Skocz do zawartości

bmw do oceny


deszczowyRoman

Rekomendowane odpowiedzi

> e34 co wywnioskujecie z zamieszczonych zdjeć?

> jakiś tekst

Cokolwiek jest założone na te fotele, wygląda okropnie, poza tym, jak blacha dobra to dobra opcja, powywalać nieseryjne dodatki, jakieś normalne koła i będzie ładne auto <ok>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolega wyżej pisze że warte 3-4 więc nie kumam kto ma racje

Czytaj - takie BMW w porządnym stanie kosztuje 10k. O to mi chodziło.

BMW w dobrym stanie w polsce - praktycznie nie ma. A jak ktoś ma to nie sprzedaje - bo po co?

Ludzie licza na okazję - okazji nie ma.

Saab 900 Turbo za 5000? Można kupić ale drugie tyle wsadzisz.

BMW E325i za 6000? To samo co wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to skatowania w lesie idealne, ale do szkoły córki bym tą padliną nie odwiózł, te światła z tyłu

> mega wiocha

cięzko powiedzieć jaki to stan po tych fotach, tak czy siak trzeba wsadzić z 1,5kzł żeby to odchamić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cięzko powiedzieć jaki to stan po tych fotach, tak czy siak trzeba wsadzić z 1,5kzł żeby to

> odchamić

swoją opinie oparłem tylko na tym wieśniackim wyglądzie, technicznie może ona i jest idealna, ale szczerze mówiąc jest to mniej prawdopodobne niż moje trafienie dzisiaj w lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cięzko powiedzieć jaki to stan po tych fotach, tak czy siak trzeba wsadzić z 1,5kzł żeby to

> odchamić

Ale jak się taką beemkę odchami i nawet doprowadzi do stanu "fabryka", to ani klasyk, ani prestiż hehe.gif, ani wygoda. Dalej to będzie stara zużyta kupa złomu. Nawet pasjonat przesiadając się do kilkuletniego Punto poczuje ulgę hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak się taką beemkę odchami i nawet doprowadzi do stanu "fabryka", to ani klasyk, ani prestiż

> , ani wygoda. Dalej to będzie stara zużyta kupa złomu. Nawet pasjonat przesiadając się do

> kilkuletniego Punto poczuje ulgę .

głupoty gadasz i tyle - takie e34 jest wygodniejsze niz np Kia Ceed a jednak nią jeździsz - jeśli uważasz że nie to się mylisz i sobie wmawiasz że tak nie jest żeby się dowartościować hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> głupoty gadasz i tyle - takie e34 jest wygodniejsze niz np Kia Ceed a jednak nią jeździsz

Ja jeżdżę Clio biglaugh.gifserduszka.gif.

> - jeśli

> uważasz że nie to się mylisz i sobie wmawiasz że tak nie jest żeby się dowartościować

Uwierz mi, że nie jest facepalm%5B1%5D.gif. Ja pamiętam takie nowe E34, a co dopiero dzisiaj hehe.gif. Zanim kupiłem Ceeda posadziłem żonę w czteroletnim E60 (bo mogło być zamiast) i wiesz co powiedziała? Tutaj nie mogę przytoczyć, bo dostanę bana hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jeżdżę Clio .

> Uwierz mi, że nie jest . Ja pamiętam takie nowe E34, a co dopiero dzisiaj . Zanim kupiłem Ceeda

> posadziłem żonę w czteroletnim E60 (bo mogło być zamiast) i wiesz co powiedziała? Tutaj nie

> mogę przytoczyć, bo dostanę bana .

ale co ma E60 do E34?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak się taką beemkę odchami i nawet doprowadzi do stanu "fabryka", to ani klasyk, ani prestiż

> , ani wygoda. Dalej to będzie stara zużyta kupa złomu. Nawet pasjonat przesiadając się do

> kilkuletniego Punto poczuje ulgę .

stary wsiadając do ceeda z dobrej e34 to dopiero koszmar zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jeżdżę Clio .

> Uwierz mi, że nie jest . Ja pamiętam takie nowe E34, a co dopiero dzisiaj . Zanim kupiłem Ceeda

> posadziłem żonę w czteroletnim E60 (bo mogło być zamiast) i wiesz co powiedziała? Tutaj nie

> mogę przytoczyć, bo dostanę bana .

czyli juz całkiem odlatujesz, Ceed wygodniejszy od E60 ok.gif hellyeah hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja jeżdżę Clio .

> Uwierz mi, że nie jest . Ja pamiętam takie nowe E34, a co dopiero dzisiaj . Zanim kupiłem Ceeda

> posadziłem żonę w czteroletnim E60 (bo mogło być zamiast) i wiesz co powiedziała? Tutaj nie

> mogę przytoczyć, bo dostanę bana .

ceed lepszy od e60 smile.gif rozumiem, że jesteście fanami brazylijskich seriali zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam ceed'a, mam i30,.. ale jakoś w e46 najlepiej mi się jeździ... ale cichutko... e46 jest

> najstarsze

jak wrażenia z czucia układu kierowniczego w hultaju? grinser006.gif

Dla mnie to największa wada tych samochodów. Playstation no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mam kie więc nawet do bmw 20 letniego bmw się nie umywa , co dopiero do e60

Ja jeżdżę na prawdę różnymi samochodami. Można mówić różne rzeczy o E60, ale jeśli ktoś nie przesadzi z kołami to jest to dość komfortowy samochód. Może na 18 cali RFT jeździł niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wrażenia z czucia układu kierowniczego w hultaju?

> Dla mnie to największa wada tych samochodów. Playstation

i30 nie jedzie, dziwnie hamuje, i mu tyłek zarzuca... - układ kierowniczy.. hmmm... inny ale polubiłem - ot taka zabawka hehe.gif

KIA dużo lepiej jeździ, przyspiesza i trzyma się drogi...

I hultaj i kia to te same silniki 1.6 diesel 115/110KM wink.gif

BMW jest stare, brzydkie i w ogóle dresiarskie ale lubie to ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.