Skocz do zawartości

Hyundai Coupe 2,7 V6 warte to coś ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Jak spisują się silniki i jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok

silniki to żart smile.gif 170 KM z 2,7l w aucie "sportowym" smile.gif

miałem podejście do tematu kiedyś (chyba przed Volvo T4 - czyli jakoś rok 2007-2009) i po 1 przejażdżce odpusciłem. tandeta, silnik nie jedzie, FWD. a próbuje wyglądać "bojowo".

gada to nawet ładnie, ale to troche mało.

co do rudej to nie wiem - bo ja szukałem jak to sporo młodsze było. ale na ulicach jak to widuje, to rudej chyba nie ma specjalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak spisują się silniki i jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok

Nie wiem jak silnik, bo doświadczenie mam tylko z wersją 2.0, ale sam samochód jest jak każdy inny Hyundai. Prowadzi się w miarę dobrze, wykonany jest względnie solidnie, wygląda całkiem nieźle, części są w sumie tanie/dostępne, awaryjność jest całkiem mała. Auto poprawne, bez emocji. Ot... po prostu jest.

Z minusów - kierownica jak w Getz średnio pasuje do sportowego coupe. Wersja 2.0 sporo pali. Zawsze coś-gdzieś poskrzypuje, popiskuje, rezonuje.

Z plusów - wygląd, cena, przyzwoite prowadzenie, względnie niska awaryjność, w wersji którą jeździłem - fajna skórzana tapicerka z czerwonymi przeszyciami.

Jedyna śmieszna rzecz to taka, że siedząc przodem za kierownicą jesteś w stanie sięgnąć ręką tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> silniki to żart 170 KM z 2,7l w aucie "sportowym"

> miałem podejście do tematu kiedyś (chyba przed Volvo T4 - czyli jakoś rok 2007-2009) i po 1

> przejażdżce odpusciłem. tandeta, silnik nie jedzie, FWD. a próbuje wyglądać "bojowo".

> gada to nawet ładnie, ale to troche mało.

> co do rudej to nie wiem - bo ja szukałem jak to sporo młodsze było. ale na ulicach jak to widuje,

> to rudej chyba nie ma specjalnie.

no raczej osiągi będą mizerne tym bardziej że patrzę na automat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak spisują się silniki i jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok

trochę OT... czy każde auto jakie zobaczysz na ulicy i delikatnie Ci wpadnie w oko jest potencjalnym drugim Twoim autem?

Ty planujesz w ogóle coś kupić czy tak sobie tylko piszesz? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trochę OT... czy każde auto jakie zobaczysz na ulicy i delikatnie Ci wpadnie w oko jest

> potencjalnym drugim Twoim autem?

> Ty planujesz w ogóle coś kupić czy tak sobie tylko piszesz?

planuje ale nie napalam się jak świnia na suchary zlosnik.gif nie muszę go mieć teraz i czy będę miał później czy szybciej to obojętne smile.gif

A najgorsze jak ktoś nie wie co chce zlosnik.gif

bo z jednej strony by chciało się małe zwykłe a z drugiej trochę inne zlosnik.gif

Czasami też pytam o jakieś auto bo np sąsiad , kolega się zastanawia a jak wiadomo jest tu szerokie grono specjalistów zlosnik.gif

Czy satysfakcjonuje Cię ta wypowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> planuje ale nie napalam się jak świnia na suchary nie muszę go mieć teraz i czy będę miał później

> czy szybciej to obojętne

ja bym poszukał czegoś innego. Hultaj będzie za 5 lat warty średnią krajową:) a potem trzeba będzie dopłacać żeby to ktoś wziął smile.gif

> A najgorsze jak ktoś nie wie co chce

> bo z jednej strony by chciało się małe zwykłe a z drugiej trochę inne

jakie małe zwykłe. drugie ma być niezwykłe smile.gif

no chyba ze pojdziesz w 2oo to strzel sobie pandę LPG i śliń się do motongów wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bym poszukał czegoś innego. Hultaj będzie za 5 lat warty średnią krajową:) a potem trzeba będzie

> dopłacać żeby to ktoś wziął

w sumie o tym nie pomyślałem hmm.gif ale piękny jest zlosnik.gif

> jakie małe zwykłe. drugie ma być niezwykłe

> no chyba ze pojdziesz w 2oo to strzel sobie pandę LPG i śliń się do motongów

Nie mogę z tobą rozmawiać bo jesteś za dobrym doradzą grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche drazylem temat jakis czas temu ale w koncu nie kupilem.

wiekszosc 2.7 V6 jest z automatem - jezdzi sie wygodnie, brzmi calkiem fajnie ale osiagow sportowych nie ma. Pali dosc sporo ale mozna bez problemu gazowac. Fama glosi ze w 2.7 przekrecaja sie panewki, ale wymiane mozna przeprowadzic w pakiecie startowym i powinno byc ok. Z korozja nie jest zle, glownie tylne nadkola ale nie w kazdym. Wycieraja sie mocno plastiki we wnetrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak spisują się silniki i jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok

Do tej pory pamiętam, że w Top Gear ten Hyundai wypadł lepiej niż Lexus SC430 (ulubione auto MF grinser006.gif)

Nie mogę znaleźć lepszej wersji tego odcinka niż rosyjska zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ...jak wygląda walka z rudą ? auto 2005 rok

Sąsiad z Białegostoku ma 2003 i drzwi na dolnych krawędziach przedstawiaj a obraz nędzy i rozpaczy. Całe zgniłe. Z obu stron dziury prześwitują.

Od wczoraj próbuje go złapać żeby zrobić zdjęcie ale gdzieś zniknął. Może oddał do lakiernika?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> planuje ale nie napalam się jak świnia na suchary nie muszę go mieć teraz i czy będę miał później

zbierz kasę i kupuj to co Ci się podoba, bo inaczej tylko watki będziesz mnożyć i dalej się kulał tym co masz wink.gif Najlepiej czytuj fora "branżowe" danej marki/modelu wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w sumie o tym nie pomyślałem ale piękny jest

no ładny, ale trąci amerykańskim hyundajem trochę.

> Nie mogę z tobą rozmawiać bo jesteś za dobrym doradzą

jak kupisz Avantime, to sobie zdjęcie tego auta z Tobą powiesze w biurze nad biurkiem smile.gif taki będę dumny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.