Skocz do zawartości

[KzAK] 5d htb do 50kzł


romano11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono smile.gif

Zrobiłem zwiad i rozpoznanie. Wniosek mam następujący: nowe auta śmierdzą tanim plastikiem grinser006.gif a najbardziej capiło w Aveo hehe.gif

Założenia mam następujące:

- 5d htb

- wolnossąca benzyna

- mile widziana klima, lecz bez szaleństw cenowych

- max. budżet 50kzł

- nowy

- musi się wsiadać/wysiadać i siedzieć wyżej, niż niżej grinser006.gif

Reszta jest nieistotna.

Co widziałem i macałem:

- Fiat: Punto/Bravo, nowa Panda - odpada, Sedici - czemu nie, ale cena nie ta, Qubo - nie spodobał się małżonce (ach te kobiety... grinser006.gif)

- Skoda Fabia - nawet OK

- Opel Corsa - raczej nie

- Chevy Aveo - zdecydowanie NIE, nawet za dopłatą zlosnik.gif

- Suzuki SX4 (bliźniak Sedici) - z kilkoma dodatkami przekracza założony budżet... ale nie mówię NIE.

Całej reszty nie widziałem i nie wąchałem grinser006.gif Francuzy, japończyki i inne skośnookie - ktoś coś poleci, doradzi?

Pozdrawiam - romano11 30.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze obejrzeć Nissana Note - stary model znajdziesz pewnie w bogatej wersji za te pieniądze, nowy - pewnie podstawowa wersja.

Z ciekawszych aut - Renault Captur. Pewnie zimą pojawia się promocje na rocznik 2013 i zmieścisz się z ceną w zakładanych widełkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Odwiedzilbym tych dilerow:

> hyundai ix25

Na ten model trzeba jeszcze poczekać i raczej w 50k się nie zmieści wink.gif

Rzeczywiście warto zobaczyć też nowego Nissana Note.

Podstawowa wersja ok 44k plus pakiet z klimą i metalik, minus rabat i spokojnie się mieści w 50k.

A wyposażenie podstawowe jest całkiem ciekawe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jaki czas chcesz kupić samochód, ale rozmawiałem ostatnio ze sprzedawcą z Suzuki i mówi, że 3-4-letnie SX4 biorą z pocałowaniem ręki za całkiem spore kwoty.

Także pomysł z SX4 Classic jest bardzo dobry...mimo ceny.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem na jaki czas chcesz kupić samochód,

Minimum 5 lat, ale raczej to będzie więcej. Nie lubię zbyt częstych zmian (czegokolwiek) grinser006.gif

Obecnym bolidem jeżdżę już siódmy rok (zaraz się zacznie ósmy) i nie opatrzył mi się, lecz powoli zaczyna z niego wychodzić starość, wszak w lutym skończy 18 lat oslabiony.gif i utrzymywanie go w dobrej kondycji staje się coraz bardziej praco, czaso i kasochłonne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na ten model trzeba jeszcze poczekać i raczej w 50k się nie zmieści

> Rzeczywiście warto zobaczyć też nowego Nissana Note.

> Podstawowa wersja ok 44k plus pakiet z klimą i metalik, minus rabat i spokojnie się mieści w 50k.

> A wyposażenie podstawowe jest całkiem ciekawe

Na co czekać sa dostępne w salonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.