Skocz do zawartości

BMW do obejrzenia


elgritone

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy napalił się strasznie na takie BMW i chce jechać po nią całą Polskę.

Wiem, że ze zdjęć to wróżenie z fusów, ale może ktoś coś wie na temat sprzedawcy, może ktoś oglądał już ten samochód, a może ma niedaleko i byłby tak miły i rzucił okiem..?

Za wszelkie zbędne komentarze dziękuję, ja bym tyle nie jechał, ale młodość rządzi się własnymi prawami grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy napalił się strasznie na takie BMW i chce jechać po nią całą Polskę.

> Wiem, że ze zdjęć to wróżenie z fusów, ale może ktoś coś wie na temat sprzedawcy, może ktoś oglądał

> już ten samochód, a może ma niedaleko i byłby tak miły i rzucił okiem..?

> Za wszelkie zbędne komentarze dziękuję, ja bym tyle nie jechał, ale młodość rządzi się własnymi

> prawami

Nie odradzaj. Jeśli kupi auto - to dobrze, że pojechał. Jeśli okaże się ulepionym złomem (co jest IMO bardziej prawdopodobne) niewartym zakupu - też dobrze, bo wróci z cenną wiedzą odnośnie takich wycieczek.

Tak czy siak nie można na tym stracić.

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany..

BMW jakich wiele w silniku jakich mnóstwo...

POWIEM TAK : Nie warto tyle jechać po tak popularny samochód bo i tak podstawowy silnik...

takie BMW są wszędzie i na pewno coś bliżej Was się znajdzie...

A co do tego egzemplarza to też bym nie wziął... bo to diesel 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami warto dać więcej jeżeli się w 100% wie co kupuje

ja swojego BMW szukałem ponad 2 miesiące, ostatecznie 2 wycieczki do niemiec i przywiozłem zabaweczkę... biglaugh.gif

ale to nie było e46 w 2.0d i na dodatek kombi - takich tam dużo ładnych widziałem i NIE TANIO tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasami warto dać więcej jeżeli się w 100% wie co kupuje

> ja swojego BMW szukałem ponad 2 miesiące, ostatecznie 2 wycieczki do niemiec i przywiozłem

> zabaweczkę...

> ale to nie było e46 w 2.0d i na dodatek kombi - takich tam dużo ładnych widziałem i NIE TANIO

NIE TANIO to znaczy ile mniej więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze nie jakies mega za beemwu.....no i M Pakiet, dzialac moze jak lep na muchy

Ja nie jechalbym wiecej niz 150km zobaczyc.

Skolkogodno.

Pospiech jest najgorszym doradca.

Sprzedawcy chodzi aby wyolac emocje, zeby slinka pociekla, zeby oko sie radowalo, zeby wyobraznia malaowala obraz jak bokami latasz, ze fan na wiosce...

To cel sprzedawcy.

Rozumiem, to biznes ale dobre auto sprzeda sie naprawde szybko wsrod znajomych, rodziny, zwlaszcza za 20 tys.

Pomysl o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> NIE TANIO to znaczy ile mniej więcej?

6,5 tyś euro za samochód w silniku 2.0d z 2003 - ale to był sedan... ale środek i zewnątrz ideał...

Widać było że zadbany.

Za 5,8 tyś euro widziałem b. ładne kombi , też 2003 rok i 250 tyś przebiegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem na inne ogłoszenia sprzedawcy (nota bene nowicjusz na Allegro - zero komentarzy, zarejestrowany w kwietniu 2013).

Opis Passata mija się z prawdą (to nie jest wersja Highline, nie ma 10 poduszek, nie jest to najbogatsza wersja). Sprzedawca koloryzuje wink.gif W sprawie BMW trudno mi się wypowiadać, ale wielce prawdopodobne, że tutaj także nie do końca auto jest zgodnie z opisem.

Poza tym zwróć uwagę na słowa-klucze: Duża Navi Skóra Opłacony W samochodzie nigdy nie było palone.

Typowy bełkot handlarzy. Szukając auta dla siebie omijałem takie ogłoszenia szerokim łukiem.

Radzę najpierw zadzwonić i wypytać o szczegóły. Zamiast "bezwypadkowy" użyć sformułowania "bez napraw blacharsko-lakierniczych" (bezwypadkowe są przecież praktycznie wszystkie), poprosić i skany książki serwisowej i spróbować zweryfikować wpisy. Wycieczkę zaplanowałbym na później wink.gif

ps.

Jeszcze pozwolę sobie zacytować fragment opisu Passata:

"Posiada kremową skórzaną tapicerkę ze sportowymi fotelami (podgrzewane), która jest w takim idealnym stanie że śmiało można powiedzieć iż wygląda jak nowa." wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mój golf miał kilka tysięcy wyświetleń i tylko jeden gość przyjechał obejrzeć.....

> Reszta to nastoletni koniobijcy , napalający się na to co sobie nie kupią jak zarobią.

Dobre auta sprzedają się z max. 500 ilością wyświetleń, czyli jakiś tydzień czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobre auta sprzedają się z max. 500 ilością wyświetleń, czyli jakiś tydzień czasu.

ciekawa statystyka.

szkoda ze bez sensu... przeciez pasek w TDI czy bmw e46 zrobi tysiące odslon w czasie kiedy np. renault velsatis zrobi 5% tego. poza tym wyswietlenia do transakcji mają się nijak, bo kupuje się fotkami a po kliknięciu w ogłoszenie opis moze odstraszac, albo odwrotnie - mało kliknięć bo fotki słabe, a sprzedaż natychmiastowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawa statystyka.

> szkoda ze bez sensu... przeciez pasek w TDI czy bmw e46 zrobi tysiące odslon w czasie kiedy np.

> renault velsatis zrobi 5% tego. poza tym wyswietlenia do transakcji mają się nijak, bo kupuje

> się fotkami a po kliknięciu w ogłoszenie opis moze odstraszac, albo odwrotnie - mało kliknięć

> bo fotki słabe, a sprzedaż natychmiastowa.

Wystarczy nawet do głupiego Tico dorzucić zdjęcie cycatej panny i będą miliony wyświetleń.

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobre auta sprzedają się z max. 500 ilością wyświetleń, czyli jakiś tydzień czasu.

Większej bzdury nie słyszałem .... grinser006.gif

Czyli jak sprowadze np. Chevroleta Camaro w limitowanej edycji w idealnym stanie ....

Zaręczam ,że będzie miał 10tki tysięcy wyświetleń a stać na niego będzie niewielu , to po tyg auto zamieni się w ulepa niewartego uwagi...

Twoja logika mnie przerasta grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o auta typowe, a nie jakieś egzotyki jak Velsatis czy Camaro, które czekają miesiące na

> nowego właściciela. Sprzedałem kilka samochodów i wiem co piszę. Ale jak to na AK - teoria

> rządzi, praktyki brak.

no tak, bo na AK nie ma ludzi którzy mają auta, kupują auta, sprzedają auta... ba pewnie nawet znajda sie pracownicy grupy allegro. co do pkt 1. nie musi byc egzotyk ala velsatis. moze byc mało popularny kompakt vs bardzo popularny kompakt. a drugą część wypowiedzi zignorowałeś smile.gif

no ale Ty znasz statystyki smile.gif bo jesteś "praktykiem".

IMHO nie ma żadnego znaczenia ilość odsłon ogłoszenia (tą można dowolnie zmanipulować) pod kątem faktu szybkiej sprzedaży auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć niczego niepokojącego nie widać poza ww. elementami blacharskimi walającymi się po podwórku na zdjęciach.Trzeba by miernikiem oblecieć z grubsza i obadać co było lakierowane i jak im wo wyszło. zlosnik.gifSiedzenie kierowcy nie wygląda na wygniecione więc przebieg może być realny,potrzeba podłączyć kompa i poprosić dodatkowe zdjęcia kierowajki z bliska,przy przebiegu rzędu 200tys km nie powinna mieć żadnych śladów przetarć.Reszta to wyjdzie przy standardowych oględzinach,fele jakieś chinolki nieoryginalne.M-pakiet to na pewno nie jest,tylny zderzak za zwykłej wersji,brak czarnej podsufitki i słupków.Kierownicę mógł sobie ktoś dołożyć,podobnie z przednim zderzakiem.Silnik dość problematyczny,klapki w kolektorze luzujące się i robiące bałagan w silniku,turbina lubi też dość często padać w 150kM poliftach. ok.gifDla mnie absolutnie bez szału z tym motorem,a i cena mało atrakcyjna,w tych pieniążkach szukałbym M57 czyli 3,0d choć może być ciężko za 20kplnów,trzeba by z 3 tys zł dołożyć. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi o auta typowe, a nie jakieś egzotyki jak Velsatis czy Camaro, które czekają miesiące na

> nowego właściciela. Sprzedałem kilka samochodów i wiem co piszę. Ale jak to na AK - teoria

> rządzi, praktyki brak.

Toż Ci mowie , ale nie dociera do ciebie w ogole.... Miałem Golfa, był w bardzo dobrym stanie... Mały popyt na ten model (GTI) , duże spalanie itd.... kilka tysięcy wyświetleń , tylko jeden gość przyjechał obejrzeć...Wziął od razu . Po około miesiącu od wystawienia aukcji...

I o czym to świadczy? raczej obala Twoją pustą teorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Toż Ci mowie , ale nie dociera do ciebie w ogole.... Miałem Golfa, był w bardzo dobrym stanie...

> Mały popyt na ten model (GTI) , duże spalanie itd.... kilka tysięcy wyświetleń , tylko jeden

> gość przyjechał obejrzeć...Wziął od razu . Po około miesiącu od wystawienia aukcji...

> I o czym to świadczy? raczej obala Twoją pustą teorie.

No właśnie sam napisałeś, że mały popyt na ten model spineyes.gif

Uwierz, że tdiki idą na pniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.