Skocz do zawartości

dzienne do 3D


jarczykbartek

Rekomendowane odpowiedzi

> Szukam nowych świateł do jazdy dziennej do 3D. Te, które mam są fajnie zagięte i pasują do

> zderzaka, ale słabo świecą do przodu i nabrały wody. Pochwalcie się jakie macie światła i jak

> zamontowane (zdjęcie)

Zakładałem w swoim Magnetti Marelli, za 165zł komplet. Automat wbudowany, wystarczy podłączyć zasilanie i trzeci kabel rozłączający.

Tak przykręciłem:

288040773-1010.jpg

post-111001-14352526888528_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że montowanie DRL w zderzaku to lipa w przypadku JTD.

Za prawą kratką jest intercooler a w MultiJet za lewą dodatkowo chłodnica oleju. Zakładając DRL zmniejsza się przepływ powietrza w wyżej wymienionych.

Według mnie jedyne sensowne rozwiązanie to lampy z DRL np Dectane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zamontowałem u siebie w marcu światła do jazdy dziennej marki NSSC model 523 HP. Zapłaciłem za

> nie ok. 250 PLN. Dają bardzo mocne światło.

> Link: http://zapodaj.net/eb772db79adab.jpg.html

> pozdrawiam.

Wlasnie o cos takiego mi chodzi. Tylko ta cena frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mają DRL za około 50 PLN i jakością świecenia odstają od NSSC bardzo mocno. Jeśli masz zamiar dłużej jeździć swoim autem to warto, moim zdaniem, poświęcić trochę kasy na takie światła. Tym bardziej, że 523 HP są skośne i idealnie wpasowują się w linię zderzaka. Niestety trzeba troszeczkę rzeźbić same kratki, ale da się to ogarnąć.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomi mają DRL za około 50 PLN i jakością świecenia odstają od NSSC bardzo mocno. Jeśli masz

> zamiar dłużej jeździć swoim autem to warto, moim zdaniem, poświęcić trochę kasy na takie

> światła. Tym bardziej, że 523 HP są skośne i idealnie wpasowują się w linię zderzaka. Niestety

> trzeba troszeczkę rzeźbić same kratki, ale da się to ogarnąć.

> pozdrawiam

Jak najbardziej popieram ok.gif.

Również mam zamontowane te światła (NSSC 523 HP) i jestem z nich baaaardzo zadowolony (już od przeszło dwóch lat).

W Warszawie w sklepie motoautko.pl światła te są po 239 zł, ale doliczając koszty przesyłki wychodzi na owe 250 zł.

Ale naprawdę warto!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakładałem w swoim Magnetti Marelli, za 165zł komplet. Automat wbudowany, wystarczy podłączyć

> zasilanie i trzeci kabel rozłączający.

> Tak przykręciłem:

Mam w Megance takie same, działa pięknie, z czujnikiem zmierzchu dział wszystko w automacie z ksenonami 20.GIF

Nie rzuca się w oczy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja zamontowałem u siebie w marcu światła do jazdy dziennej marki NSSC model 523 HP. Zapłaciłem za

> nie ok. 250 PLN. Dają bardzo mocne światło.

> Link: http://zapodaj.net/eb772db79adab.jpg.html

> pozdrawiam.

zapodaj jeszcze 3 fotki jak to dokładnie wygląda.

1. patrząc z góry ale pod takim kątem żeby DRL bylo widać

2. z boku auta (z 90* do kierunku jazdy) - jak widać to od boku

3. z Odległości ok 50-100m od auta żeby zobaczyć jak je widać świecące z tej odległości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapodaj jeszcze 3 fotki jak to dokładnie wygląda.

> 1. patrząc z góry ale pod takim kątem żeby DRL bylo widać

> 2. z boku auta (z 90* do kierunku jazdy) - jak widać to od boku

> 3. z Odległości ok 50-100m od auta żeby zobaczyć jak je widać świecące z tej odległości

Jutro o 15 kończę pracę, więc będę miał czas, żeby zrobić i wstawić zdjęcia. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.