Skocz do zawartości

Bolączki Aygo/C1/P107


jozek

Rekomendowane odpowiedzi

> oprocz sprzegla, brak.

a palace sie rozruszniki hmm.gif coprawda byla akcja serwisowa ale nie wsystkie ja przesly, szczeglnie auta sporwadzone do polski grinser006.gif a padajace przekladnie kierownicze ? grinser006.gif rdzejewiejacy na potege tlumik koncowy ?

tyle co pamietam jak pracowalem w aso ale pewnie uzbieraloby sie tego jeszcze troche grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie typowe bolączki trapią w/w autka ?

> Silnik 1.0benzyna,

> wyposażenie nawet fajne. jak na takie wozidełko np klima

Nie rdzewieje, spalanie 4.5-7 w zależności od nogi,sprzedałem takiego koledze przy 170tys teraz ma pod 200,nic się nie dzieje. Zmienione łożyska. Długa skrzynia,na 3 można jechać 30-90km/h bez obciążania zbędnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie typowe bolączki trapią w/w autka ?

Nowe czy używane?

Używane, kilku-letnie: ruda pod uszczelkami drzwi, rozrusznik, kłopoty z otwarciem imitacji bagażnika.

> Silnik 1.0benzyna,

> wyposażenie nawet fajne. jak na takie wozidełko np klima

W wielu używanych brak klimy i nawet centralnego zmaka wink.gif

Ale autko fajne, fajnie sie nim jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sie kiedys interesowalem tym autem to na forach pisali o przeciekajacym nadwoziu, przynajmniej

> w egzemplarzachz poczatku produkcji.

w aygo z uszczelkami były problemy, reszta trzymała szczelność zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hałas, kiepskie tworzywa, denerwujaca półka w bagażniku (ostra krawędź).

Myślę, że to co wymieniłeś to domena wszystkich takich maluchów a nie tylko tych trojaczków. Co do kiepskich tworzyw to nie wiem co masz na myśli, bo przy prawie 200 tys, w tym 160 tyś w firmie przelatanych 107 ma kierownicę w stanie db+, plastiki nie połamane i nie porysowane, analogicznie np fabia która jest o półkę wyżej stoi gorzej w tym temacie, bo kiera po niespełna 100 tys potrafi wyglądać jakby się nią psy bawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Myślę, że to co wymieniłeś to domena wszystkich takich maluchów a nie tylko tych trojaczków. Co do

> kiepskich tworzyw to nie wiem co masz na myśli

Po prostu kiepskie, twarde i prymitywne. Trojaczki vw są o 2 klasy wyżej.

Nie piszę, ze to złe auto. Choć ja bym wolał Pandę albo Ka albo i10. Autor zapytał o bolączki, to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu kiepskie, twarde i prymitywne. Trojaczki vw są o 2 klasy wyżej.

Że niby arosa np?Szczególnie blacharsko są 2 klasy wyżej smile.gif

> Nie piszę, ze to złe auto. Choć ja bym wolał Pandę albo Ka albo i10. Autor zapytał o bolączki, to

> napisałem.

Pandę od trojaczków?No teraz to pocisnąłeś...takim 107 jechanie w trasie 130-140km był całkiem ok, pandą o wiele gorzej, na miasto skrzynia w trojaczkach również jest fajniejsza, tak samo pozycja za kierownicą. Panda nie jest zła, ale postawienie znaku równości jest trochę nie fair, ale jak widać różne gusta są i dobrze, przez to dość kolorowo jest na rynku.

A są tu i tacy co porównują, ba stawiają wyżej pandę od np paska B6 wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Że niby arosa np?Szczególnie blacharsko są 2 klasy wyżej

> Pandę od trojaczków?No teraz to pocisnąłeś...takim 107 jechanie w trasie 130-140km był całkiem ok,

> pandą o wiele gorzej, na miasto skrzynia w trojaczkach również jest fajniejsza, tak samo

> pozycja za kierownicą. Panda nie jest zła, ale postawienie znaku równości jest trochę nie

> fair, ale jak widać różne gusta są i dobrze, przez to dość kolorowo jest na rynku.

> A są tu i tacy co porównują, ba stawiają wyżej pandę od np paska B6

Szukałem w lipcu tego roku jakiegoś autka na miasto bo meganka w combi raczej do małych aut nie należy i jechać do ciasnej Łodzi to masakra no i żeby móc się podzielić z żoną a megane dla niej stanowcze za duże jest... Brałem pod uwagę kilka aut mianowicie trojaczki, yarisa, pande, clio... Jeździłem wszystkimi z wymienionych i najlepiej jeździło mi się pandą i takowe autko też kupiłem, a na drugim miejscu trojaczki bo silnik mimo że 1.0 to szedł jak burza grinser006.gifgrinser006.gifgrinser006.gif no i ogólnie wygląd mi się podobał tych autek ale co oglądałem to golasy gdzie nie było za równo wspomagania jak i c. zamka a o el. szybach mogłem pomarzyć... W Pandzie mam wszystko łącznie z klimą za mniejsze pieniądze no i jakoś to autko mnie najbardziej do siebie przekonało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.