Skocz do zawartości

[KzAK] Do 27tys. gazowalne i wygodne


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

No.

Szwagier auta szuka.

Zalozenia:

Im mlodsze tym lepiej.

Do 27 tys. zl. na instalke Lpg osobna kasa

Benzyna spalajaca do 10l gazu.

Dobre wyciszenie.

Faworytem byl civic ufo ale 1.8 ma 3300 obrotow przy 120, strasznie glosne auto.

Auto bedzie robi kolo 2000km miesiecznie wiec ma byc ciche i wygodne dla 3 osob.

Bagaznik jak w Civicu styknie.

Ja.. nie wiem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No.

> Szwagier auta szuka.

> Zalozenia:

> Im mlodsze tym lepiej.

> Do 27 tys. zl. na instalke Lpg osobna kasa

> Benzyna spalajaca do 10l gazu.

> Dobre wyciszenie.

> Faworytem byl civic ufo ale 1.8 ma 3300 obrotow przy 120, strasznie glosne auto.

> Auto bedzie robi kolo 2000km miesiecznie wiec ma byc ciche i wygodne dla 3 osob.

> Bagaznik jak w Civicu styknie.

> Ja.. nie wiem :-P

Jeśli zależy mu na w miarę długim przełożeniu najwyższego biegu to przykładowo FR-V 2.0 150KM ma fajną skrzynię VI biegową, gdzie przy 100kmph jest ~2300 obrotów.

Podobnie A4B6 1.8T ze skrzynią VIb.

Avensis 1.8VVTI T25 ma skrzynię V biegową i przy 100kmph będzie jakieś 2700-2800RPM.

Można poszukać Bravo 1.4T-Jet, tam siedzi też skrzynia VI biegowa - ale nie wiem jak wyglądają przełożenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ok, co z nimi nie tak, że to takie tanie?

nic , silnik prosty wtrysk wielopunktowy , szału z mocą nie ma , tanie bo każdy diesla chce kupić zlosnik.gif , ludzie na forum alfy mają 1,8 z lpg i nie narzekają ,ale nie poszalejesz tymi konikami , auto ma w końcu w miarę trwałe zawieszenie ,159 jest dobrze wyciszone , generalnie tanie bo to nie niemiecki prestiż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zasadnicza różnica jest między tymi silnikami

Niom, w tych po lifcie zacina sie klapka wlewu paliwa hehe.gif

Jak narazie wieksza to niedogodnosc niz brak hydraulicznej regulaci zaworow grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzdura. Są 1.8 90KW poliftowe.

????????

osoba której odpisywałem nie pisała o który silnik jej chodzi, ani o auto z którego roku produkcji, więc nie wiem o co ci chodzi z tą bzdurą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ????????

ziew.gif

> osoba której odpisywałem nie pisała o który silnik jej chodzi, ani o auto z którego roku produkcji,

> więc nie wiem o co ci chodzi z tą bzdurą...

ojejku zlosnik.gifblah.gif

Pytałeś o to czy auto przed czy poliftowe. Po co? zlosnik.gif

Teraz będzie kombinowanie, co by tylko nie wyszło że chodziło Ci o rodzaj 1.8 hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No.

> Szwagier auta szuka.

> Zalozenia:

> Im mlodsze tym lepiej.

> Do 27 tys. zl. na instalke Lpg osobna kasa

> Benzyna spalajaca do 10l gazu.

> Dobre wyciszenie.

> Faworytem byl civic ufo ale 1.8 ma 3300 obrotow przy 120, strasznie glosne auto.

> Auto bedzie robi kolo 2000km miesiecznie wiec ma byc ciche i wygodne dla 3 osob.

> Bagaznik jak w Civicu styknie.

> Ja.. nie wiem :-P

Laguna 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> idealna do gazu jest 2.0T, ale bardzo ciezko znaleźć cos w dobrym stanie. Zwykłe 2.0 to konstrukcja

> Nissana, która nie posiada hydraulicznej regulacji luzu zaworowego.

Widzialem, ze troche tego z LPG jezdzi wiec chyba tragedii nie ma.

Zreszta sam jezdze autem na LPG bez hydrauliki z silnikiem blizniaczym jak w vectrze o ktora tutaj toczy sie boj.

Trzeba byc swiadomym na co sie czlowiek decyduje i tyle, bo wsrod nowszych aut coraz ciezej o konstrukcje idealne pod instalki LPG dajace najwieksze oszczednosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No to widze, za dużego wyboru nie ma.

> Diesli to milion

Coz, skodzina 1,6, 102 KONIKOW leniwie zbiera sie do lotu ale i LPG uwielbiaja i spala niewiele pewnie.

Szkoda,ze miejsca w kabinie nie ma wiecej kosztem bagaznika.

No ale...

Moze i OII sie kupi niezla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coz, skodzina 1,6, 102 KONIKOW leniwie zbiera sie do lotu ale i LPG uwielbiaja i spala niewiele

> pewnie.

> Szkoda,ze miejsca w kabinie nie ma wiecej kosztem bagaznika.

> No ale...

> Moze i OII sie kupi niezla.

Problem ,z przelozeniami skrzyni moze byc, a co za tym idzie z cichoscia. Wygoda dla 3 osob to juz wzgledne pojecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.