Skocz do zawartości

Szukam wad dla auta


Cinos

Rekomendowane odpowiedzi

czemu to byłby zły pomysł zlosnik.gif

bo jak się człowiek nakręci to mu trudno znaleźć wady frown.gif

smigam sobie od ponad 2 lat 165 konnym dieslem i troche juz mi sie nudzi, mysle powoli, bardzo powoli nad zmiana, chcialbym cos szybszego, troszke wiekszego, młodszego w równie nierzucającym się kolorze (teraz jest szara mysz zlosnik.gif ) bez rozwiniętego detalu stylistycznego, ale jakis ładniejszy zderzak, fotele, zegary czy cuś jak teraz byłoby ok

auto raczej do przebiegów <10kkm rocznie i juz chcialbym szybko rozgrzewajaca sie benzyne raczej niz diesla

aktualnie jednym autem w tym roku zrobilem 8700km, a to które chce zmienić 5000km zlosnik.gif

i wpadlo mi w oko cos takiego

jakiś tekst

teoretycznie pl salon, kolor i wersja nie przepasiona wiec git, przebieg znośny, silnik 2.0 TFSI no i jak to z tym motorem jest? jak z turbosprężarkami?

auto jak zwykle A3 i motor VW wiec pewnie rozkminione na wszystkie sposoby

napęd quattro tez mi sie podoba, duzo fajniej się odlatuje ze swiatel i jeździ w zimie lizak.gif

265 koni na poczatek mi wystarczy po 165

da sie to jakos fajnie chipnac czy juz silnik przy 2.0 jest tak wysilony ze sam program nie da rady i trzeba robic odrazu wydech, turbo, wtryski, ic i sie robi z 4 cyfrowej kwota 5 cyfrowa?

auto udrazu uprzedzam po prostu do dynamicznej jazdy, nie do palenia kapora czy wyscigów na 1/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak będzie robił 5000km rocznie to może nie doczekać awarii zanim mu się auto znudzi.

Otóż to ok.gif Nie ma co się bać bo jak ktoś mało jeździ to musiałby mieć pecha żeby akurat trafił na awarie zlosnik.gif

Dlatego polecam auta premium za takie pieniądze, bo i tak zanim przyjdzie jakakolwiek naprawa to już dawno sprzeda zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie sa bardzo dobre, zdjęcia maja być artystyczne i szałowe - przyciagac, a nie takie nudne

> jakie ma każdy. Szalowe zdjęcia = przyciągają młodzież a do takiego klienta to auto jest

> kierowane

Niestety całość psuje beznadziejne zdjęcie książki serwisowej.

To dyskwalifikuje to auto.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjęcia profeska jak na ogłoszenie

no dziwne , prawego boku w ogóle nie ma frown.gif

ale ja mysle generalnie o S3 a nie o konkretnie tym egzemplarzu, ale wydaje sie byc jednym z ladniejszych ogloszen na otomoto

> Ale żeby 50 tysiaków wywalić za 6-7 letnie auto, to nie

za nowe tez mozna dac 30 jak i 150 wink.gif

> No i brak drzwi z tyłu

aktualnie tez nie ma grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tzn?

Bo skoro chciało mu się robić dobre zdjęcia auta a książkę sfotografował byle jak to znaczy, że sprzedający: "cfaniak" albo nieudacznik, który zawija g... w cukierek. Mechanika tego auta ma się zapewne do wyglądu tak jak zdjęcia książki do zdjęć auta.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo skoro chciało mu się robić dobre zdjęcia auta a książkę sfotografował byle jak to znaczy, że

> sprzedający: "cfaniak" albo nieudacznik, który zawija g... w cukierek. Mechanika tego auta ma

> się zapewne do wyglądu tak jak zdjęcia książki do zdjęć auta.

Ale dorabiasz ideologie zlosnik.gif

Przeciez to oczywiste, ze te zdjęcia nie były robione do tego ogłoszenia, a miał je już wcześniej - bo ktoś mu robił taka "sesje" zapewne na jakies forum - tak to wygląda ok.gif

A do ogłoszenia dorzucil na szybko fotke książki zrobiona telefonem bo nie miał takiej foty ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale dorabiasz ideologie

Trudno się z Tobą nie zgodzić, niemniej jednak uważam, że ktoś, kto nie dba o szczegóły robi to równo, w każdej dziedzinie.

Poza tym, te: "dobre" zdjęcia wcale nie są takie dobre. Efekciarskie chyba miały wyjść a wyszły tandeciarskie.

Tego samego spodziewałbym się w całym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trudno się z Tobą nie zgodzić, niemniej jednak uważam, że ktoś, kto nie dba o szczegóły robi to

> równo, w każdej dziedzinie.

> Poza tym, te: "dobre" zdjęcia wcale nie są takie dobre. Efekciarskie chyba miały wyjść a wyszły

> tandeciarskie.

> Tego samego spodziewałbym się w całym aucie.

przeciez widac, ze facet pewnie umyl auto zatrzymal sie na drodze jakiejs wysiadl i zrobil pare zdjec

przod, lewy bok, tył wnętrze i tyle

nie sadze by to bylo pod jakas super sesja

podciagnal troche w PS, kontrast, jasnosc, ostrosc i tyle niewiem.gif

a zdjecie ksiazki trzasnal w domu pod lampa

no ale moge sie mylic zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeciez widac, ze facet pewnie umyl auto zatrzymal sie na drodze jakiejs wysiadl i zrobil pare

> zdjec

> przod, lewy bok, tył wnętrze i tyle

> nie sadze by to bylo pod jakas super sesja

> podciagnal troche w PS, kontrast, jasnosc, ostrosc i tyle

> a zdjecie ksiazki trzasnal w domu pod lampa

> no ale moge sie mylic

ja mysle ze sesja np. zdjecie nr 2 na to wskazuje - a ze wrzucil tylko te zdjęcia, bo te mu się podobaly... zadzwon do niego żeby wyslal wszystkie, mysle ze ma z 30 innych z każdej strony wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przeciez widac, ze facet pewnie umyl auto zatrzymal sie na drodze jakiejs wysiadl i zrobil pare

> zdjec

> przod, lewy bok, tył wnętrze i tyle

> nie sadze by to bylo pod jakas super sesja

> podciagnal troche w PS, kontrast, jasnosc, ostrosc i tyle

> a zdjecie ksiazki trzasnal w domu pod lampa

> no ale moge sie mylic

Ale kierownica świeci sie jak psu jajca grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem to daje mojemu dostawcy pizzy za duże napiwki grinser006.gif

Teraz na poważnie-po co Ci takiego auto w 3d,za chwile dzieciaki rodzina lepiej kombiaka kup.Stać Cię na eksploatację ,takiej fury?No i to co koledzy mówili powyżej -50 patyków za 7 letnie auto? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz na poważnie-po co Ci takiego auto w 3d,za chwile dzieciaki rodzina lepiej kombiaka kup.Stać

> Cię na eksploatację ,takiej fury?No i to co koledzy mówili powyżej -50 patyków za 7 letnie

> auto?

Tyyy, ale jaja sobie robisz? zlosnik.gif skad wiesz ze będzie miał dzieciaki ? nic nie pisał o tym niewiem.gif

A 7-letnie auto za 50 tys to raczej norma, 10-letnie tez bywają po 50 i się je kupuje niewiem.gif

To nie HP nono.gifnono.gifnono.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale dorabiasz ideologie

> Przeciez to oczywiste, ze te zdjęcia nie były robione do tego ogłoszenia, a miał je już wcześniej -

> bo ktoś mu robił taka "sesje" zapewne na jakies forum - tak to wygląda

fotexy fatalne, pseudoartystyczne, przeostrzone, pokazują dziwne ziarno na lakierze... zniechęcają wink.gif

> A do ogłoszenia dorzucil na szybko fotke książki zrobiona telefonem bo nie miał takiej foty

po kiego grzyba wogóle zdjęcie papieru robić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze co pomyślałem to daje mojemu dostawcy pizzy za duże napiwki

> Teraz na poważnie-po co Ci takiego auto w 3d,za chwile dzieciaki rodzina lepiej kombiaka kup.Stać

> Cię na eksploatację ,takiej fury?No i to co koledzy mówili powyżej -50 patyków za 7 letnie

> auto?

beda dzieciaki to sie auto zmieni. mi sie też urodziło jak miałem 3d megane i nie było problemu. a "takiej fury" tzn? kompakt z R4, na bazie Golfa? kompromis parametry - cena jest w takim wypadku praktycznie nie do pobicia.

i 50 tys za auto, które nowe stoi ile? ok 140? to normalna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> beda dzieciaki to sie auto zmieni. mi sie też urodziło jak miałem 3d megane i nie było problemu. a

> "takiej fury" tzn? kompakt z R4, na bazie Golfa? kompromis parametry - cena jest w takim

> wypadku praktycznie nie do pobicia.

> i 50 tys za auto, które nowe stoi ile? ok 140? to normalna cena.

Wybacz ja może jestem dziwny ale zakup auta które traci na wartości po paru latach 50% ceny wyjściowej za cenę mieszkania -kawalerki jest dla mnie zwyczajnym idiotyzmem.Jak miałem 20 lat to też uważałem ,że tylko 3d.Cinos jest w tym wieku ,w którym może mu się za chwile zmienić zlosnik.gif

Co do tytułu wątku to ja widzę wadę -3 furtki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wybacz ja może jestem dziwny ale zakup auta które traci na wartości po paru latach 50% ceny

> wyjściowej za cenę mieszkania -kawalerki jest dla mnie zwyczajnym idiotyzmem.

czyli zakup praktycnzie każdego nowego auta jest dla Ciebie idiotyzmem (bo po 3-4 latach wiekszosc traci 50% +/- 10%). ok. ale tutaj auto jest już używane. i traci wolniej na wartości.

> Jak miałem 20 lat

> to też uważałem ,że tylko 3d.Cinos jest w tym wieku ,w którym może mu się za chwile zmienić

bo ja wiem. ja mam teraz male dziecko i jakby sietrafiło fajne 3d warte zakupu, to bym się pogodził z tą "drobną" niedogodnością. zwłaszcza ze mowa o aucie które prawie nie jezdzi... nie uważam tego za kompletną dyskwalifikację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli zakup praktycnzie każdego nowego auta jest dla Ciebie idiotyzmem

W cenach rynkowych 100 tysięcy tak.Rozumiem kogoś kto kupuje Dacię czy inne woziło za 40-50 z zamiarem jeżdżenia tym przez 10 lat.

> bo ja wiem. ja mam teraz male dziecko i jakby sietrafiło fajne 3d warte zakupu, to bym się pogodził

> z tą "drobną" niedogodnością. zwłaszcza ze mowa o aucie które prawie nie jezdzi... nie uważam

> tego za kompletną dyskwalifikację.

Chyba mało wozisz swojego dzieciaka.Codzienne odchylanie fotela ,wsadzanie -wysadzania jest mocno problematyczne w 3d szczególnie dla kobiet.Jedyny plus -nie będzie bawić się drzwiami(w sensie próba otwarcia).Ale nawet w moim archaicznym wehikule z roku 2000 ,jest zwykły cycek blokada otwarcia od wewnątrz(przed dziećmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W cenach rynkowych 100 tysięcy tak.Rozumiem kogoś kto kupuje Dacię czy inne woziło za 40-50 z

> zamiarem jeżdżenia tym przez 10 lat.

no to co za różnica czy 50 czy 100? jak ktos ma kasę to co za problem. przez 10 lat strata wartości wychodzi nie wiem... 7-8 tys rocznie? to taka tragedia ze az idiotyzm?

> Chyba mało wozisz swojego dzieciaka.

na potrzebę tej dyskusji - tak. przeciez to auto "jedno z". w takim razie mało ważne czy 3 czy 1 drzwi smile.gif

>Codzienne odchylanie fotela ,wsadzanie -wysadzania jest mocno

> problematyczne w 3d szczególnie dla kobiet.Jedyny plus -nie będzie bawić się drzwiami(w sensie

> próba otwarcia).Ale nawet w moim archaicznym wehikule z roku 2000 ,jest zwykły cycek blokada

> otwarcia od wewnątrz(przed dziećmi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W cenach rynkowych 100 tysięcy tak.Rozumiem kogoś kto kupuje Dacię czy inne woziło za 40-50 z

> zamiarem jeżdżenia tym przez 10 lat.

Zdajesz sobie sprawę, że jakiś "idiota" musi najpierw kupić samochód, żeby później taki mądry i bystry chłopak jak Ty, mógł nim jeździć? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba mało wozisz swojego dzieciaka.Codzienne odchylanie fotela ,wsadzanie -wysadzania jest mocno

> problematyczne w 3d szczególnie dla kobiet.Jedyny plus -nie będzie bawić się drzwiami(w sensie

> próba otwarcia).Ale nawet w moim archaicznym wehikule z roku 2000 ,jest zwykły cycek blokada

> otwarcia od wewnątrz(przed dziećmi).

Tyyy, ale czemu w ogole rozpoczales temat wożenia dzieci? Przeciez Cinos nic nie pisal ze chce auto wygodne do przewozu dzieci niewiem.gifniewiem.gifniewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Driverem od nas z zot-u i 2,0tfsi mają pozytywne opinie mechaników w ASO przeciwnie do 1,8tfsi gdzie sprzedawałem już u siebie komplet do naprawy góry silnika. oink.gifshocked.gifSam rozglądam się nad jakim A4Avant z 2,0tfsi najlepiej quattro,ewentualnie Octa mk.II kombi z tym samym motorem,ale Skoda jakaś taka bidna no i napęd ośka. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdajesz sobie sprawę, że jakiś "idiota" musi najpierw kupić samochód, żeby później taki mądry i

> bystry chłopak jak Ty, mógł nim jeździć?

Chyba nie do końca zrozumiałeś przekaz.Po prostu uważam za głupotę ,zakup pojazdu za 100tys.Tak samoż jak zakup domu o powierzchni 800 i więcej metrów etc,etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba nie do końca zrozumiałeś przekaz.Po prostu uważam za głupotę ,zakup pojazdu za 100tys.

Rozumiem. Wg. profilu masz Mazdę 626. Obecny odpowiednik to Mazda 6 która w podstawowej wersji kosztuje 90k zł, w każdej następnej powyżej 110k zł. Pytanie czy Ty rozumiesz? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pizza przecia jedzie na przednim... podgrzewanym! fotelu

Takim S3 mysle ze pizza dojedzie wolniej niż sluzbowym Seicento... Sluzbowe auta sa najszybsze, prywatnym szkoda skakać po dziurach...

Wczoraj mi dowieźli pizze w 19 minut (czas od rozmowy telefonicznej do dzwonka domofonu) , gdzie normalny dojazd z tamtego miejsca to jakies 12 minut... a jeszcze przekazac kucharzowi zamowienie, zrobić pizze, zapakować, wsiasc do auta, wysiasc, znaleźć klatke w moim bloku... Mysle ze to zasluga tego ze gość miał sluzbowe Seicento, prywatnym by jechal 2x dluzej wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem. Wg. profilu masz Mazdę 626. Obecny odpowiednik to Mazda 6 która w podstawowej wersji

> kosztuje 90k zł, w każdej następnej powyżej 110k zł. Pytanie czy Ty rozumiesz?

Widzę iż dalej nie rozumiesz.W przypadku używanego auta 10-15 letniego różnicę pomiędzy markami (cenowe,%) są niewielkie.I tak samo kupił bym Dacię gdyby wyposażenie ,stan mi odpowiadały.Nie patrząc na to ,że jak ktoś ją kupował to dał za nią 50 a nie 100.Co dla 2 czy kolejnego właściciela ,to ile zapłacił pierwszy jest bez większego znaczenia.Dla przykładu napisałem Ci o domu.Możesz się zgadzać z moją koncepcją lub też nie.Przymusu nie ma.

Jeśli Cinosa stać na utrzymanie takiego autka ,to daj mu Boże.Natomiast jak kupuje ,je po to by nastolatki pod dyskoteką ściągały majtki przez głowę a on sam mieszka z rodzicami to trochę krótkowzroczne plany na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie utrzymasz tego to jest najwieksza wada panie chyba ze bedziesz drutowal na uzywkach to sie

> zgodze

Z ciekawości sprawdziłem sklep w którym kupuję graty do swojego samochodu:

Wersja jak z ogłoszenia: Audi > A3 > 2008 > A3 (8P1) > S3 quattro 265KM (2006.11-2012.08)

Amortyzator Sachs, oś przednia/tylna - 260zł

Klocki przód - od 70 do 320zł / klocki tył - od 60 do 220zł

Filtr powietrza - od 12 do 39 / kabinowy od 20 do 50zł

Sprzęgło komplet - od 800 do 1050zł

Końcówka drążka kierowniczego - od 25 do 90zł

...i tak dalej

Które z tych cen są zaporowe? niewiem.gif

Tak na prawdę wchodząc do sklepu i chcąc pokazać, że ceny nie są kosmiczne - myślałem, że będą wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie sprzeglo taniocha 1000 zl gdzie w innych autach za to kwote to masz caly kpl z wymiana a ty podajesz tu cene za samo sprzeglo a gdzie dwumas ? a jak padnie np taki zacisk hamulcowy przedni grinser006.gif niech padnie w taki sposob ze nie bedzie sie go dalo regenerowac i co ? wtedy leca tysiaczki czyba ze znajdziesz uzywke na allegro ale przy takim aucie chyba nie o to chodzi prawda ? o rzeczy takie jak tarcze i klocki mi nie chodzi bo to bardzo zblizone cenny do innych cen nawet z aso grinser006.gif poza tym watpie zeby chlopak byl w stanie wywalic nagle 3 kpln(sprzeglo kpl plus dwumasu ktora wybacz trzeba na wymienic) na wymiane sprzegla przy zalozeniu ze chce robic 5 tys rocznie sick.gif

poza tym s3 8p mozna powiedziec ze jest egzotykiem w pewnym rodzaju grinser006.gif niech padnie cokolwiek nietypowego czego nei ma w zwyklym a3 i juz lezysz grinser006.gif a w takich autach lubia takie rzeczy sie psuc smile.gif do takiego auta trzeba podjescia w tym sensie ze jak padnie cos za 1000 zl to trzeba to wymienic na porzadna czesc a nie szukac uzywki na allegro a niestety w tym przypadku jak on chce robic takie male przebigi i tym zyskac ze bedzie go stac na s3 tak by niestety bylo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no rzeczywiscie sprzeglo taniocha 1000 zl gdzie w innych autach za to kwote to masz caly kpl z

> wymiana a ty podajesz tu cene za samo sprzeglo a gdzie dwumas ?

pokaż mi auto gdzie w detalu sprzeglo kosztuje radykalnie mniej dla >200 KM benzyny?

a dwumas(a!!!) jest miedzy skrzynią a silnikiem. tam gdzie zwykle.

> a jak padnie np taki zacisk

> hamulcowy przedni niech padnie w taki sposob ze nie bedzie sie go dalo regenerowac i co ?

a jak meteoryt spadnie na maskę to co?

> wtedy leca tysiaczki czyba ze znajdziesz uzywke na allegro ale przy takim aucie chyba nie o to

> chodzi prawda ? o rzeczy takie jak tarcze i klocki mi nie chodzi bo to bardzo zblizone cenny

> do innych cen nawet z aso poza tym watpie zeby chlopak byl w stanie wywalic nagle 3

> kpln(sprzeglo kpl plus dwumasu ktora wybacz trzeba na wymienic) na wymiane sprzegla przy

> zalozeniu ze chce robic 5 tys rocznie

tysiaczki lecą też w takiej sytuacji jak jezdzisz Megane. a to czy pytający jest w stanie wydawac kase na to auto, to jego sprawa smile.gif

> poza tym s3 8p mozna powiedziec ze jest egzotykiem w pewnym rodzaju niech padnie cokolwiek

> nietypowego czego nei ma w zwyklym a3 i juz lezysz a w takich autach lubia takie rzeczy sie

> psuc do takiego auta trzeba podjescia w tym sensie ze jak padnie cos za 1000 zl to trzeba to

> wymienic na porzadna czesc a nie szukac uzywki na allegro a niestety w tym przypadku jak on

> chce robic takie male przebigi i tym zyskac ze bedzie go stac na s3 tak by niestety bylo

2.0 TSI egzotyk? przeciez tego na pęczki. jak pokazał kolega Camel, zamienniki w cenach całkowicie normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mowie ze 2.0 tsi jes egzotykiem tylko audi s3 jako calosc smile.gif

nie kupuje poprostu tego ze gosc kotry chce rocznie robic 5 tys kilometrow rzuca sie na s3, a przyjdzie wlozyc w wymiane sprzegla wlasnie 3 kola i facet zespuje opinie auta ze g warte bo nagle trzeba 3 kola wsadzic zeby dalej jezdzic. smile.gif

nie wiem jak ty ale ja caly czas bylem uczony ze w autach przy wymiane sprzegla wymienia sie kolo dwumasowe chyba ze jest w bdb stanie ale takich sytuacji jest malutko grinser006.gif

a odnosnie zacisku i meteorytu to powiem ci ze slabo sie orientujesz a bijesz piane, jabys byl w posiadaniu kiedys tego auta to bys wiedzia lze to slaby jego punkt i nie bez powodu to wymienilem wink.gif ale widze ze kierujesz sie droga "nieznam sie to sie wypowiem" grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie mowie ze 2.0 tsi jes egzotykiem tylko audi s3 jako calosc

> nie kupuje poprostu tego ze gosc kotry chce rocznie robic 5 tys kilometrow rzuca sie na s3, a

> przyjdzie wlozyc w wymiane sprzegla wlasnie 3 kola i facet zespuje opinie auta ze g warte bo

> nagle trzeba 3 kola wsadzic zeby dalej jezdzic.

> nie wiem jak ty ale ja caly czas bylem uczony ze w autach przy wymiane sprzegla wymienia sie kolo

> dwumasowe chyba ze jest w bdb stanie ale takich sytuacji jest malutko

> a odnosnie zacisku i meteorytu to powiem ci ze slabo sie orientujesz a bijesz piane, jabys byl w

> posiadaniu kiedys tego auta to bys wiedzia lze to slaby jego punkt i nie bez powodu to

> wymienilem ale widze ze kierujesz sie droga "nieznam sie to sie wypowiem"

w Punto I ktore posiadam wymiana sprzegla to bylo <300zl

w Grande Punto Sport 1.9 komplet dwumas, sprzeglo, wysprzeglik to bylo 2000+

wymienilem tu i tu i z tym nie mam problemu niewiem.gif

chcesz miec but.gif to sie placi

ale teraz wolalbym cos z 4x4 i lepszym wnętrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>chcesz miec to sie placi

mi nie musisz tego pisac ja zawsze lubilem auta z but.gif i wiedzialem ze to kosztuje grinser006.gif nawet majac seicento bylo mi malo i silnik na mocniejszy zmienialem grinser006.gif

ja na twoim miejscu posazedl bym droga ktorra wskazuje JAY bo s3 predzej czy pozniej bedzie wymagala wiekszego nakladu smile.gif

przyklad glupiej galki i mieszka zm biegow pomysl sobie ze keidys ci sie przetrze i bedziesz chcial wymienic bo cie bedzie wkurzalo... uzywka okolo 400 zl wiele osob to popporstu zleje i kupi byle jaka galke bo za 400 zl to on woli wymienic co innego, na tym to polega grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chcialem to napisac ale balem sie ze pieniacze mnie zamecza

> potwierdzam haldex to nie pelne 4x4

podobno jakoś da się dyfry spiąć jakoś mocniej. Można zdłubać nawet sterownik do ustawiania spięcia dyfrów. Ale nie znam się na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.