Skocz do zawartości

2014 Proton Exora -tanie 5 lat gwarancji,3 lata service free


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Juz u dealer-owidea.gif - 2014 Proton Exora - ma trafic do EUidea.gif[...]

4bcb.jpg

7 seaterhmm.gif

1.6l - 102kW @5,000rpm & 205Nm

FWD z CVT

4592mm x 1809mm x 1691mm

W wersji bieda air-con 3 strefy, DVD z sufitu

5 lat - 150,000km gwarancji od zderzaka do zderzaka

5 lat -150 k km - roadside assistance za free

5 lat 75k km service za free...

Calosc dla mniej zamoznej czesci spoleczenstwa za 66,908.89 PLNidea.gif[...]

IMVHO ciekawa i nawet ladna alternatywalizak.gif[...]

aadh.jpg

0ofv.jpg

3oov.jpg

wrj0.jpg

dkb1.jpg

6a6k.jpg

jy5d.jpg

o09w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A kto to zamawiał i po co?

hmm.gif - patrzac na profil to mniej zamozna czesc spoleczenstwa z gromadkapiaskownica.gif[...] - to glowny odbiorca...

Dwa - poszukiwacze nowosci i chytrzyzlosnik.gif, ale ci sa w zdecydowanej mniejszosci001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy mi się wydaje czy przeszycia na "skórze" wyglądają w nowym aucie jak w 10-letnim audi od

> dziadka z rajchu?

niewiem.gif nie widzialem tego, w Malaysia gdzie mialem Proton ze skora jako rental - moge powiedziec, ze nie rozni sie niczym w Q materialow, ani wykonania od Miss-a-bitchizlosnik.gif, pardonidea.gif - moze nawet jest lepiej ciut poskladany niz inne Miss-a-bitch-i001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - patrzac na profil to mniej zamozna czesc spoleczenstwa z gromadka[...] - to glowny odbiorca...

> Dwa - poszukiwacze nowosci i chytrzy, ale ci sa w zdecydowanej mniejszosci[...]

Mazda cos podobnego miała - tez taki microvan. Ale tos ie złe sprzedawało bo pomimo ze był reklamowany na 6 osób to mieściło sie w nim max. 4 Amerykanów a i to z trudem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mazda cos podobnego miała - tez taki microvan. Ale tos ie złe sprzedawało bo pomimo ze był

> reklamowany na 6 osób to mieściło sie w nim max. 4 Amerykanów a i to z trudem.

To IMVHO tez jest male a reklamuja to jako 7 seater001.gif[...]

ale trzyma sie generalnie slogan firmy001.gif[...]

Proton-Inspira-Official-Launch-35-600x398.jpg

W kazdym razie jak na nie hmm.gif zbyt popularna marke to IMVHO auto i jakos ladnie wyglada i ... stara sie 5 lat gwarancji + 75k k km service za free sie liczywaytogo.gif[...]

Zawsze mozna Stavic kupichahaha.gif - i miec pewnosc, ze nikt tego nie ukradniehahaha.gif - Stavic trzyma rekord= 0 ukradzionych autzlosnik.gif[...]

stavic_729.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy mi się wydaje czy przeszycia na "skórze" wyglądają w nowym aucie jak w 10-letnim audi od

> dziadka z rajchu?

Przeszycia na skórze to najmniejszy problem tego wozu. To jakbyś napisał o Multipli że ma nieładny kolor tapicerki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z której strony? oszpecili ładne auto moim zdaniem oczywiście

Roznice sa nie wielkieidea.gif, swiatla i inny grill robia go bardziej agresymnymhmm.gif - na zywo jak na juz przestarzaly model jakim jest Lancer - Proton wyglada wrecz swiezohmm.gif - IMVHO oczywisciewink.gif[..]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie - ale te taczuski kiedys byly z VeeDud w jednym lozeczku[...]

To się nadaje do Japoni jako Kei-Car w EU raczej to się nie przyjmie ! no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To się nadaje do Japoni jako Kei-Car w EU raczej to się nie przyjmie !

4.5m dlugosci tozto prawie potwor na EUhehe.gifwink.gif[...]

Jakby nie bylo teraz popatrzylem i IMVHO to Grandis przypominahmm.gif[...]

mitsubishi_grandis_a1201143622b1527682_orig.jpg

09_Mitsubishi_Grandis_002-625x468.jpg

Pewnie masz racje, ze nie ... magia znaczka - brak i lud woli w mniej zamoznych krajach pewnie kupic uzywanehmm.gif, chociaz patrzac na sprzedaz Dacia to mozliwe, ze kiedys co nikrotrzy z tego wyrosnaniewiem.gif[...]

Wrzuc w miare tanie taczki, dorzuc 5 lat gwarancji, service za free i porownaj z ... autem uzywanymhmm.gif[...]

Logicznie rzecz biorac zwyciezca moze byc tylko jedenzlosnik.gif!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj z 5 lat - wyjdzie jakie Q jest w środku hehe.gif

Porównując motocykle Kawasaki Barakko do indonezyjskich motorów Rusi... przepaść jakościowa po przejechaniu kilku tysięcy km, różnica w cenie x2 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczekaj z 5 lat - wyjdzie jakie Q jest w środku

> Porównując motocykle Kawasaki Barakko do indonezyjskich motorów Rusi... przepaść jakościowa po

> przejechaniu kilku tysięcy km, różnica w cenie x2 :/

Az zadziwiajace jest Proton Ute trzyma sie po latachzlosnik.gif[...]

Nigdy nie mialem, wiec ciezko powiedziec, ale jeden co dla mnie pracuje ma jako tacczki do pracy... Dalej drive.gif - az zagladne do srodka nastepnym razemhehe.gif[...]

aus2007123170898_alt.jpg

Jedyny problem taki ze nic sie na niego nie miescihahaha.gif[...]

Proton_Jumbuck_GLSi_LT_010.jpg

i silnik ma od kkosiarki jak kazdy Protonwink.gif[...]

rumbuck-proton-jumbuck-01.jpg

Ale jezdzi .. widze je moze nie czesto, ale czasami... hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem na tak, ale pasażerowie to nie worek ziemniaków - ziemniakom nie przeszkadza skrzypienie i

> telepanie się auta

hahaha.gifhahaha.gifwaytogo.gif[...]

Sam niewiem.gif, nie jestem klientem dla Proton, kiedys bedac mlodym i zarabiajac mniej - nawet nie patrzylem na Proton, wolalem dolozyc i kupic nowe Echo, czy Corolla niz nowy Protonzlosnik.gif[...]

Wiec tak do konca niewiem.gif kto jest odbiorca Protonidea.gif[...]

Dzisiaj jednak zarabiajac nieporporcjonalnie duzo wiecejidea.gif, kupilbym np Great Wall jako auto do pracyzlosnik.gif - chyba dlatego, ze stac mnie na experymenthahaha.gif[...]

1.jpg

....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

> Sam , nie jestem klientem dla Proton, kiedys bedac mlodym i zarabiajac mniej - nawet nie patrzylem

> na Proton, wolalem dolozyc i kupic nowe Echo, czy Corolla niz nowy Proton[...]

> Wiec tak do konca kto jest odbiorca Proton[...]

Proton przypomina mi auta marki Tata w Polsce, weszli... i wyszli.

U lokalnego deleara, których w ramach jednej firmy sprzedawał Tatę można kupić Tatę Indica z 2010 roku, przebieg 46kkm za jakieś 35% ceny nowego - ciekawe czy znajdzie się desperat cool.gif

> Dzisiaj jednak zarabiajac nieporporcjonalnie duzo wiecej, kupilbym np Great Wall jako auto do pracy

> - chyba dlatego, ze stac mnie na experyment[...]

> ....

Great Wall ma to do siebie, że lepiej żebyś nie spotkał the great wall na swojej drodze bo będzie czacha.gifbusted.gifhorse.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proton przypomina mi auta marki Tata w Polsce, weszli... i wyszli.

Proton jest od latzlosnik.gif, (u mnie) majac wsparcie Sultan Brunei i Malaaysia mozesz miec nie dochodowy model businesszlosnik.gif[...]

> U lokalnego deleara, których w ramach jednej firmy sprzedawał Tatę można kupić Tatę Indica z 2010

> roku, przebieg 46kkm za jakieś 35% ceny nowego - ciekawe czy znajdzie się desperat

Popatrz to tak jak u mnie ze Skodazlosnik.gif[...]

Ba nawet GM tak mial jak sprowadzili Vectra ok 2006 - 5 tys aut im zostalo na placuhehe.gif, po kawe drive.gif u dealer-a do nawet 2009 - dalo sie kupic nowa Vectra z np 50 k km, zlosnik.gif[...]

> Great Wall ma to do siebie, że lepiej żebyś nie spotkał the great wall na swojej drodze bo będzie

I to jest wlansnie mit - EU mit - patrzac na statystyki awaryjnosci, satysfakcje klienta i cena - Great Wall nie jest wlasnie taka zla opcjahmm.gif[...]

Nawet w 11/2013 Great Wall nie byl tak daleko za Skoda 270751858-jezyk.gif w sprzedazyzlosnik.gif[...]

It's not good - it's greathahaha.gif[...]

[...]

23 Skoda - 332

24 Great Wall - 331

25 Peugeot - 249

26 Alfa Romeo - 228

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proton jest od lat, (u mnie) majac wsparcie Sultan Brunei i Malaaysia mozesz miec nie dochodowy

> model business[...]

Czyli chodzi o kupno auta do którego produkcja części zależy od dobrego humoru Sułtana? wink.gif

Ryzykowny biznes zlosnik.gif

> Popatrz to tak jak u mnie ze Skoda[...]

Zobacz jakie są rabaty na fabrycznie nowe Roomstery w Polsce smile.gif

> Ba nawet GM tak mial jak sprowadzili Vectra ok 2006 - 5 tys aut im zostalo na placu, po kawe u

> dealer-a do nawet 2009 - dalo sie kupic nowa Vectra z np 50 k km, [...]

Wysłali je na złom?

> I to jest wlansnie mit - EU mit - patrzac na statystyki awaryjnosci, satysfakcje klienta i cena -

> Great Wall nie jest wlasnie taka zla opcja[...]

> Nawet w 11/2013 Great Wall nie byl tak daleko za Skoda w sprzedazy[...]

> It's not good - it's great[...]

> [...]

> 23 Skoda - 332

> 24 Great Wall - 331

> 25 Peugeot - 249

> 26 Alfa Romeo - 228

OZI, ja miałem na myśli faktyczną wielką ścianę - jak rąbniesz takim autem w cokolwiek to nie ma co zbierać.

A satysfakcja klienta - żywi klienci nie widzą problemu, martwi klienci zazwyczaj nie biorą udziału w ankietach dot. produktów wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli chodzi o kupno auta do którego produkcja części zależy od dobrego humoru Sułtana?

hehe.gif - pewnie tezzlosnik.gif, ale generalnie maja $$$ a raczej jej doplyw jak sa w klopotachzlosnik.gif...

Tu chodzi o Prestige = Malaysia ma naradowe auto, Brunei tez cos ma zlosnik.gif - tam praktycznie nie ma znaczenia czy oni traca $5k na aucie czy $30khehe.gif...

Chociaz trzeba przyznac, ze robi sie coraz "czystszy" business is business przez ostatni pare lat...idea.gif[...]

> Ryzykowny biznes

A jak sultan kichniehehe.gif[...]

> Zobacz jakie są rabaty na fabrycznie nowe Roomstery w Polsce

Duze?zlosnik.gif -ile %?

> Wysłali je na złom?

jakos rynek wchlonalzlosnik.gif - ale to bylo dziwnespineyes.gif widziec stock u GM aut z 2006zlosnik.gif w 2009. Wizerunek cierpial, to je zarejstrowali i uplynniali jako uzywane z 0 kmzlosnik.gif - czyli nie pojawialy sie jako nowe 001.gif[...] tylko jako demo/service car/cokolwiek kreatywni dealr-zy mogli wymyslichahaha.gif

Skoda robi to samozlosnik.gif - (teraz) - np dealer ma nagle 30 demohahaha.gif[...] i ... jedna nowa sztukazlosnik.gif

> OZI, ja miałem na myśli faktyczną wielką ścianę - jak rąbniesz takim autem w cokolwiek to nie ma co

> zbierać.

Tez nie jest zle **** w ANCAP

> A satysfakcja klienta - żywi klienci nie widzą problemu, martwi klienci zazwyczaj nie biorą udziału

> w ankietach dot. produktów

Wierz mi nie jestem tego fanem w skali "Der Pasnik w TDI"wink.gif, ale trzeba im przyznac, ze robia niesamowity postep - to raz, idea.gif, dwa - takie zaczynaja byc realia ...

BMW zaczyna exportowac auta Made in China, Volkswagen juz to robi... to jest po prostu kwestia czasu... jak z Toyota, jak z Hyundai jak bylo z Kia ... i tego nie zwalczysz, a jak nie zwalczyszchaja.gif to czas spojrzec i ... moze kiedys kupicwink.gif

EDIT: znalazlem Great Wall vs Proton - GW wygralhehe.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem na tak, ale pasażerowie to nie worek ziemniaków - ziemniakom nie przeszkadza skrzypienie i

> telepanie się auta

jezdzilem protonem wira[klonem mitsu lancera bodajze]-jezdzilo sie bardzo przyjemnie.acha,auto mialo nalatane ponad 200kkm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdzilem protonem wira[klonem mitsu lancera bodajze]-jezdzilo sie bardzo przyjemnie.acha,auto

> mialo nalatane ponad 200kkm .

To dobrze.

A części są dostępne normalnie czy trzeba długo czekać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie brzydki...ale ta deska woła o pomste do nieba żywcem wyjeta z lat 90 tych

dla niektorych moze byc to atutem ok.gif

sam majac wybor miedzy wyswietlaczami cyfrowymi a wlasnie takim skansenem wybiore zawsze skansen zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.