Skocz do zawartości

Do oglądaczy zdjęciowych - co sądzicie o takim?


Florydzialski

Rekomendowane odpowiedzi

> w A3 siedzi sie podobnie w kazydm aucie siedzi sie podobnie

No nie powiesz mi chyba, że w A3 jest tyle samo miejsca i jest tak samo wykończone wink.gif . A3 to kicha - jako kierowcy w A3 Limousine było mi ciaśniej niż w Fieście sick.gif

> yyyyy nie prawda. masa = więcej komfortu. który odczuwają wszyscy w kabinie, łącznie z kierowcą.

> lepsze wyciszenie... ja całkowicie rozumiem kupowanie A8 dla jednoosobowej jazdy.

Możliwe ok.gif Alee… czy przypadkiem A8 nie wazy tyle samo do A6. A6 jest chyba konwencjonalnie stalowe, a A8 w dużej częsci wykonane z aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> porównaj te fotki:

> oraz A3 limouzine

> jak dla mnie to ilość miejsca z tyłu na nogi niemal identyczna, mimo że oba auta dzielą 3 segmenty

Za karę za szerzenie herezji, wsadziłbym Cię na tylną kanapę A3 limousine zlosnik.gif Jest tam bardzo ciasno, miejsca nad głową i na kolana nie ma w ogóle - podsufitka wściekle atakuje głowy pasażerów powyżej 180 cm, a fotel kierowcy zabiera miejsce na kolana. W A3 limousine tylna kanapa nadaje się tylko dla dzieci (ale najjlepiej takich, których już nie trzeba zapinać w fotelikach, bo by Cię trafiło przy zapinaniu dzieci za każdym razem). Na zdjęciu faktycznie różnicy można nie zauwazyć, ale na żywo jest bardzo odczuwalna ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No nie powiesz mi chyba, że w A3 jest tyle samo miejsca i jest tak samo wykończone .

nie powiem smile.gif

> A3 to kicha -

> jako kierowcy w A3 Limousine było mi ciaśniej niż w Fieście

ale po co kierowcy miejsce smile.gif

> Możliwe Alee… czy przypadkiem A8 nie wazy tyle samo do A6. A6 jest chyba konwencjonalnie

> stalowe, a A8 w dużej częsci wykonane z aluminium.

ale wiesz, skóra i pumeks i masażery i inne bajery ważą wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprowadziłem wczoraj na siłę żonę do dealera Audi i samochód jej się podoba. To co zauważyliśmy na minus:

- dotykowa nawigacja jest jednak łatwiejsza w użytkowaniu, choć ten pomysł Audi z touchpadem na którym można pisać palcem jest całkiem całkiem choć zajmuje to strasznie dużo czasu żeby wpisać adres. Ale i tak lepiej niż wybieranie literek pokrętłem.

- bagażnik jest duży ale bardzo płytki

- 20" felgi wydają się mieć zdecydowanie za mało gumy

A poza tym to samochód jest bardzo ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat, bo znalazłem chyba lepszy egzemplarz - okazuje się że o ile w modelu 2012 nie było możliwości zamówienia wersji z pięcioma miejscami siedzącymi, o tyle w 2013 już była. Więc największy problem jaki miałem z tym samochodem (raz na jakiś czas trzeba wsadzić pięć osób a tu kicha) odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.chariotsofpb.com/Inventory/In...56/Default.aspx

> Czyli Audi A6 w ktorym jest jedno miejsce mniej i mniej miejsca na głowy na tylnych siedzeniach i

> jeszcze trzeba za to dopłacać. Stylistyka Audi mi sie bardzo podoba, tylko 4 miejsca sa pewnym

> ograniczeniem, ale jak na razie nie jestem dziadkiem i wystarczyły by, szczegolnie ze w domu

> sa trzy samochody. Wg. Consumer Reports A6 jest rewelacyjnie niezawodne - pewnie mozna

> zakładać ze samochód ktory ma 90% wspólnych części tez bedzie niezawodny. Osiągi pomimo małej

> mocy i pojemnosci silnika (tylko 310km i tylko 3 litry) sa przyzwoite - 5.5 sekundy do setki.

> Zużycie paliwa takze jest bardzo rozsądne. Samochód wydaje sie ciekawa alternatywa dla Lexusa

> GS a dostępność używanych pozwala na kupienie go troche taniej.

lepiej nowe xc60.

a nie wypierdziane (emeryt) audi... old.gif

zabierz kobietę do volvo, może jej się spodoba.

a jeśli lubisz różne reports, to najważniejsze są te dotyczące bezpieczeństwa. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepiej nowe xc60.

SUV odpada

> zabierz kobietę do volvo, może jej się spodoba.

> a jeśli lubisz różne reports, to najważniejsze są te dotyczące bezpieczeństwa.

Byliśmy w Volvo, są wręcz wstydliwie brzydkie w środku. Popatrz na S80:

Volvo-S80-Gallery-Interior-11.jpg

Ta płaska decha wygląda tragicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SUV odpada

> Byliśmy w Volvo, są wręcz wstydliwie brzydkie w środku. Popatrz na S80:

> Ta płaska decha wygląda tragicznie.

s80 nie pasuje do kobiety, raczej do 60-latka.

xc60 bardzo mi (nam) sie podoba. szkoda, ze w szwecji sa tak drogie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> s80 nie pasuje do kobiety, raczej do 60-latka.

> xc60 bardzo mi (nam) sie podoba. szkoda, ze w szwecji sa tak drogie.

XC60 to obrzydliwy SUV. Kupię SUV jak się wyprowadzę do miejsca gdzie jest nieutwardzona droga gruntowa. Ale nie wcześniej. Na razie mam asfalt pod sam dom i SUV jest mi tak potrzebne jak ślepemu monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> S80 bardzo mi się podoba, konfigurowałem ostatnio dla hecy - 229 tys.

> mi wyszło, auto naprawdę ładne. Mam 37 lat.

Dziękuję. To mnie przekonało do końca by na Volvo nie patrzyć. (bynajmniej nie chodzi o cenę...)

P.S. Pokonfiguruj sobie A7:

http://konfigurator2.audi.pl/#

Mi wyszło 400 kPLN za wersję jaka mi się podoba wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy naprawdę Konik nie może sam tego napisać?

ja bym raczej napisał że 45 letnie zlosnik.gif

a a7 to jedno z najbrzydszych aut jakie audi ostatnio popełniło - a ten wiejski wysuwany spojler bije wszelkie rekordy festyniarstwa, słowem - powinieneś go kupić zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym raczej napisał że 45 letnie

> a a7 to jedno z najbrzydszych aut jakie audi ostatnio popełniło - a ten wiejski wysuwany spojler

> bije wszelkie rekordy festyniarstwa, słowem - powinieneś go kupić

Wysuwane spoilery uwielbiam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> jak już musi byc audi

Pare lat temu, jak sprzedalem Mustang - o malo nie kupilem tego ... Do dzis zaluje ... 1973 100 Coupe, oryginalne 26k miles001.gif[...]

25U0005.jpg

25U0041.jpg

25U0034.jpg

Jakby nie bylo w A7 widac wplymidea.gif[...]

25U0021.jpg

SPECIFICATION

26,434 Mileage:

114 Top Speed:

1973 Year:

10.2 0 - 60:

Jul 12 Rego Expiry:

112 BHP:

4 Speed Manual Transmission:

Metallic Blue Exterior Colour:

1871cc Engine Capacity:

Blue Velour Interior Colour:

Inline 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.