Skocz do zawartości

Jaki zapach samochdowy wybrać


cypajak

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

Lepiej powiedz co Ci padło, będzie można coś podebrać smile.gif Jak po teściowej, to wnętrze tylko do spalenia smile.gif

Z AmbiPura Aqua ładnie pachnie. Cena ok 18-20zł, 2-3 mies w zależności jak nadmuchów używasz, czasami i na dłużej wystarczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

cos podobnego co jedrek tylko, że

my shaldan

myshaldan-all.jpg

najlepsze co do tej pory znalazłem w ciągu dwudziestu kilku lat wink.gifok.gif

Zapachy są intensywne ale nie na tyle, żeby łeb bolał jak po wunderbaumie. Po wyrzuceniu puszki jeszcze przez dobry miesiąc zapach się utrzymywał ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos podobnego co jedrek tylko, że

> my shaldan

> najlepsze co do tej pory znalazłem w ciągu dwudziestu kilku lat

> Zapachy są intensywne ale nie na tyle, żeby łeb bolał jak po wunderbaumie. Po wyrzuceniu puszki

> jeszcze przez dobry miesiąc zapach się utrzymywał

który zapach stosujesz?

I gdzie to się wrzuca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> który zapach stosujesz?

> I gdzie to się wrzuca?

miałem pomarańczę i limonkę, lubię owocowe zapachy. Puchę ciepiesz byle gdzie, w lanosie pod fotelem pasażera hehe.gif w clio w tapicerce z tyłu w miejscu na pićku wink.gifok.gif

Przy okazji jak będę w hrutowni muszę znowu kilka kupić, bo w aktualnym śmietniku gość jakieś takie wsadził, że "brutal" to pikuś hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem pomarańczę i limonkę, lubię owocowe zapachy. Puchę ciepiesz byle gdzie, w lanosie pod

> fotelem pasażera w clio w tapicerce z tyłu w miejscu na pićku

> Przy okazji jak będę w hrutowni muszę znowu kilka kupić, bo w aktualnym śmietniku gość jakieś takie

> wsadził, że "brutal" to pikuś

Pod siedzeniem, to pewnie będzie latało.

Trzeba coś pokombinować z przytrzymaniem na miejscu. ok.gif

Sprzedają to w "markietach"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

Ja proponuję wyozonować wnętrze, pozbyć się wilgoci to w samochodzie nie będzie śmierdziało i nie trzeba będzie używać zapachów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

lepiej porzadnie sprzatnac w srodku

mnie te zapaszki doprowadzaja do mdlosci - niezaleznie od tego jaki to zapach

ewentualnie jezeli juz chcesz zapach spelniajacy te 2 kryteria to moze niech pies ci na...ra do srodka - bedzie mocno i dlugo wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> miałem pomarańczę i limonkę, lubię owocowe zapachy. Puchę ciepiesz byle gdzie, w lanosie pod

> fotelem pasażera w clio w tapicerce z tyłu w miejscu na pićku

> Przy okazji jak będę w hrutowni muszę znowu kilka kupić, bo w aktualnym śmietniku gość jakieś takie

> wsadził, że "brutal" to pikuś

weź i dla mnie waytogo.gif

wanilię i jabłko poproszę

ino się śpiesz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja proponuję wyozonować wnętrze, pozbyć się wilgoci to w samochodzie nie będzie śmierdziało i nie

> trzeba będzie używać zapachów.

czy jedyną potrzebą użycia zapachu jest smród i wilgoć w aucie? Ja nie mam ani wilgoci ani smrodów a lubie jak mi coś pachnie w aucie więc te 2 posty są lekko z kara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie wy te California/Ca Scents kupujecie, są w jakimś markecie?

> Ja używam zawieszki z Tesco o zapachu czarna porzeczka - czarnej, nie zamula, nie powoduje mdłości,

> jak już wyschnie to i tak samochód nią pachnie przez miesiąc.

w markecie nie kupisz. Tylko sklepy z profesjonalnymi kosmetykami samochodowymi ewentualnie allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

nic

jak kiedyś szukaliśmy używki małej do miasta to wszelkie wunderbaumy w aucie działały na niekorzyść potencjalnego sprzedającego

jak juz musisz to patrz na skład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nic

> jak kiedyś szukaliśmy używki małej do miasta to wszelkie wunderbaumy w aucie działały na niekorzyść

> potencjalnego sprzedającego

> jak juz musisz to patrz na skład

jak ja sprzedawalem mojego ostatniego seja to ludzie byli zdziwieni, ze w nim pachnie mimo, ze nie ma zadnego odswiezacza. I to pytanie "mozna wejsc do srodka"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cos podobnego co jedrek tylko, że

> my shaldan

> najlepsze co do tej pory znalazłem w ciągu dwudziestu kilku lat

> Zapachy są intensywne ale nie na tyle, żeby łeb bolał jak po wunderbaumie. Po wyrzuceniu puszki

> jeszcze przez dobry miesiąc zapach się utrzymywał

własnie kupiłem na allegro jabłkowy za 15zł z przesyłką, przetestuje jak przyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

Ja polecam "Pachnąca Szafa" Olejek Anti-tabac - rozrabiam 50/50 z wodą destylowaną do wkładu po ambipurze.

Jedyny zapach który jest przeze mnie akceptowalny i nie powoduje odruchu wymiotnego po 30minutach przebywania w samochodzie.

Wszystko inne śmierdzi mi odświeżaczem do kibla sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

W Biedronce na początku stycznia kupiłem zapaszek "made in China" - truskawkowo-lemoniadowy. Mam do dzisiaj, a kosztował jakieś 8 zł? czy coś koło smile.gif Starczy pewnie na ten miesiąc jeszcze. W terenówce używam zapachów z Lidla - 3 flakoniki po 17 zł, dają radę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak w temacie.

> Kryteria są tylko 2:

> - intensywny zapach

> - trwałość zapachu

> Co możecie polecić?

Warto być świadomym, że odświeżacze powietrza mogą być niezbyt korzystne dla naszego zdrowia. W końcu wdycha się substancje chemiczne. Cześć z tych substancji jest niezbyt zdrowa. W efekcie można mieć różne problemy - od podrażnienia dróg oddechowych do nawet zwiększonego ryzyka raka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K2 maxima

http://allegro.pl/k2-maxima-zapach-samochodowy-w-zelu-zapachowy-mix-i4120789921.html

ładnie intensywnie pachnie, nie wysycha jak inne żele, od 2 miesięcy otwarty w samochodzi jeździ i końca słoika nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Warto być świadomym, że odświeżacze powietrza mogą być niezbyt korzystne dla naszego zdrowia. W

> końcu wdycha się substancje chemiczne. Cześć z tych substancji jest niezbyt zdrowa. W efekcie

> można mieć różne problemy - od podrażnienia dróg oddechowych do nawet zwiększonego ryzyka

> raka.

O dokładnie, dlatego bym nie przesadzał z zapachami które trzeba co 2 tygodnie wymieniać i są bardzo intensywne. Ta porzeczkowa zawieszka z Tesco pachnie na początku intensywnie a potem zapach zostaje w samochodzie, zmieniam raz na 2 miesiące i cały czas czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie cos jest nie tak z car scent.

Dawno temu kupiłem cherry i pamiętam, że pachniało to tak mocno, że musiałem ofoliować puszke by dalo sie jezdzic. Zapach w taki sposob trzymal z miesiac

W tamtym roku jakoś znowu skusilem sie na cherry, od razu otworzylem na maxa i jakos za specjalnie nie byl mocny. Po dwoch tygodniach wywalilem go z auta bo wcale nie pachniał. Nie dalo nawet nic polanie kropelka wody tych drewienek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.