Skocz do zawartości

Jaki zapach samochdowy wybrać


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak dla mnie cos jest nie tak z car scent.

> Dawno temu kupiłem cherry i pamiętam, że pachniało to tak mocno, że musiałem ofoliować puszke by

> dalo sie jezdzic. Zapach w taki sposob trzymal z miesiac

> W tamtym roku jakoś znowu skusilem sie na cherry, od razu otworzylem na maxa i jakos za specjalnie

> nie byl mocny. Po dwoch tygodniach wywalilem go z auta bo wcale nie pachniał. Nie dalo nawet

> nic polanie kropelka wody tych drewienek.

dokladnie mialem to samo

smierdzial tak, ze musialem wlozyc w worek a po 2 tyg wysmierdzial sie calkiem - a mial dzialac niby 40 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W jakich sklepach to sprzedają?

Ja kupiłem raz na allegro, a raz w jakiejś hurtowni z autokosmetykami w necie. Nie pamiętam w której, ale najcześciej kupuje w autokosmetyki.pl więc na 75% obstawiam ten sklep. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

kawę. Zwykłą, NIEZMIELONĄ kawę wysypaną np w popielniczce. Ja kupuję lniane woreczki - coś w tym stylu:

http://allegro.pl/lniany-woreczek-do-ozdabiania-13x19cm-i4146716725.html

wsypuję do tego ziarna i wsadzam gdzieś w aucie.

naturalny, trwały zapach, estetycznie to wygląda i - co najważniejsze - zero chemii ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto być świadomym, że odświeżacze powietrza mogą być niezbyt korzystne dla naszego zdrowia. W

> końcu wdycha się substancje chemiczne. Cześć z tych substancji jest niezbyt zdrowa. W efekcie

> można mieć różne problemy - od podrażnienia dróg oddechowych do nawet zwiększonego ryzyka

> raka.

Ciekaw jestem, czy zmielona kawa - wzorem pochłaniacza stosowanego przez niektórych do lodówki - nie byłaby wystarczająca do auta. Zapakować do jakiegoś gęstego woreczka/puszki z dziurami...

Albo wręcz węgiel aktywowany, ale to już pewnie sporo drożej wyjdzie od "drzewka" zapachowego... smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw jestem, czy zmielona kawa - wzorem pochłaniacza stosowanego przez niektórych do lodówki -

> nie byłaby wystarczająca do auta. Zapakować do jakiegoś gęstego woreczka/puszki z dziurami...

pewnei że jest zlosnik.gif jak napisałem wyżej - przyjemnie, trwale i naturalnie. Zmielona kawa pachnie intensywniej, mnie wystarczy niezmielona ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnei że jest jak napisałem wyżej - przyjemnie, trwale i naturalnie. Zmielona kawa pachnie

> intensywniej, mnie wystarczy niezmielona

Ile tej kawy? 1kg starczy?

Jak dlugo utrzymuje sie aromat?

Zmielona to chodzi o zmielone w domu ziarenka czy zmielona ze sklepu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile tej kawy? 1kg starczy?

> Jak dlugo utrzymuje sie aromat?

> Zmielona to chodzi o zmielone w domu ziarenka czy zmielona ze sklepu?

nieee, nie tak dużo... ja to wsypuję do małego lnianego woreczka

moze być zmielona ze sklepu albo w ziarnach. Zmielona pachnie dłużej ale jak sie wysypie to może być problem zlosnik.gif dlatego wolę ziarna

co jakiś miesiac zmieniam zawartość - i caly czas fajnie pachnie ok.gif Podobno także pochłania nieprzyjemne zapachy - ale tego nie mialem okazji sprawdzić, nigdy mi w aucie nie śmierdziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no co kto lubi...mnie się dźwiga jak tylko poczuję smród ulubionego "zapaszku" giełdowych mirków -

> wanilii

Wanilia to tragedia, mnie mdli jak jadę samochodem z takim zapachem :/ Tak samo jak "kiblowe" grinser006.gif zapachy typu "świeżość oceanu" czy inne takie. Najlepsze są owoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> spoconej striptizerki w zadymionym, nocnym klubie?

Podobno to zapach jaki jest w takich klubach, ale nie mogę porównać bo nie chodzę zlosnik.gif

Quote:

Inspiracją dla tego zapachu są najlepsze amerykańskie kluby

dla mężczyzn gdzie tańczące dziewczyny są tak samo ekscytujące jak zapach

wypełniający te pomieszczenia.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.