Skocz do zawartości

SKP i wpisywanie przebiegu


r1sender

Rekomendowane odpowiedzi

A ja miałem modding licznika za darmozlosnik.gif.

Kiedyś w Uno urwała się linka prędkościomierza a z powodu "przejściowych braków" nie sposób było tego deficytowego towaru kupić. Jeździłem tak prawie rok i sprzedałem auto koledze, który stwierdził, że "to wspaniale" i on też nie będzie póki co wymieniał linkizlosnik.gif.

Taki platoniczny przekrętzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam tego swiadomosc, sam kupilem kilka lat temu 5-latka z firmy z przebiegiem 230kkm.

> Kosztowal cos kolo 60% ceny rynkowej i uwazam, ze to byla uczciwa oferta

> Obecnie dobija u mojego ojca do 300kkm i wg mnie jest juz mocno wyeksploatowane mimo regularnego

> serwisu...

> Pojezdzi jeszcze troche i pojdzie za bezcen.

sprzedałem tak astrę z przebiegiem 240kkm

co ciekawe handlarze nawet nie dzwonili hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się stanie jak podjedziesz na diagnostykę z cofniętym przebiegiem i diagnosta zobaczy przegląd w kompie 200tys a ty masz 150 tys?

Pewnie wpisze 150tys i tyle.

A co jak się licznik zepsuje i wymienisz na inny?

Będziesz jechał ustawić przebieg by zgadzał się z rzeczywistością?

A co w przypadku zmiany silnika z innym przebiegiem. Czy liczy się przebieg silnika czy auta?

Jak widać jest wiele niejasności w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jop clio miało 200tys i poszło bez problemu

nasza toyota ma 270 kkm. wystawiona jest od jakiegoś czasu a tel w znikomej ilości zaczęły się pojawiać gdy z ogłoszenia skasowałem przebieg. Teraz po pytaniu ile ma przebiegu większość zainteresowanych kończy rozmowę.

zaznaczam ze auto jest krajowe wpisy serwisowe do 200kkm. potem regularnie serwisowane w warsztatach niezależnych, i aso citroena wink.gif

imho cała ta operacja to pic na wodę bo jak auto przyjedzie z EU do zanim dojedzie do SKP to już licznik ma skorygowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co się stanie jak podjedziesz na diagnostykę z cofniętym przebiegiem i diagnosta zobaczy przegląd

> w kompie 200tys a ty masz 150 tys?

Pewnie narobi w gacie... grinser006.gifhehe.gif

> A co jak się licznik zepsuje i wymienisz na inny?

No tak, licznik wymienia się w 90% aut...

> A co w przypadku zmiany silnika z innym przebiegiem. Czy liczy się przebieg silnika czy auta?

A silnik wymienia się w 80% tych w/w 90%... hehe.gif

I co wtedy? To dopiero jest dylemat... spineyes.gifgrinser006.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nasza toyota ma 270 kkm. wystawiona jest od jakiegoś czasu a tel w znikomej ilości zaczęły się

> pojawiać gdy z ogłoszenia skasowałem przebieg. Teraz po pytaniu ile ma przebiegu większość

> zainteresowanych kończy rozmowę.

Poczekaj cierpliwie...w dobie igiel sprzedaz normalnego samochodu trwa,6 mies to nic strasznego,takze czekac.Poza tym teraz martwy sezon od listopada. Moje samochody maja duze przebiegi bo 3-4 latki po 180-240 tys potrafia miec a trafiaja w wiekszosci do prywatnych rodzin.Co ciekawe zazwyczaj sami lub ktos znajomy przejechal sie na igle.Ostatnio klient powiedzial ze woli ponad 200 oryginalne niz tak jak jego kolega sie dowiedzial gdy kupil 90tysieczniaka a po jakiejs tam awarii wyszlo w aso ze prawie 500 tys jego bolid 4 letni mial (klasa D).

> zaznaczam ze auto jest krajowe wpisy serwisowe do 200kkm. potem regularnie serwisowane w

> warsztatach niezależnych, i aso citroena

> imho cała ta operacja to pic na wodę bo jak auto przyjedzie z EU do zanim dojedzie do SKP to już

> licznik ma skorygowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak idziesz szukać naprawdę dobrego auta, to takie auto ma: historie serwisową, teraz będzie mieć

> historię w SKP, faktury za przeglądy, stan zgodny z przebiegiem.

No i o to chodzi. Ja nie wiem jak można wydać 15, 20, 30, 40 tys. na coś co jest... zgadywanką. Bez udokumentowanej historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.