Skocz do zawartości

da się to wyciągnąć?


mrarek

Rekomendowane odpowiedzi

i czy w ogóle jest sens, jeśli miało by to wiązać się z kilogramem szpachli i nowym lakierem.

mam takie lekkie wgniotki na tym rancie po lewej i prawie stronie auta. nie są to ostre załamania.

156884wgniotkaa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i czy w ogóle jest sens, jeśli miało by to wiązać się z kilogramem szpachli i nowym lakierem.

> mam takie lekkie wgniotki na tym rancie po lewej i prawie stronie auta. nie są to ostre załamania.

Gorsze sam wyciągałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnei ze sie da gorsze wyciagali u mnie w aso po zeszlorocznym gradobiciu w tychach

droga impreza?

> jesli nie malowane drzwi to sladu nie bedzie, jak malowane to odprysnie

wszystko ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Takie centralnie na przegięciu blachy? A jak to robiłeś?

Powoli smile.gif

Nigdy nie było perfekcyjnie, ale było znacznie lepiej = zamiast wgniecenia które psuło humor, udawało mi się je zmniejszyć do wgnieceń które trudno było zauważyć. Do tego stopnia że jak oddawałem samochód po leasingu to inspektor nawet ich nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powoli

> Nigdy nie było perfekcyjnie, ale było znacznie lepiej = zamiast wgniecenia które psuło humor,

> udawało mi się je zmniejszyć do wgnieceń które trudno było zauważyć. Do tego stopnia że jak

> oddawałem samochód po leasingu to inspektor nawet ich nie zauważył.

Możesz zdradzić jak to zrobiłeś ?

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Głupoty kolego opowiadasz

>

to jest wyciągnięcie na chama, nie ma to nic wspólnego z całkowitym usunięciem wgniecenia. Pozostanie po tym załamanie i żeby je usunąć do końca to albo szpachla albo wymiana drzwi.

Te filmiki są zmontowane, a Ty łykasz jak pelikan. Pokaż to blacharzowi to Cię wyśmieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to jest wyciągnięcie na chama, nie ma to nic wspólnego z całkowitym usunięciem wgniecenia.

> Pozostanie po tym załamanie i żeby je usunąć do końca to albo szpachla albo wymiana drzwi.

> Te filmiki są zmontowane, a Ty łykasz jak pelikan. Pokaż to blacharzowi to Cię wyśmieje.

chyba Ciebie wyśmieje ktoś kto się tym zajmuje smirk.gifsmirk.gifsmirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Te filmiki są zmontowane, a Ty łykasz jak pelikan. Pokaż to blacharzowi to Cię wyśmieje.

Sam wyciągałem podobne wgniotki używając trzonków śrubokrętów, kluczy płaskich, kciuka grinser006.gif i drewnianych patyczków. Wystarczy mieć odrobinę zdolności manualnych i wyobraźni przestrzennej grinser006.gif. A jak ktoś w dzieciństwie sklejał samoloty z "małego modelarza", to już luzik ok.gifbiglaugh.gif. Tytułowe wgniecenie, jak tylko da się do niego dostać od wewnątrz oceniam na jakieś pół godziny roboty, a jestem amatorem i nie zajmuję się nawet podobnymi rzeczami zawodowo facepalm%5B1%5D.gif. Zrób sobie doświadczenie - walnij widelcem w puszkę po (na przykład) paprykarzu szczecińskim grinser006.gif i używając tylko sztućców z szuflady kuchennej spróbuj to wyprostować. Zapewniam, że odkryjesz w sobie nowy talent ok.gifhehe.gifzlosnik.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz zdradzić jak to zrobiłeś ?

> HanYs

Kupiłem taki zestaw za $20 a potem to juz krok po kroku - odtłuszczasz, nakładasz klej, czekasz az wystygnie, zakładasz imadło i wyciągasz az klej puści. I tak w kółko. Czasem trzeba sie dłuższa chwile pobawić zanim wyjdzie dobry efekt.

Na załamaniu nigdy nie osiągniesz perfekcji, ale jesteś w stanie tak zrobic ze bedzie bardzo trudno zauważyć - trzeba wiedzieć gdzie było zeby znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem taki zestaw za $20 a potem to juz krok po kroku - odtłuszczasz, nakładasz klej, czekasz az

> wystygnie, zakładasz imadło i wyciągasz az klej puści. I tak w kółko. Czasem trzeba sie

> dłuższa chwile pobawić zanim wyjdzie dobry efekt.

> Na załamaniu nigdy nie osiągniesz perfekcji, ale jesteś w stanie tak zrobic ze bedzie bardzo trudno

> zauważyć - trzeba wiedzieć gdzie było zeby znaleźć.

Masz jakiś link do tego zestawu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem taki zestaw za $20

to przepłaciłeś strasznie hehe.gif

http://allegro.pl/sm16-pops-a-dent-usuwanie-wgniecen-z-karoserii-aut-i4427338261.html

BTW - takim zestawem narożnika nie wyciągnę, ale sprzęt faktycznie kosztuje grosze ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to przepłaciłeś strasznie

> http://allegro.pl/sm16-pops-a-dent-usuwanie-wgniecen-z-karoserii-aut-i4427338261.html

> BTW - takim zestawem narożnika nie wyciągnę, ale sprzęt faktycznie kosztuje grosze

Tak działa nawet ok.gif

Tylko jakby ktoś chciał robić naprawiany kiedyś element to nie polecam.

Bratu odskoczył lakier bezbarwny a mnie pękła szpachla na drzwiach zlosnik.gif

Na elementach których nikt wcześniej się nie dotykał to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.