Skocz do zawartości

No w końcu mam i ja!!!


adamec1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po wielu perypetiach i stresach udało mi się wrócić z WORDu z karteczką z napisanym wynikiem egzaminu: POZYTYWNY

yay.gif kosztowało mnie to i kupę zdrowia i kasy ale za 3 tygodnie nie patrząc na pogodę jadę 2oo na uczelnię zlosnik.gif

Można wpisywać ilość nieznanych egzaminów grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Po wielu perypetiach i strefach udało mi się wrócić z WORDu z karteczką z napisanym wynikiem

> egzaminu: POZYTYWNY

gratulacje smile.gif

> kosztowało mnie to i kupę zdrowia i kasy ale za 3 tygodnie nie patrząc na pogodę jadę 2oo na

> uczelnię

po śniegu smile.gif

> Można wpisywać ilość nieznanych egzaminów

0 smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Gratulacje!

> Jakie plany zakupowe, czy już może masz sprzęt?

UU panie. Ja wiem że rzadko się udzielam ale już dostałem tu opindol że śmigam bez PJ a teraz będę mógł legalnie odkręcać grinser006.gif tylko czy się da tak odkręcać singlem w enduro grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Po wielu perypetiach i stresach udało mi się wrócić z WORDu z karteczką z napisanym wynikiem

> egzaminu: POZYTYWNY

> kosztowało mnie to i kupę zdrowia i kasy ale za 3 tygodnie nie patrząc na pogodę jadę 2oo na

> uczelnię

> Można wpisywać ilość nieznanych egzaminów

Gratuluję ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> UU panie. Ja wiem że rzadko się udzielam ale już dostałem tu opindol że śmigam bez PJ a teraz będę

> mógł legalnie odkręcać tylko czy się da tak odkręcać singlem w enduro

da sie da zlosnik.gif

można nawet polatać w powietrzu zlosnik.gifdevil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale broniles sie ile sil, ze juz mozesz jezdzic mimo braku dokumentu

> Oj zmienia Ci sie punkt widzenia, oj zmienia

Halo, halo, nie o tym mówiłem! cfaniaczek.gifnono.gif

Zdania o aktywnych uprawnieniach po wpisaniu do systemu,a przed odbiorem plastiku nie zmieniłem.

Miałem na myśli czas jak jeździłem jeszcze przed zdaniem w ogóle egzaminu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Halo, halo, nie o tym mówiłem!

> Zdania o aktywnych uprawnieniach po wpisaniu do systemu,a przed odbiorem plastiku nie zmieniłem.

No to zle, dla wlasnego dobra i swietego spokoju lepiej poczekac jeszcze te kilka dni wink.gif.

Chyba jeszcze zycie Cie nie nauczylo, ze komputerom, systemom itd nie mozna do konca ufac zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 1,5 po lesie daje podobny efekt

A ja mam takie wrażenie, że znakomita większość tych co to testują 2,5 zł na asfalcie swoimi "szlifierkami", mocno by się spociła jadąc 0,8zł drogą w lesie wink.gif

Ja tam cały czas po lesie, szutrach itp jeżdżę, za przeproszeniem, "obsrany".

Głównie ze względu na to, że nie mam gmoli (a trampek nie do końca nadaje się w teren - przynajmniej z moimi umiejętnościami) i jeżdżę na bardzo uniwersalnych oponach (na typowej off-owej kostce będę jechał teraz pierwszy raz), ale dodatkowo mam blokadę psychiczną w sensie zrobienia sobie "kuku".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam takie wrażenie, że znakomita większość tych co to testują 2,5 zł na asfalcie swoimi

> "szlifierkami", mocno by się spociła jadąc 0,8zł drogą w lesie

Ja tam się pocę oglądając nawet na yt on-boardy rajdowe z przelotów po szutrze przez las hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam dobrze wiesz, ze to niewiele zmienia, on nie wydaje dokumentu, nie ma wplywu na dzialanie

> systemu, a jego slowo nie ma zadnej mocy prawnej w tej kwestii

Wiem, ale to samo pomyślałem o waszym zdaniu wink.gif, a wyszedłem z założenia, że ktoś kto siedzi w tym zawodowo od wielu lat wie co mówi wink.gif

Najbezpieczniej oczywiście poczekać te kilka dni, ale kto da radę jak maszyna pręży się w garażu...!? food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem, ale to samo pomyślałem o waszym zdaniu , a wyszedłem z założenia, że ktoś kto siedzi w tym

> zawodowo od wielu lat wie co mówi

> Najbezpieczniej oczywiście poczekać te kilka dni, ale kto da radę jak maszyna pręży się w

> garażu...!?

Dlatego ja zakupilem moto jak juz mialem "lejce" w garsci zlosnik.gif

Wczesniej byl tylko skuter 49cm3 , wiec nim i tak legalnie jezdzilem grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Po wielu perypetiach i stresach udało mi się wrócić z WORDu z karteczką z napisanym wynikiem

> egzaminu: POZYTYWNY

> kosztowało mnie to i kupę zdrowia i kasy ale za 3 tygodnie nie patrząc na pogodę jadę 2oo na

> uczelnię

> Można wpisywać ilość nieznanych egzaminów

Nareszcie grinser006.gifgrinser006.gif

Gratulacje ok.gif. Szykuj się pod zamek na otwarcie sezonu 2014 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.