Skocz do zawartości

Alufelgi-jakie?


umberto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze ATT, Dezent. Ale cokolwiek kupisz nawet z "chińszczyzny" na Allegro będzie dobre! Nie wierz w bajki że to są felgi z plasteliny hehe.gif, bo to już nie te czasy facepalm%5B1%5D.gif. Ważne, żeby miały właściwe parametry (śruby, ET) i pasowały wizualnie do modelu samochodu, bo z tym bywa różnie hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze ATT, Dezent.

ATT to oczywiście są felgi z plasteliny. Mam takie w seju. W zasadzie już je zdjąłem, bo prostowanie tego to droga przez mękę i na dobrą sprawę trzeba by to było robić co miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ATT to oczywiście są felgi z plasteliny. Mam takie w seju. W zasadzie już je zdjąłem, bo

> prostowanie tego to droga przez mękę i na dobrą sprawę trzeba by to było robić co miesiąc.

Miałem ATT 6 lat i nic się nie działo. claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co rozumiesz poprzez orginały? w pierwszego montażu?

Oryginalne "turbinki" do SLR-ra są produkowane w tej samej fabryce na tej samej linii co cały chiński "badziew" na Allegro ok.gifhehe.gif. To samo Astra OPC/GTC! old.gif. W jednej z najnowszych i najnowocześniejszych fabryk na świecie palacz.gif. Rial, Dezent, Ronal to jakieś stare huty po dawnym NRD grinser006.gif, ATT to manufaktura w garażu biglaugh.gif. Wybieraj! grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Jakich firm alufelgi możecie polecić, żeby było tanio i dobrze?

> Platin?

> Mak?

> Enzo?

> Ronal?

> Pozdr

W służbowej 206 mam "od nowości"- jako drugi komplet kół- założone krajowe ATT. Po 12 latach użytkowania (w warunkach zimowych z kompletem opon sezonowych) felgi wyglądają bdb i sprawują się bez zarzutu.

Proces technologiczny produkcji felg aluminiowych ATT (Częstochowskiego przedsiębiorstwa Auto Tip-Top) był kiedyś pokazywany w cyklu programu "Polak potrafi" (TVN Turbo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze ATT, Dezent. Ale cokolwiek kupisz nawet z "chińszczyzny" na Allegro będzie dobre! Nie wierz

> w bajki że to są felgi z plasteliny , bo to już nie te czasy . Ważne, żeby miały właściwe

> parametry (śruby, ET) i pasowały wizualnie do modelu samochodu, bo z tym bywa różnie .

dokładnie ok.gifhehe.gif

chyba już 9 rok jezdza najpierw u mnie w aucie obecnie u ojca - typowe allegrowe chinczyki, zero problemów z wyważeniem...

felgi już chyba 3 kpl opon zjezdziło i zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.