Skocz do zawartości

Test: pierwsze 6k km w Euro smieciu - Merc E-Class MY14


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> No właśnie o tym pisałem. Coraz więcej aut ma tak, że w dzień migają też ksenonem, a sam ksenon

> startuje błyskawicznie. U mnie błyskawicznie może i nie startuje ale też mruga ksenonami w

> dzień. Po prostu pierwsze mrugnięcie jest bardziej niebieskie.

Jaki konkretnie masz model żarówki? U mnie jest D2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaki konkretnie masz model żarówki? U mnie jest D2S.

Na moje oko też D2S 35W. Ale nie wymieniałem jeszcze, więc z bliska nie widziałem co tam siedzi. A w instrukcji piszą tylko żeby jechać do ASO.

hehe.gif

Czytałem natomiast gdzieś w Internecie, że czas rozpalania żarówki zależy głównie od układu dostarczającego wysokie napięcie i to w jaki sposób on działa determinuje czas rozświetlania żarówki.

IMO w dzień nie ma dużego znaczenia czy auto mruga mniej lub bardziej na niebiesko zanim się ksenon dobrze rozpali. Grunt że mruga. Chyba tak samo pomyśleli producenci.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie widziałem, ale patrząc na fotkach, które często OZI prezentuje, też wyciągam takie wnioski.

> Widziałem wiele Merców na własne oczy w PL, ostatnio w salonie oglądałem, bo mojej żonie się

> marzy A-klasa, ale takiego ogórzastego wnętrza to jeszcze nie widziałem.

> Przy innych autach, które OZI prezentuje miałem podobne odczucia.

Jakis tam entry model ma takie siedzenia zobacz tutaj

Ale model wyzszy wyposazenia i ups co to jest;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jednym z powodow tego ze nie kupilem forestera z US byla reczna klima. U nas byly automatyczne

> nawet w ubogich wersjach. Takich roznic bywa sporo ale nie tylko w jedna strone jak tu w

> wiekszosci pisza. Nieraz jest lepiej a nieraz gorzej.

No tak zgoda ale jak porównasz pieniądze które masz wydać to w wersji USA za tę kwotę masz topową wersję. grinser006.gif

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie widziałem, ale patrząc na fotkach, które często OZI prezentuje, też wyciągam takie wnioski.

> Widziałem wiele Merców na własne oczy w PL, ostatnio w salonie oglądałem, bo mojej żonie się

> marzy A-klasa, ale takiego ogórzastego wnętrza to jeszcze nie widziałem.

> Przy innych autach, które OZI prezentuje miałem podobne odczucia.

Szczerze mówiąc za wiele europejskich aut z ostatnich lat nie widziałem , dlatego pytam.

HanYs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak zgoda ale jak porównasz pieniądze które masz wydać to w wersji USA za tę kwotę masz topową

> wersję.

> HanYs

niektorych rzeczy sie po prostu nie da kupic. A cena to sprawa wtorna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Strasznie u was drogo.

Bo zarobki innehmm.gif, najnizsze Oz wynagrodzenie, $20 vs co $8 w UShmm.gif - nie chce mi sie sprawdzac, ale bedzie co okolo tego. hmm.gif

Wiec i inna wartosc $$$. Bedzie duzo taniej, po 2017 - bo kiedy wreszczie GM zdechnie z lokalna produkcja, wszelkie auta kosztujujace wiecej niz $75k sa obecnie objete 17% podatkiem powyzej $75k ...

Jako ze tendencja jest ze kazda nowa generacja jest tansza niz poprzednia, (jesli wezmiesz inflacie) to w 2017 $100k z Merc powinno spac do ok $75k[nrcyz][...]

Zobaczymy...hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie, napisałeś coś jeszcze głupszego Quote:

> Corolla ten sam niezmieniony

Matey,zlosnik.gif, zly dzien masz?

Pojezdzij troche po swiecie, po drive.gif autami, i zobacz jakie sa roznice miedzy EU mot, Arica, Asia-Pacific i US... bo widze ze kompletnie nie rozumiesz przekazu ...

> 1.8l od 1990

No i ? ziew.gif

> No to zaczynaj,

> Możemy zacząć rozmowę od 5M-GE, albo od czegoś nowszego jak 2JZ-GTE

> Dać Ci telefon do osoby, która można powiedzieć, że wprowadziła mnie w świat mechaniki.

Sluchaj, ja sie naprawde ciesze ze ty jestes mechatronicwaytogo.gif, jak bede mial jakies pytania na temat Toyota to juz wiem gdzie iscwaytogo.gif[...], ty musisz jednak popatrzyc na zycie nie z punktu sfrustrowanego czlowiekahmm.gif[...] gdzie chaja.gif do luda bo ci sie co nie podobahmm.gif - taka zyciowa rada idea.gif, negatywni ludzie zawsze przegrywajalizak.gif (i zyja krocej), wiec usmiechnij sie i popatrz...

Jesli jestes w swiecie mechatronics to wybacz ale nie widze zadnego wstydu zeby PUBLICZNIE przyznac ze napewno nie bede mial takiej wiedzy jak twojaok.gif[...], ale rozebralem wystarczajoco duzo V6 dla hobby i Corolla od MY78, ze wiem co piszeskromny.gif[...]

A skoro ty mnie che wprowadzac w swiat fantazjizlosnik.gif - to lepiej nic nie pisaczlosnik.gif[...]

Lepiej popatrzyc na tablice auta [...]

q5Peui.png

Wiec jesli masz cos do pisania o anazi to lepiej nic nie piszhehe.gif[...]

Have a good day, Sir! skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Matey,, zly dzien masz?

> Pojezdzij troche po swiecie, po autami, i zobacz jakie sa roznice miedzy EU mot, Arica,

> Asia-Pacific i US... bo widze ze kompletnie nie rozumiesz przekazu ...

> No i ?

No i to, że piszesz głupoty, że silnik w corolli jest ten sam od 24 lat.

> Sluchaj, ja sie naprawde ciesze ze ty jestes mechatronic, jak bede mial jakies pytania na temat

> Toyota to juz wiem gdzie isc[...], ty musisz jednak popatrzyc na zycie nie z punktu

> sfrustrowanego czlowieka[...] gdzie do luda bo ci sie co nie podoba - taka zyciowa rada ,

> negatywni ludzie zawsze przegrywaja (i zyja krocej), wiec usmiechnij sie i popatrz...

Ja nie mam żadnych kompleksów w przeciwieństwie do Ciebie, życie nauczyło mnie, że jedyne czego można innym zazdrościć to dobre zdrowie, ale obawiam się, że tego nie zrozumiesz.

> Jesli jestes w swiecie mechatronics

Nie jestem.

> to wybacz ale nie widze zadnego wstydu zeby PUBLICZNIE przyznac

> ze napewno nie bede mial takiej wiedzy jak twoja[...], ale rozebralem wystarczajoco duzo V6

> dla hobby i Corolla od MY78, ze wiem co pisze[...]

Nie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.