Skocz do zawartości

Sprzedaż motocykla - kupujący SMSem


jimbo22

Rekomendowane odpowiedzi

Żalę się smile.gif

Chyba muszę spowrotem podnieść cenę, bo przyciągnąłem chyba "pryszczatych" smile.gif

ostatnio dostaję smsy w sprawie moto.

"Czy aktualne ogłoszenie?" - odpowiadam "Tak". kolejny SMS - "nie mogę zadzwonić, ale czy....." i prośba o referat. Odpowiadam: "Proszę o telefon". koniec zainteresowania:)

potem kolejny podobny.

że nie wspomnę o mailach typu "Dam 5 tys" od handlarzy:)

ludzie facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żalę się

> Chyba muszę spowrotem podnieść cenę, bo przyciągnąłem chyba "pryszczatych"

> ostatnio dostaję smsy w sprawie moto.

> "Czy aktualne ogłoszenie?" - odpowiadam "Tak". kolejny SMS - "nie mogę zadzwonić, ale czy....." i

> prośba o referat. Odpowiadam: "Proszę o telefon". koniec zainteresowania:)

> potem kolejny podobny.

> że nie wspomnę o mailach typu "Dam 5 tys" od handlarzy:)

> ludzie

Ja nie odpisuje na smsy,nie stać zadzwonić nie stać na kupno.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja nie odpisuje na smsy,nie stać zadzwonić nie stać na kupno.

> .

no wlasnie dla mnie niepojęte jest jak w czasach 10 tys darmowych minut za 29,90 ktoś żałuje na telefon. bardziej strzelałem, nie moze rozmawiać, zadzwoni za chwile etc. ale nie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żalę się

> Chyba muszę spowrotem podnieść cenę, bo przyciągnąłem chyba "pryszczatych"

> ostatnio dostaję smsy w sprawie moto.

> "Czy aktualne ogłoszenie?" - odpowiadam "Tak". kolejny SMS - "nie mogę zadzwonić, ale czy....." i

> prośba o referat. Odpowiadam: "Proszę o telefon". koniec zainteresowania:)

> potem kolejny podobny.

> że nie wspomnę o mailach typu "Dam 5 tys" od handlarzy:)

> ludzie

co sprzedajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no wlasnie dla mnie niepojęte jest jak w czasach 10 tys darmowych minut za 29,90 ktoś żałuje na

> telefon. bardziej strzelałem, nie moze rozmawiać, zadzwoni za chwile etc. ale nie

ja np. bardzo często nie mam jak rozmawiać wtedy piszę, wychodzę też z założenia, że sms mniej przeszkadza odbiorcy i odpisze jak będzie miał chwilę, ale przecież ten stan nie trwa w nieskończoność zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja np. bardzo często nie mam jak rozmawiać wtedy piszę, wychodzę też z założenia, że sms mniej

> przeszkadza odbiorcy i odpisze jak będzie miał chwilę, ale przecież ten stan nie trwa w

> nieskończoność

Ja z kolei jak zadzwonić nie mogę to piszę maila... jak mogę napisać sms'a to i mogę zadzwonić. SMS to chyba najgorsza forma kontaktu, zwykle takie pozostawiam bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też ostatnio sprzedawałem swoją Hondę i dostałem sms-a "motor sprzedany?". Zastanawiałem się chyba z 10 min. od jakiego znajomego dostałem tego sms-a. Numeru nie miałem zapisanego i nie mogłem skojarzyć. Nawet do głowy mi nie przyszło że ktoś może się pytać o moto w takiej formie. mlot.gif Odesłałem sms "a kto pyta". I dopiero gościu zadzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jeden baran napisał maila, że przyjedzie mi udowadniać, że motocykl leżał...

Pojechałem mu lekko po berecie w odpowiedzi, bo miał pecha, że napisał pod koniec półfinału siatkarskich MŚ, kiedy byłem już porobiony i rozentuzjazmowany... wpysk.gif

Dobrze, że R6 pójdzie do kolegi, bo uniknąłem spotkań z kupującymi/baranami... icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do mnie jeden baran napisał maila, że przyjedzie mi udowadniać, że motocykl leżał...

a w jakim celu to udowadniać?

> Pojechałem mu lekko po berecie w odpowiedzi, bo miał pecha, że napisał pod koniec półfinału

> siatkarskich MŚ, kiedy byłem już porobiony i rozentuzjazmowany...

> Dobrze, że R6 pójdzie do kolegi, bo uniknąłem spotkań z kupującymi/baranami...

no niestety - żaden znajomy mój nie chce SVki frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie jego wiejskie ego handlarzyny nie mogło znieść, że są na tym świecie 4 letnie motocykle z

> przebiegiem 4500km w stanie idealnym...

nie ma to jak pofatygować siebie i obcego człowieka celem "mania racji" smile.gif świetny motywator do straty czasu smile.gif faktycnzie, takiemu to pytanie: "czy chce kupic? czy przyjechać sobie pogadać? bo tylko na pkt 1 mam czas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ma to jak pofatygować siebie i obcego człowieka celem "mania racji" świetny motywator do

> straty czasu faktycnzie, takiemu to pytanie: "czy chce kupic? czy przyjechać sobie pogadać?

> bo tylko na pkt 1 mam czas".

Żadne z tych, chciał udowadniać, że kłamię w opisie...

Żałował, że ma tak daleko, bo by przyjechał... Debil hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie jego wiejskie ego handlarzyny nie mogło znieść, że są na tym świecie 4 letnie motocykle z

> przebiegiem 4500km w stanie idealnym...

No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

Mój ma też 4 lata, ale nalatane 22kkm.

Sam tylko we wrześniu nabije 1000 km bez wyjeżdzania w trasę - wszystko po warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

> Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

Czasem tak bywa. Ja zmieniłem na wiosnę olej i zrobiłem parę kursów do pracy i do domu.

Teraz motocykl stoi i prawdopodobnie zaraz zostanie zatankowany do pełna i odstawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

> Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

ja z 1 moto tak miałem, choroba mi wyskoczyła sick.gif

a teraz 125ccm 2tys km zrobione w sezon i więcej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żalę się

> Chyba muszę spowrotem podnieść cenę, bo przyciągnąłem chyba "pryszczatych"

> ostatnio dostaję smsy w sprawie moto.

> "Czy aktualne ogłoszenie?" - odpowiadam "Tak". kolejny SMS - "nie mogę zadzwonić, ale czy....." i

> prośba o referat. Odpowiadam: "Proszę o telefon". koniec zainteresowania:)

> potem kolejny podobny.

> że nie wspomnę o mailach typu "Dam 5 tys" od handlarzy:)

> ludzie

Dokladnie, w moim wypadku delikwent zaczął smsowac o 3 w nocy. Jak odpisałem zeby zadzwonił o normalnej porze to odpisał, żebym sie bujal dalej jak mi nie zależy. Na dodatek pytal o wszystko to co jest w ogłoszeniu waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dokladnie, w moim wypadku delikwent zaczął smsowac o 3 w nocy. Jak odpisałem zeby zadzwonił o

> normalnej porze to odpisał, żebym sie bujal dalej jak mi nie zależy. Na dodatek pytal o

> wszystko to co jest w ogłoszeniu

pan i władca popytu. król marzeń o zakupie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

> Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

> Mój ma też 4 lata, ale nalatane 22kkm.

> Sam tylko we wrześniu nabije 1000 km bez wyjeżdzania w trasę - wszystko po warszawie

Mój od początku kwietnia tego roku - ponad 10000 km. Ale jestem skłonny uwierzyć, że ktoś kupuje motocykl bardziej do patrzenia niż jeżdżenia. Ot, cieszy się, że go ma, jeździ zaś naprawdę okazyjnie z wielu powodów m.in. braku czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

> Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

> Mój ma też 4 lata, ale nalatane 22kkm.

> Sam tylko we wrześniu nabije 1000 km bez wyjeżdzania w trasę - wszystko po warszawie

Nie mówię, że łatwo uwierzyć, ale wiadomo, że takie perełki się zdarzają.

Rok temu za tę perełkę też odpowiednio więcej zapłaciłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mój od początku kwietnia tego roku - ponad 10000 km. Ale jestem skłonny uwierzyć, że ktoś kupuje

> motocykl bardziej do patrzenia niż jeżdżenia. Ot, cieszy się, że go ma, jeździ zaś naprawdę

> okazyjnie z wielu powodów m.in. braku czasu.

To ja! wink.gif

Ostatnio z powodu MŚ w siatkówce i częstych wyjazdów na mecze, nie jeździłem na moto przez okrągły miesiąc, mimo pięknej wrześniowej pogody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No w taki przebieg to rzeczywiście trudno uwierzyć.

> Ktoś kupił moto i się na niego tylko patrzył?

> Mój ma też 4 lata, ale nalatane 22kkm.

> Sam tylko we wrześniu nabije 1000 km bez wyjeżdzania w trasę - wszystko po warszawie

generalnie i to sie zdarza, ja zrobiłem w ciągu 2 sezonów 4500 km łącznie i na dodatek zimą malowałem całe moto bo tak mi się nudziło, a moto nie lezalo ;p , a w sezownie brak czasu na latanie i taki efekt , sam sie zastanawiam czy nie sprzedac bo wiecej stoi niz jezdzi, tylko ubrań szkoda bo wszystko nowe kupowane dla mnie i plecaka crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Żalę się

> Chyba muszę spowrotem podnieść cenę, bo przyciągnąłem chyba "pryszczatych"

> ostatnio dostaję smsy w sprawie moto.

> "Czy aktualne ogłoszenie?" - odpowiadam "Tak". kolejny SMS - "nie mogę zadzwonić, ale czy....." i

> prośba o referat. Odpowiadam: "Proszę o telefon". koniec zainteresowania:)

> potem kolejny podobny.

> że nie wspomnę o mailach typu "Dam 5 tys" od handlarzy:)

> ludzie

sprzedałem grinser006.gif ot przyjechał człowiek, obejrzał, zrobił rundkę i kupił smile.gif fajny motyw jeszcze, bo poprosił abym mu pomógł z transportem (tj. dostarczył moto pod dom). czyli miałem pożegnalny przelot 20km smile.gif

czas zacząć poszukiwania bazy mlot.gifbanana-wave.gifslinka.gifmikolaj.gifmamba.gifhahaha.gifpub2.gifyay.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> sprzedałem ot przyjechał człowiek, obejrzał, zrobił rundkę i kupił fajny motyw jeszcze, bo

> poprosił abym mu pomógł z transportem (tj. dostarczył moto pod dom). czyli miałem pożegnalny

> przelot 20km

> czas zacząć poszukiwania bazy

super smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> CX czy SR?

CX jest sliczne i jestem fanem Guzziego, ale jest za małe. a 650 jest 10% tego co jest 500 smile.gif ale nie odrzucam

Celuję głównie w K75/K100 lub Virago 750 z lat 81-84 (na centralnym amorku). Na te 2 mam wizję smile.gif

Lub wszystko inne atrakcyjne co się nawinie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.