Skocz do zawartości

Kontrola niebieskich - jakies zmiany?


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

> Zauważyłem, że od jakiegoś czasu każdy "suszący" patrol stoi na "bombach" - jakies zmiany były w

> tym temacie?

Po pijaku łatwiej im do auta trafić? swiety.gif

A poważnie to bardzo dobrze, jak się coś dzieje, patrol stoi, podejmuje działania ma być ich widać, my mamy wiedzieć, że coś się dzieje, zwolnić itp., itd.

W US zawsze mi się to podobało, byle akcja i 3-4 radiowozy na bombach, i jest jasne żeby nie podchodzić bo się coś dzieje a Policja pracuje. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważyłem, że od jakiegoś czasu każdy "suszący" patrol stoi na "bombach" - jakies zmiany były w

> tym temacie?

To dziwne, może akurat wysuszyli i mieli kogoś w aucie/ stali w miejscu gdzie nie powinni (powierzchnia wyłączona z ruchu) ??

Ale jak normalnie sobie stali i suszyli i do tego bomby to dziwne niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie tylko, w dzień również.

W mojej wiosce na krajówce jest taka akcja. W godzinach szczytu komunikacyjnego ustawiają się patrole drogówki na bombach w okolicach przejść dla pieszych/większych skrzyżowaniach. Nikogo nie suszą tylko spy.gifspy.giflizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy stoją tam gdzie można bez bomb? normalne miejsce gdzie można zostawić samochód?

wydaje mi się, że często stają z włączonymi światlami na dachu właśnie z powodu takiego, że nie można tam stać chyba, że pojazdowi wykonującemu czynności blablabla...

a takim będzie na bombach wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważyłem, że od jakiegoś czasu każdy "suszący" patrol stoi na "bombach" - jakies zmiany były w

> tym temacie?

rozumiem, że bomby to sygnały świetlne?

Jeśli tak, to np. w Azji (np Korea Południowa) policja cały czas jeździ na sygnałach świetlnych (bez dźwiękowych), żeby można było łatwo dostrzec patrol na ulicach... mnie się to podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozumiem, że bomby to sygnały świetlne?

> Jeśli tak, to np. w Azji (np Korea Południowa) policja cały czas jeździ na sygnałach świetlnych

> (bez dźwiękowych), żeby można było łatwo dostrzec patrol na ulicach... mnie się to podoba...

To samo w Gruzji. Widać ich z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Łodzi zauważyłem to już jakiś rok temu.

Niezależnie od pory dnia stoją na bombach i wykonują różne czynności.

Troche sie zdziwilem na poczatku, ale widocznie jakies nowe przykazanie dostali.

Raz ich widziałem jak stali na bombach. Widziałem ich już na prostej( 3 pasmówka) z okolo 1,5km.

A i tak jakiś się złapał facepalm%5B1%5D.gif na ISKRE o 22 z minutami (przy prawie zerowym ruchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zauważyłem, że od jakiegoś czasu każdy "suszący" patrol stoi na "bombach" - jakies zmiany były w

> tym temacie?

na Opolszczyźnie dalej kitrają się po krzakach i w bocznych uliczkach hehe.gif Najchętniej to pewnie założyli by stroje maskujące hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, chyba jakaś akcja, ze 2-3 tyg. temu widziałem kilka takich patroli, ale już tydzień temu stali "normalnie" ukryci w krzakach hmm.gif

PS.Jedyne co mi przychodzi do głowy to może nie mają suszarek(ztcw obecnie np. małopolskie 'poleciały' do Wa-wy na legalizację i przez parę dni "nasi" będą bez sprzętu, może u Was jest podobnie) i tak chcą wymusić żeby kierowcy zwolnili zachowując pozory "suszenia" wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, oficjalnie żeby zaparkować auto w miejscu niedozwolonym (wykonując czynności) powinni być pojazdem uprzywilejowanym. Kiedyś czytałem taki 'okólnik' jakiegoś komendanta policji. Że jak parkują na przystanku, trawniku itp czyli w miejscach niedozwolonych powinni mieć włączone koguty.

Ale jest różnie. W Pruszkowie ostatnio w związku z objazdem wiele aut łamie zakaz skrętu w lewo. Więc za tym skrętem się ustawiają a że tam nie ma gdzie się zatrzymać to stoją na trawniku i na bombach. Trawnik zryty w tym miejscu porządnie bo tam też zjeżdżają zatrzymani zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.