Skocz do zawartości

Rodzina Francuzow nam sie powiekszyla :D


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie wiem jak się tym jeździ, bo nawet nie próbowałem , ale stylistycznie jest to najbrzydszy

> Peugeot, jaki ta firma w swojej historii wypuściła na rynek . Oj bardzo szybko będzie jakiś

> lift .

Nie przesadzaj, z faceliftem RCZ to przycienili sciana.gifsciana.gifi, ten jest ładniutki w porównaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak się tym jeździ, bo nawet nie próbowałem , ale stylistycznie jest to najbrzydszy

> Peugeot, jaki ta firma w swojej historii wypuściła na rynek . Oj bardzo szybko będzie jakiś

> lift .

Jak to jest najbrzydszy, to musiałeś ostatnie 10 lat przelezec w lodzie. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekam na oponę . Staram się nie jeździć, bo go ciągnie w lewo i nie chcę mu zrobić jakiegoś kuku

> .

A tak z ciekawości. Jak oceniasz-ile z tych Twoich przebojów to auto a ile "zdolności" aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A tak z ciekawości. Jak oceniasz-ile z tych Twoich przebojów to auto a ile "zdolności" aso?

Procentowo trudno mi jest ocenić, nawet stopień zdenerwowania grinser006.gif. Auto to głównie nieszczęsne wycieraczki i spryskiwacz, światła ale to chyba ogarnę, jakieś stuki z tyłu, muł zlosnik.gif, ściąganie ale dopóki mam jedną inną oponę to traktuję przejściowo, chociaż nie chce mi się wierzyć że jak założą nową zimówkę to problem ustąpi. Ciągle nie mogę sobie ustawić fotela i kierownicy, chyba siedzisko jest za bardzo pochylone do tyłu, a z tym nie da się nic zrobić. Odstającą i latającą tylną lampę naprawiłem sobie sam kawałkiem koszulki termokurczliwej ok.gifpalacz.gif.

Do ASO mam pretensje tylko o uświnioną podsufitkę i jasny (podsufitkowy) czujnik cofania przyklejony na czarnej desce facepalm%5B1%5D.gif, a są w wersji czarnej old.gif. Poza tym firma w porządku, z rozmachem, bardzo mili i otwarci. Jest w poczekalni gratisowy automat z kawą i czekoladą ok.gifhehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to jest najbrzydszy, to musiałeś ostatnie 10 lat przelezec w lodzie.

Czekaj! Peugeoty znam i ogarniam niemal od początku grinser006.gif. Każdy nowy model w swoich czasach był ponadczasowy i nowatorski. Może te ostatnie "paszczaki" serii X07 lekko przekombinowali, ale to widać u wszystkich producentów, bo każdy chciał na siłę nadmuchać małe auto,a jeszcze nie mieli zatrudnionych swoich "van den Ackerów" hehe.gifgrinser006.gif. Jednak ten 208 mimo, że przykuwa uwagę, to jest mocno przekombinowany w detalach, wygląda jak chińska bazarowa zabawka, karykatura samochodu. Po co te wystające elementy z ramek halogenów, z głównych reflektorów, tylnych szybek w 3D, powyginane obramowania, dziwne przetłoczenia na karoserii, znowu to tylne światło przeciwmgielne hahaha.gif. O kierownicy na jajach i desce pod szybą nawet nie wspominam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem, o co Ci chodzi. Dla mnie ten samochód jest taki zwykły, bez fajerwerków stylistycznych. Na jakieś detale i pierdółki nie zwracam uwagi. IMO najbrzydszym pugiem oststniej dekady jest 407 kombi. Po prostu paskudna morda i ten nadmuchany odwłok sick.gif 208 przy nim...nie ma co porównywać.

Bardziej mnie drażnia swoja pokracznośćia wynalazki Renault jak Scenic II sick.gif, Scenic III trochę mniej sick.gif, ale jednak, szczególnie Grand zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co w takim razie powiesz o MII htb ?

> ten samochód wywołuje skrajne emocje

moim zdaniem nie jest dziwactwem, tył jak na tamte czasy bardzo nowatorski i kosmiczny ale generalnie wszystko trzyma się kupy, jest na swoim miejscu, trzyma proporcje, brak niepotrzebnych lini, cięć, wybrzuszeń. Po 10 latach uważam, że to auto wygląda ciekawie, choć bez szału.

Zwróćcie uwagę na niektóre inne auta, że jak się patrzy na nie to człowiek od razu wie, że projektanci spędzili nad nim o wiele za dużo czasu ciągle coś zmieniając. W innych modelach prezez koncernu powiedział: zróbcie takie auto, jakiego jeszcze nie było. No i Ci biedni styliści wymyslają bzdury: umieszczają tylne swiatła w dziwnych miejscach, wnękę na tablicę rejestracyjną w innym miejscu niż się prosi i mnóstwo innych rzeczy.

Przykład

287480812-kyron.jpg

post-31088-14352522991351_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.