Skocz do zawartości

Assistance. Gdzie tanio?


kravitz

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję samego pakietu assistance, czyli holowanie auta w razie awarii, opony, akumulatora, pustego baku.

Najlepiej żeby holowanie było na znaczną odległość ok.gif

Fajnie, jakby w pakiecie było np auto zastępcze zlosnik.gif (ale nie musi być).

Ktoś poleci jakąś ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystal ktos z ich assistance?

> Jak z oczekiwaniem na pomoc?

Zakladany czas oczekiwania do 30 minut, ale z uwagi na poranne korki holownikowi zeszlo +- 10 min wiecej (testowano w Bydgoszczy). Holowanie 50 km.

Jakby to napisac, jako wlasciciel Fiata, poczulem sie ukontentowany jakoscia uslugi grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukuję samego pakietu assistance, czyli holowanie auta w razie awarii, opony, akumulatora,

> pustego baku.

> Najlepiej żeby holowanie było na znaczną odległość

> Fajnie, jakby w pakiecie było np auto zastępcze (ale nie musi być).

> Ktoś poleci jakąś ofertę?

Assistance w mbanku - 21 zł miesięcznie PL i Europa oprócz byłych ZSRR (nie dotyczy krajów w EU).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> PTU, obecnie Gothaer TU

> limit chyba 700km, 170zł/rok

> taka mialem propozycjone

170zł/rok? To chyba jak się ma u nich OC/AC, albo ta biedna wersja.

Osobno kosztuje 500zł (w zeszłym roku 250) i jest limit 300km (w zeszłym roku 700km).

Działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poszukuję samego pakietu assistance, czyli holowanie auta w razie awarii, opony, akumulatora,

> pustego baku.

> Najlepiej żeby holowanie było na znaczną odległość

> Fajnie, jakby w pakiecie było np auto zastępcze (ale nie musi być).

> Ktoś poleci jakąś ofertę?

PZU, ale tanio nie jest (nawet jesli dokupowane do OC/AC) za to (niestety kilka razy korzystałem) zero problemów. Holowanie do 1kkm to dodatkowo płatna opcja, w standardzie jest chyba 150km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Assistance w mbanku - 21 zł miesięcznie PL i Europa oprócz byłych ZSRR (nie dotyczy krajów w EU).

To to samo assistance, której jest dodawane do ubezpieczeń? Jeżeli tak, to zwróć uwagę na ograniczenia (kwotowe!) na holowanie. Jak nie dawno przekonałem się na własnej skórze, wystarcza na 60 km (w obie strony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 170zł/rok? To chyba jak się ma u nich OC/AC, albo ta biedna wersja.

> Osobno kosztuje 500zł (w zeszłym roku 250) i jest limit 300km (w zeszłym roku 700km).

Kosztuje 400PLN na Polskę i limit 700km jesli nie ma sie u nich OC i/lub AC. Jak się ma, to nie ma limitu kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kosztuje 400PLN na Polskę i limit 700km jesli nie ma sie u nich OC i/lub AC. Jak się ma, to nie ma

> limitu kilometrów.

dziwne coś... auto ass plus lux polska w październiku płaciłem 157pln, limit 700km - nie mam OC u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Korzystal ktos z ich assistance?

> Jak z oczekiwaniem na pomoc?

W moim pakiecie byl zapis o nieobowiazywaniu w odleglosci 5km od adresu w DR, wiec mnie spod chaty nie chcieli zabrac po padzie aku.

Doplacalem za szerszy wariant ASS, bo standardowo powyzej 50km bylo, tylko to co wzialem to nie byl max jeszcze.

Poczytaj OWU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To to samo assistance, której jest dodawane do ubezpieczeń? Jeżeli tak, to zwróć uwagę na

> ograniczenia (kwotowe!) na holowanie. Jak nie dawno przekonałem się na własnej skórze,

> wystarcza na 60 km (w obie strony).

Ja mam w mbanku 2 holowania w roku do 1000zł każde.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam w mbanku 2 holowania w roku do 1000zł każde.

To jest jakaś opcja dodatkowo płatna w mBanku? Ubezpieczenie w BRE UBEZPIECZENIA, czy w jakiejs firmie współpracującej (BENEFIA, HESTIA, itp)?

Jest ograniczenie wiekowe auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na jedno ze swoich pędzideł brałem Assistance w Liberty Direct, co prawda w pakiecie z OC, ale OC miałbym jakieś 330-340zł, a pakiet OC+Assistance Europa+opony, holowanie bez limitu w kraju i EU, za granicą jeśli nie mogą dać zastępczaka to hotel, holowanie do wulkanizacji w razie gumy+ jeszcze jakieś inne pierdółki wyliczyli mi 440 zł, w ratach 2x240zł. Pełne zniżki na OC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest jakaś opcja dodatkowo płatna w mBanku? Ubezpieczenie w BRE UBEZPIECZENIA, czy w jakiejs

> firmie współpracującej (BENEFIA, HESTIA, itp)?

> Jest ograniczenie wiekowe auta?

To po prostu assistance premium w mbanku, nie ma ograniczenia na wiek auta bo assistance jest na osobę czyli jak np. jadę z teściem jako pasażer i jemu się wysypie auto to mogę go lawetować z mojego ubezpieczenia. Płacę 21zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.