Skocz do zawartości

RSSS


tomata

Rekomendowane odpowiedzi

> Slowa RSSS'a

> P.S. Napisz chłopakom (bo ja nie mogę), że za 2 dni wracam i internetowe buractwo małych siurków

> dalej będę piętnował!

> A ja glupi myslalem, ze Rsss faktycznie na urlopie

czekamy zlosnik.gif

ps. dzis przewietrzyłem tłumik, na termometrze zehn grad wink.gif

e4090d864fc6d7bam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ps. dzis przewietrzyłem tłumik

Ja też zlosnik.gif Wyjeżdżałem z domu około 17 i było cudnie. Sucho, temperatura około 6 stC.

30 km do Mińska Maz. poszło migiem, na miejscu spotkanie wigilijne u Boanerges Poland.

Niestety posiedziałem tylko trochę ponad 2 godziny i wio do domu.

A tu po drodze niespodziewajka w postaci deszczu (i tak jakby z drobnym śniegiem). Opony, mimo że "use offroad only", nawet dość dobrze się trzymały ok.gif Tył niby miał tendencję do latania na boki przy ruszaniu, ale to w zasadzie standard smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostal, zlamal regulamin AK, zaczal wyzywac innych od burakow, byly skargi innych userow na ten

> watek to poszedl na odpoczynek.

Kurde dowiem sie wreszcie kto w tym temacie moderuje ? Jak nie chcecie oficjalnie to na PW - pliiiiiiiiiiiisssssssssss biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A mnie na prezydenta !

> Leoie nie bedzie, ale obiecuje, z weselej ! I w kazdej wiosce tor bedzie i tylko autostrady

A obiecujesz legalne jeżdżenie po lasach (w sensie drogami istniejącymi a nie rozjeżdżanie roślinności)?

Jak tak, to masz mój głos zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A obiecujesz legalne jeżdżenie po lasach (w sensie drogami istniejącymi a nie rozjeżdżanie

> roślinności)?

> Jak tak, to masz mój głos

drogami do jazdy przecież można jeździć

ścieżkami do chodzenia nie można

poza tym jest od groma imprez przecież to w czym problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I dotacje do paliwa.

finansowane ze zbiórek na HP smile.gif

ja nic nie obiecuję. ale moge być modem pro bono smile.gif bez nadziei na prezydenturę i żadnych dodatkowych grantów smile.gif

tak z miłości do motocykli i dobrego serca.

LwD... znaczy G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> drogami do jazdy przecież można jeździć

Coraz więcej zamykają. W okolicach Otwocka co i rusz trafiamy na zakazy wjazdu tam gdzie wcześniej można było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bo OOOOOtwock, to jest miasto z sosnowym klimatem

Chciałeś napisać, że Józefów wink.gif Prawda? zlosnik.gif

OK, wiem że u nas (no już tak mogę napisać, po 14 latach mieszkania, chyba mam prawo) są świetne lasy sosnowe, Grzesiuk leczył się w sanatorium w Otwocku itd.

Ale kurka, no mogliby te główne lecące przez las zostawić otwarte (no znaczy te główne, ale mniej wink.gif ) a zamykają niemal losowo.

W jednym miejscu wlatasz legalnie i nagle się okazuje, że w zasadzie to nie masz prawa tam jechać pojazdem silnikowym crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To Wenecja Mazowsza i do tego najwieksza dziura w okolicy

No jakby nie patrzeć, to mają całkiem konkretną atrakcję turystyczną w samym centrum miasta... W sensie tą konkretną dziurę w ziemi z wystającymi prętami zbrojeniowymi zlosnik.gif

Żal d... ściska jak się na to patrzy. Ostatnio jak tak przejeżdżam przez Otwock to nawet zazdroszczę tych ścieżek rowerowych (może gdyby w Ziutkowie takie zrobili, to więcej rowerzystów popylałoby po ścieżce a nie jezdnią).

Coś tam się ruszyło w Otwocku, ale ciągle mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No jakby nie patrzeć, to mają całkiem konkretną atrakcję turystyczną w samym centrum miasta... W

> sensie tą konkretną dziurę w ziemi z wystającymi prętami zbrojeniowymi

> Żal d... ściska jak się na to patrzy. Ostatnio jak tak przejeżdżam przez Otwock to nawet

> zazdroszczę tych ścieżek rowerowych (może gdyby w Ziutkowie takie zrobili, to więcej

> rowerzystów popylałoby po ścieżce a nie jezdnią).

W sumie troche jest, do jednej nawet masz niedaleko wink.gif. Jak masz rower i zrobi sie cieplej to mozemy sieknac tak z 50km zlosnik.gif.

> Coś tam się ruszyło w Otwocku, ale ciągle mało.

Przed wyborami, teraz pewnie znowu bedzie jak wczesniej. U nas przynajmniej cos sie dzieje, remontuja, przebudowuja itd, nawet drogi sa w miare ok (poza Wawerska), a Otwock stoi w miejscu. Jak plywal 20 lat temu po kazdym deszczu tak plywa dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W sumie troche jest, do jednej nawet masz niedaleko . Jak masz rower i zrobi sie cieplej to mozemy

> sieknac tak z 50km .

Pogięło Cię? Toż to spocić i zmęczyć się można zlosnik.gif

Na szczęście nie posiadam roweru smile.gif

> Przed wyborami, teraz pewnie znowu bedzie jak wczesniej. U nas przynajmniej cos sie dzieje,

> remontuja, przebudowuja itd, nawet drogi sa w miare ok (poza Wawerska), a Otwock stoi w

> miejscu. Jak plywal 20 lat temu po kazdym deszczu tak plywa dalej.

A to fakt ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pogięło Cię? Toż to spocić i zmęczyć się można

A ja pojedziesz trampkiem w teren to sie nie spocisz i nie zmeczysz?? Wracasz zryty jak kon po westernie zlosnik.gif

Czasem trzeba dla zdrowia, na poczatku troche ciezko, ale pozniej juz spoko wink.gif. Najgorzej jak czlowiek sie rozleniwi i wszedzie jezdzi samochodem albo na moto, a ruchu malo bo np: praca siedzaca.

> Na szczęście nie posiadam roweru

Moze bedziesz zmuszony zakupic, jak corce zachce sie pojezdzic rowerem, a na Ciebie spadnie jej pilnowanie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja pojedziesz trampkiem w teren to sie nie spocisz i nie zmeczysz?? Wracasz zryty jak kon po

> westernie

Pfff... Ale to nie to samo zlosnik.gif

> Czasem trzeba dla zdrowia, na poczatku troche ciezko, ale pozniej juz spoko . Najgorzej jak

> czlowiek sie rozleniwi i wszedzie jezdzi samochodem albo na moto, a ruchu malo bo np: praca

> siedzaca.

No masz rację sick.gif

> Moze bedziesz zmuszony zakupic, jak corce zachce sie pojezdzic rowerem, a na Ciebie spadnie jej

> pilnowanie

Żona ma rower (znaczy muszę go trochę wyremontować hehe.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajm bek wink.gif, odpocząłem, pojeździłem na buni po garażu, przeszperałem allegro (w końcu znalazłem ciepłe rękawiczki w mega cenie)), szybko zleciało! palacz.gif

Knox_Glove-review-1.jpg

Lecę przejrzeć co tam w międzyczasie się na motokąciku wydarzyło! spy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.