Skocz do zawartości

jeździ ktoś jeszcze


german

Rekomendowane odpowiedzi

> Dzisiaj smignąłem traskę 30 km....

> No nie odmówiłem sobie przyjemnosci...

Ja właśnie wróciłem z małej wycieczki zlosnik.gif 88 km yay.gifhehe.gif

Radość -> Otwock -> Kołbiel (gmina a nie miasto), 50-tką kiloment, może dwa -> Karpiska -> Ponurzyca -> Tabory -> Celestynów -> Otwock (w Śródborowie po raz kolejny padła mi przednia żarówka - bańka się oderwała od reszty :/) i już na ślepo i opłotkami do Radości spineyes.gifhehe.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że mój sprzęt już odstawiony na zimowy sen...

Też tak myślałem wpysk.gif Może dzisiaj nie jeździłem ale przynajmniej zrobiłem coś pożytecznego palacz.gif Zrobiłem wreszcie osłonę przeciw błotną silnika old.gif270635636-JUMP2.gif

287414081-Wisienka.jpg

W zbliżeniu wygląda tak:

287414081-Os%B3onka.JPG

Miałem dosyć wydłubywania silnika spod warstwy błota 20.GIF Jutro od rana (jak pogoda się nie będzie tragiczna) to będą testy zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się jeszcze jeździ zlosnik.gif

Z jednej strony rogal na gębie, z drugiej przydałby się śnieg i mróz, bo jak tak dalej pójdzie to nie wezmę się za robienie paździerza rotfl.gif

Na razie zamontowałem w sobotę gmole i wymieniłem linkę sprzęgła.

A trzeba jeszcze zrzucić pokrywy zaworów i wymienić uszczelki. Potem jeszcze wymiana sprzęgła i napędu... Kurka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się jeszcze jeździ

> Z jednej strony rogal na gębie, z drugiej przydałby się śnieg i mróz, bo jak tak dalej pójdzie to

> nie wezmę się za robienie paździerza

> Na razie zamontowałem w sobotę gmole i wymieniłem linkę sprzęgła.

> A trzeba jeszcze zrzucić pokrywy zaworów i wymienić uszczelki. Potem jeszcze wymiana sprzęgła i

> napędu... Kurka...

To pikuś .... mnie czeka rozbiórka silnika do ostatniej śrubki wraz z

rozpołowieniem ... frown.gif Czas na rewizję ale wpierw przydało by się innego

zrobić ... zanim tego rozbiorę frown.gif

Ja tam nie narzekam na brak śniegu, chciałbym aby tak całą zimę przejechać grinser006.gif

jak dobrze pójdzie to sylwester obalę pierwszy raz w życiu na 2OO grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wpierw z dróg zniknęła większość ścigacze, chopery- pozostały nakedy,

> turystyki, fundura supermoto i wszelkiej maści enduro.

> W grudniu jeszcze widziałym kogoś na nakedzie, supermoto ,funduro

> ( mówię funduro bo kumpel się obrazi )

> Dzisiaj w sumie tylko ja i kumpel śmigaliśmy ( no jednego na skuterze widzieliśmy ) to się liczy ?

> pozdrawiam

> przyczepności przede wszystkim życzę wszystkim co śmigają na 2OO

Pochwale sie.A co...

Dzis wybralem sie na przejazdzke. Taki rodzaj krioterapii. I pierwszy raz tylne kolo mi zabuksowalo na asfalcie. W chopperze icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To pikuś .... mnie czeka rozbiórka silnika do ostatniej śrubki wraz z

> rozpołowieniem ...

A o tym wolę nie myśleć, od jakiegoś czasu żłopie mi mocniej olej niż do tej pory (nie wiem czy się oszukuję, ale wydaje mi się że zaczęło się to od momentu jak zacząłem cisnąć na biegach mocniej niż dotychczas).

Muszę zrobić test na 1000km. Jeśli zmieszczę się w litrze dolewek, to jeszcze nie ma tragedii zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dobrze pójdzie to sylwester obalę pierwszy raz w życiu na 2OO

za młodego( i głupiego cool.gif) się jeździło w grudniu i styczniu. Raz w sylwka pojechałem moto do dziewczyny , w nocy spadł snieg i trza było moto wracać do domu tylko 15 km. Teraz to mi się nie chce grinser006.gif ale jeszcze się jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wlasnie chyba pojde swoj podprostowac lekko...

Ja swojego podprostowalem, niby ok, naladowany, a tu zonk, brakuje sily aby zakrecic rozrusznikiem.

Dobrze, ze sprawdzilem, bo bym sie mocno zdziwil na wiosne tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj, jak zaraz położę dziecko na drzemkę, idę na tradycyjną już przejażdżkę po garażu

> podziemnym.

To już lepiej wyjechać za bramę i się dalej śmignąć, pogoda i temperatura jeszcze znośne na przejażdżki. Jaki jest sens robienia "przejażdżek" po parkingu podziemnym? niewiem.gificon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wkurzanie sąsiadów hałasem.

Powiem, że stety, niestety ale strasznie mocno jest ten parking odizolowany, do tego stopnia, że mając swój box zaraz pod sypialnią prawie w ogóle nie słyszę alarmu 120db...

Zatem przejażdżka na niskich obrotach nikomu nie zakłóca miru wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dzisiaj 2 motocyklistów widziałem

mnie i kolegę ??? wink.gifgrinser006.gif

Ale jestem zły, że akurat dzisiaj po robocie musiała mi strzelić linka sprzęgła...

Jakoś dojechałem bez sprzęgła do domu... Ale miałem farta otóż trafiłem

na zieloną linię od ronda u zbiegu łopuszańskiej i al. jerozolimskich do

multikina na Ursynowie smile.gif

a plan był zacny - sylwester w siodle motocyklowym buu.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiaj karnąłem się na 30km rundkę po mieście i było sucho i przyczepnie, ale letnie ciuchy nie

> pozwoliły na dłuższe szaleństwa.

ja tez patrze tesknie za oknem. Niby 5stopni ale jakos mam stracha tym bardziej ze dzis przede mną auto dachowało, a chwile pozniej gosc wjechałby mi w tyłek ale na szczęście uciekł na pusty chodnik. To było odruchowo---> az sie boje pomyslec co jakby ktos nim wlasnie szedł crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja swojego podprostowalem, niby ok, naladowany, a tu zonk, brakuje sily aby zakrecic rozrusznikiem.

> Dobrze, ze sprawdzilem, bo bym sie mocno zdziwil na wiosne

ja wczoraj dopiero dotarlem 11,8V, zakrecil, ale jak zwykle ma problemy z rozruchem po dlugim postoju i moglo by nie starczyc pradu na dlugie proby, zwlaszcze, ze odpala z wlaczonymi swiatlami frown.gif

po probie bylo 11,5, wiec wisi do teraz na prostowniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W sumie, pojechałem podładować aku, ale z ciuchami w bagażniku.

Zasady były proste:

- jeżeli nie odpali, wyjmuje aku, jutro "majster" podłączy pod prostownik z lidla

- jeżeli odpali, zrobię rundkę.... i jak na złość, ledwo, ledwo...ale za trzecią próbą odpaliła. Moto stało od końca października chyba... a więc spokojnie dwa i pół miecha... 16 letnie suzuki, które nie lubią zimna, z przebiegiem grubo ponad 100kkm odpaliło za trzecim zakręceniem wału zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi chcą mnie wyciągnąć na tor motocrossowy do Bielska Białej.

Podobno można wynająć od nich 2oo i sobie pojeździć w znośnych pieniążkach.

Jedyne co mnie martwi, to całkowity brak kondycji ( praca biurowa ).

Podejrzewam, że po paru minutach nogi, ręce się poddadzą frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomi chcą mnie wyciągnąć na tor motocrossowy do Bielska Białej.

> Podobno można wynająć od nich 2oo i sobie pojeździć w znośnych pieniążkach.

> Jedyne co mnie martwi, to całkowity brak kondycji ( praca biurowa ).

> Podejrzewam, że po paru minutach nogi, ręce się poddadzą

Najbardziej na drugi dzień czułem tricepsy i pośladki. Ci co dłużej jeżdżą najwięcej mówią o nadgarstkach i kręgosłupie. Kondycje na crossa trzeba mieć, ale pojeżdzisz 2-3 razy po 10-15 minut i Ci wystarczy na pierwszy raz.

Jak nie jeździłeś po torze (ja na piaskowo-żwirowym byłem) to lekkie zdziwienie może być co do techniki jazdy tzn. pędzel i jeszcze raz pędzel trzeba, a rozsądek każe zwolnić bo cię miata na każda stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po torze nie miałem przyjemności, a kawałek po polnej drodze nie oddaje ile potrzeba siły i kondycji frown.gif

W wolnych chwilach mam nadzieje wrócić do basenu i jazdy na rowerze przez min 1h/dziennie. To musi wystarczyć póki co zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najbardziej na drugi dzień czułem tricepsy i pośladki.

na stojąco!! wink.gif

> Ci co dłużej jeżdżą najwięcej mówią o nadgarstkach i kręgosłupie.

nadgarstki na początku sezonu po zimie - póxniej juz jest ok.

> Kondycje na crossa trzeba mieć, ale pojeżdzisz 2-3 razy po 10-15 minut i Ci wystarczy na pierwszy raz.

jak wytrzyma wink.gif

> Jak nie jeździłeś po torze (ja na piaskowo-żwirowym byłem) to lekkie zdziwienie może być co do techniki jazdy tzn. pędzel i jeszcze raz pędzel trzeba,

i popraw sprzęgiełkiem wink.gif

>a rozsądek

a co to jest?:)

>każe zwolnić bo cię miata na każda stronę.

trzymaj zbiornik kolanami;)

pzdr i zyczę kondycji;) bo zapał widze że masz wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.