z pierwszych lat produkcji. Lepszego połączenia komfortu i dynamiki za 30-kilka kawałków nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to musi być ulep. C5-tka z 2008 za 37koła to musi być sklejana z trzech. A przebieg? Tyle chyba

> handlarz zrobił żeby zdobyć części...

To realna cena , auto ma 5 a za chwile 6 lat, przebieg juz rozsadny w NoPb, a ze ladne zdjecia, wyposazenie niezle.

Ale na gotowo moze ponad 40 tys wyjsc...wiec juz niemalo

Zaraz, a gdzie skorak???

I jeszcze LPG......hoho...i pneumatyka..niezle...

Hmm...sam nie wiem co myslec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to musi być ulep. C5-tka z 2008 za 37koła to musi być sklejana z trzech. A przebieg? Tyle chyba

> handlarz zrobił żeby zdobyć części...

Za nowe C5 Exlusive 1.6THP z automatem trzeba dać niewiele ponad 90 koła*, to ile ma kosztować 5 latek z gorszym wypasem?

* liczę z 16% upustu od cennika, można dostać jeszcze kilka oczek więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za nowe C5 Exlusive 1.6THP z automatem trzeba dać niewiele ponad 90 koła*, to ile ma kosztować 5

> latek z gorszym wypasem?

> * liczę z 16% upustu od cennika, można dostać jeszcze kilka oczek więcej.

No tak, z najsłabszym silnikiem, bez wyposażenia i w ogóle od dealera się dowiesz że to wersja tylko do prospektu żeby cena była fajna, a kupić się nie da bo już się skończyły. Dobrze piszę?

Popatrz no na tego w aukcji. Dobry silnik benzynowy, bogate wyposażenie, stan jak z fabryki, bez ryski. Niemiec jeszcze płacze że sprzedał...

Ale dobra. to tylko przykładowa aukcja. Jeśli chodzi o trzymanie się tematu, to za C5 z młodego rocznika trzeba dać więcej srebrników niż zakłada autor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak, z najsłabszym silnikiem, bez wyposażenia i w ogóle od dealera się dowiesz że to wersja

> tylko do prospektu żeby cena była fajna, a kupić się nie da bo już się skończyły. Dobrze

> piszę?

Nie, wersja Exclusive jest najwyższą wersją a 1,6 HTP jest obecnie najmocniejszą benzyną w ofercie.

Pobaw się konfiguratorem na stronie, później od ceny odejmij 16-18% i będziesz miał realną cenę jaką trzeba zapłacić żeby wyjechać z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie mam pojęcia co przypasować może wy mi pomożecie

> szukam auta podobnego do s60 D5, nie biorę pod uwagę wyglądu a osiągi, komfort jazdy

> w cenie do 30tyś.

koniecznie diesel?

Bo może Jaguar X-type 3,0l będzie odpowiednim "ekskluzywnym sportowcem" palacz.gif

No i czy stawiasz jakieś ograniczenia wiekowe/spalania/kosztów obsługi? Bo to może zawężać poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wbrew pozorom - trafił mi się trup - z przebiegiem jak się okazało ponad 400tyś, oraz niekończącymi

> się naprawami ot tak w skrócie

Czuję, że za chwilę pojawi się pytanie "Oczywiście poinformowałeś o wszystkim kupującego? swiety.gif " grinser006.gif

Żeby nie było, że spamuję to osobiście szukał bym Alfy 166 V6 oraz wyżej wspomnianej 607 V6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ten co go sprzedawales na gieldzie AK?

tak, tylko zanim go sprzedałem to go zrobiłem, bo by mnie sumienie męczyło, wsadziłem w niego 12 a sprzedałem za 17 - tak tak nie dowiary a jednak, poszedł na sąsiednią wieś i klient zadowolony, ja również bo mi napsuło to auto nerwów

ze złości że mnie tak wypłukał go sprzedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wbrew pozorom - trafił mi się trup - z przebiegiem jak się okazało ponad 400tyś, oraz niekończącymi

> się naprawami ot tak w skrócie - ale jako auto to mega +

No a serwis jest drogi...i czasem nie ma alternatywy. Moja Volvina ma 135 kkm pewnego 100% przebegu i potrafi jakąś awarie dziwną mieć czasami i zirytować. Całe szczęśćie odpukać nie jest to częste wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.