Skocz do zawartości

Klamki BMW?


RSSSS

Rekomendowane odpowiedzi

> Kocha się nie "za" tylko "pomimo"!

Wiem, wiem... trochę się zgrywam, bo to co do zasady piękny sprzęt, ale jego piękność wyraża się u mnie raczej w jego możliwościach technicznych i wszystkim co się z tym wiąże, a nie z problematyczną, choć nietuzinkową aparycją.

Ja wolę nakedy, nawet równie problematycznego nakeda na bazie twojego s1000rr.

Ale jak na razie to dla mnie największą robotę w tej dziedzinie robi Kawasaki Z1000 rocznik 2014.

https://www.google.pl/search?q=kawasaki+...iew%3B770%3B433

Mówta co chceta, ale jak dla mnie to ten sprzęt wymiata. 143 KM też są wystarczające. Pełna surowizna, żadnych modów silnika, trybów jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale jak na razie to dla mnie największą robotę w tej dziedzinie robi Kawasaki Z1000 rocznik 2014.

> https://www.google.pl/search?q=kawasaki+...iew%3B770%3B433

> Mówta co chceta, ale jak dla mnie to ten sprzęt wymiata. 143 KM też są wystarczające. Pełna

> surowizna, żadnych modów silnika, trybów jazdy.

Tez mi sie podoba slinka.giffood.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wydech początkowo w ogóle nie brzmiał, nawet strzałów przy zmianie biegów nie było, ale okazało

> się, że musiał się wypalić i teraz nie chce się robić nic innego jak wachlować biegami...

> Symfonia dźwięków...

a nie trzeba tego jakkos podstroic pod wydech teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> raczej? bez hamowni albo oficjalnego komunikatu od Akrapa, nie bedziesz wiedział.

do mojego pierdzidła Akrap zamieszcza jakiś wykres z hamowni z określonymi przyrostami, więc nie wierzę że do takiego potworka nie zamieszcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest wydech homologowany, sprzedawany w sieci BMW, wieczorem zajrzę do papierów i zobaczę co

> piszą.

homologacja dot. przepisów. a ja się pytam o wpływ na przepływ gazów i zmianie zachowania układu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wole taki wydech niz wystajace do tylu dlugie parowki

W aktualnych modelach już nikt nie montuje rynien, dla mnie takie długie wydechy jak kiedyś były montowane są dyskwalifikujące, tak samo jak nie podobają mi się wydechy pod tyłkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kwestia gustu, ale w kategorii najbrzydszy wydech to kawa nie ma sobie równych...

Czy ja wiem? Mnie w mojej kawie podobał się wydech (podobny tylko srebrny). Zmieniłem ze względu na brzmienie. Zresztą, co tu daleko szukać. Zobacz swój seryjny jaki jest smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W aktualnych modelach już nikt nie montuje rynien, dla mnie takie długie wydechy jak kiedyś były

> montowane są dyskwalifikujące, tak samo jak nie podobają mi się wydechy pod tyłkiem.

jaki by nie był to patrząc na używki można zauważyć ze to chyba najczęściej zmieniany element motocykla wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Długość jest regulowana, ten "czerwony" element można odsuwać.

to wiem, wlasnie chodzi mi o to ile palcow sie miesci na skroconej na max.

Pytam, bo kompletuje liste czesci i prac na zime i sie zastanawiam czy wymienic klamki na krotsze czy zostawic te ktore mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.