Skocz do zawartości

pierwsze płonące auto które u dało sie uratować


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem początku, ale... do tej pory dwa pożary auta które widziałem były w trybie "raczej nawet się nie staraj - bierz co popadnie i spadaj" - pożary rozprzestrzeniały się błyskawicznie, gasniczki te co to wozimy w autach to jakas lipa, jak do tego dołozymy nieskoordynowane dzialania to generalnie pozamiatane było w kilkadziesiąt sekund

Tu było inaczej...

Patrzę i widzę na przystanku Octavię i wóz strażacki plus 4 samochodowe gaśnice w okolicy

Skoda jak widać komora silnika po przejściach pożarniczych

Nie wiem czy strażacy cos pomogli bo byli w okolicy czy udało sie opanowac wcześniej

spieszyłem się i druga fotka nie wyszła - ale na ulicy obok leżał jeszcze jakiś kawałek czegoś takiego osmalonego... w pierwszej chwili myślałem, że było kawałkiem opony rozwalonej - ale to było raczej jak jakiś taki sporej średnicy zbrojony wąż gumowy...

Z fotek rozpoznacie diesel czy benzynka bo tez nie zwróciłem uwagi na klapę?

287754652-20140604_003.jpg

post-16121-14352524383676_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy oby na pewno dało się uratować ? Ciekawe ile będzie kosztować naprawa?

tu "uratować" w sensie auto nie sppłonęło doszczętnie- tylko jednak udało sie pożar zatrzymac w komorze silnika... nie sądzę, żeby ktoś to naprawiał pewnie całka - pytanie tylko z ubezpieczenia czy z gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że nie pierwsze. By nie powielać be sensu info dam linka do FB jsk zapalił się mój

> maluch: LINK

kolega mial lepiej kiedys bo mu sie palil zwykly Maluch ...w bagazniku, czyli z przodu. Bylo to dawno na trasie Torunskiej, ludzie zatrzymywali sie krzyczac z usmiechem, ze te auto to ma silnik z tylu grinser006.gif.

Zapalilo sie od zwarcia, luzny klucz spad na aku, rozgrzal sie do czerownosci i zaczal kopcic ta pseudo wykladzine bagaznika, dymu bylo podobno cala masa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obawiam się, że nie pierwsze. By nie powielać be sensu info dam linka do FB jsk zapalił się mój

> maluch: LINK

Mój tata miał kiedyś seryjnego ST, jeszcze z metalowymi zderzakami. Któregoś razu zajarał mu się silnik. Ugasił piaskiem i nie wiem, czy coś jeszcze majstrował, ale z miejsca pojechał dalej. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> grilowana

Mi się swego czasu udało- z pomocą przypadkowego kierowcy- WIELKIE DZIĘKI ZA POMOC!!! ugasić PEUGETA 307 break ... zużyliśmy 2 albo 3 gaśnice i 2 butelki wody mineralnej.

Zapaliło się coś w komorze silnika w czasie jazdy na autostradzie w okolicach Legnicy.

Ze 100 hamowałem na ręcznym yikes.gif, jechałem z rodziną,

Nie życzę nikomu takich przeżyć

Nie wiem co się zapaliło autko sprzedałem znajomemu i do tej pory nim śmiga cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.