Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęciowych - co sądzicie o takim?


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx

Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki. Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Groźny pysk bez tablicy

> Przewaga US nad EU.

Jedyne co mnie zaniepokoiło to maintenace records:

- A/C compressor replaced

- Fuel rail replaced

- PCV hose replaced

- Computer reprogrammed

Wymiana kompresora A/C po 8000 mil i roku użytkowania ??!?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx

> Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i

> jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym

> ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu

> sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna

> zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej

> mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki.

> Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa

> GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej.

dziwnie mało miejsca z tyłu na nogi jak na auto tej wielkości

a poza tym bity i na taksówce jeździł biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie bity a właściciel był jakimś emerytem który go kupił i w dwa lata zrobił 10 tys.

> mil.

tylko w niedziele do kościoła jeździł.

Waszyngton - Floryda. biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i

> jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym

> ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu

> sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne

Na pewno nie ten model. Silnik TFSI to ta sama technologia co VW-owski TSI. A wiesz co to oznacza. 40kkm, najpierw pada turbo, potem wtryski, dwumasa, rozrząd i auto na śmietnik.

Zresztą, przestań dziadować, kup sobie nowe auto jak biały człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na pewno nie ten model. Silnik TFSI to ta sama technologia co VW-owski TSI. A wiesz co to oznacza.

> 40kkm, najpierw pada turbo, potem wtryski, dwumasa, rozrząd i auto na śmietnik.

> Zresztą, przestań dziadować, kup sobie nowe auto jak biały człowiek.

Ten nie ma turbo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ten nie ma turbo

Kompresor zepsuje się jeszcze szybciej. Koncern VW ma bardzo słabe doświadczenia z takimi konstrukcjami. Jak chcesz dobry segment F to lepiej kup BMW E23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kompresor zepsuje się jeszcze szybciej. Koncern VW ma bardzo słabe doświadczenia z takimi

> konstrukcjami. Jak chcesz dobry segment F to lepiej kup BMW E23

BMW to jedyna marka która ma osobne strony o problemach na Wikipedii. Consumer Reports mówi że się sypią w rękach. J.D. Powers mówi że nabywcy są jednoznacznie nieszczęśliwi że kupili produkt tej firmy. Nie, dziękuję, nie kupię BMW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> BMW to jedyna marka która ma osobne strony o problemach na Wikipedii. Consumer Reports mówi że się

> sypią w rękach. J.D. Powers mówi że nabywcy są jednoznacznie nieszczęśliwi że kupili produkt

> tej firmy. Nie, dziękuję, nie kupię BMW.

Nieprawda, nie ma lepszego samochodu niż 25-letnie BMW. Idealna synergia słów prestiż i komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fabię?

A niech sobie kupi i Sparka jak mają na tamtym ich rynku. Mnie guzik do tego, zresztą Spark to bardzo fajne wozidełko.

A ponadto, wiadomo od dawna, że Fabia to bardziej rower aniżeli samochód. Auto dla frustratów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten samochód uważam, że jest świetny food.gif Genialnie wygląda (i nawet pomimo opadającego dachu, da się w nim usiąść na tylnej kanapie) i podobno świetnie jeździ.

Tam w którejś wypowiedzi wspomniałeś, że ma wzmianki o kilku wymianach - to dobrze- mniejsza szansa, że to coś padnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx

> Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i

> jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym

> ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu

> sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna

> zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej

> mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki.

> Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa

> GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej.

Bez sensu. jak juz brać taką krowe, to po całości - A8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa

> GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej.

facepalm[1].gif To chcesz kupić coś szpanerskiego czy taniego ? zlosnik.gif

Chyba nie wiesz w co wpaść ... frown.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mozna kupić wersję NIE L, i wtedy z tyłu jest normalnie

IMHO kupowanie A8 żeby samemu prowadzić, to trochę się mija z celem. W mniejszym A6 za kierownicą siedzi się podobnie. Wartość dodana A8 to jest głównie ta ilość miejsca z tyłu. A8L żeby samemu je prowadzić - no to już dla mnie zbyt dziwne by to zrozumieć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMHO kupowanie A8 żeby samemu prowadzić, to trochę się mija z celem. W mniejszym A6 za kierownicą

> siedzi się podobnie.

w A3 siedzi sie podobnie smile.gif w kazydm aucie siedzi sie podobnie wink.gif

> Wartość dodana A8 to jest głównie ta ilość miejsca z tyłu.

yyyyy nie prawda. masa = więcej komfortu. który odczuwają wszyscy w kabinie, łącznie z kierowcą. lepsze wyciszenie... ja całkowicie rozumiem kupowanie A8 dla jednoosobowej jazdy.

> A8L żeby

> samemu je prowadzić - no to już dla mnie zbyt dziwne by to zrozumieć

to racja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wymiana kompresora A/C po 8000 mil i roku użytkowania ??!?!?

Kompresory w nowych Audi zacierają się po prostu koncertowo. Najczęściej po zatarciu w układzie są już opiłki i tak naprawdę wszystkie elementy układu razem z parownikiem należałoby wymienić. Zazwyczaj jednak oczywiście się tego nie robi i kolejny kompresor również dość szybko pada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kompresory w nowych Audi zacierają się po prostu koncertowo. Najczęściej po zatarciu w układzie są

> już opiłki i tak naprawdę wszystkie elementy układu razem z parownikiem należałoby wymienić.

> Zazwyczaj jednak oczywiście się tego nie robi i kolejny kompresor również dość szybko pada.

To ciekawa informacja. W takim razie warto kupić samochód bo bedzie mozna go wymienić jako lemon jak sie cos popsuje 3x pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ani jedno ani drugie. Chce kupić żonie niezawodny samochód w tej klasie.

Przyleć w sobotę rano do Chicago to pójdziemy na Chicago Auto Show i obmacasz wszystkie możliwe w jednym miejscu. ok.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie bity a właściciel był jakimś emerytem który go kupił i w dwa lata zrobił 10 tys.

> mil.

porównaj te fotki:

CN090656-25sm.jpg

oraz A3 limouzine

audi-a3-limousine_17038917.jpg

jak dla mnie to ilość miejsca z tyłu na nogi niemal identyczna, mimo że oba auta dzielą 3 segmenty biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> porównaj te fotki:

> oraz A3 limouzine

> jak dla mnie to ilość miejsca z tyłu na nogi niemal identyczna, mimo że oba auta dzielą 3 segmenty

porównaj długość samego siedziska. jest przepaść pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.