Skocz do zawartości

Dakar 2015


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

> Nikt nie ogląda?

> Relacje na Eurosporcie o 23

yaya.gif obecny zlosnik.gif Szkoda tylko, że jak zwykle tak krótko. Półgodzinna relacja i nic więcej - ale dobre i to ok.gif bo "jedynce" w tym roku to chyba szkoda było pieniędzy a na TVN jakieś króciutkie migawki.

W każdym razie nasi zaczęli całkiem, całkiem - no może Kuba Przygoński trochę odstaje od tego co pokazał w zeszłych latach ale w sumie jest po kontuzji no i to dopiero początek więc miejmy nadzieję, że będzie tylko lepiej.

No i Nani Roma - ten to ma pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda pamiętam jak były re;acje Live i się oglądało

Kiedy to było... zlosnik.gif

> Roma me mega pecha. Ja po cichu licze na Hołka i Carlosa

No ja też kibicuję Hołkowi ok.gif z całej polskiej ekipy ma chyba największe szanse na najlepszy wynik. No i jeszcze Sonik oczywiście - mam nadzieję, że namiesza w quadach.

No i szacun dla Dąbrowskiego, że w zasadzie z biegu jedzie z nowym załogantem.

Generalnie to mam nadzieję, że wszyscy nasi pokażą klasę ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy to było...

> No ja też kibicuję Hołkowi z całej polskiej ekipy ma chyba największe szanse na najlepszy wynik.

> No i jeszcze Sonik oczywiście - mam nadzieję, że namiesza w quadach.

> No i szacun dla Dąbrowskiego, że w zasadzie z biegu jedzie z nowym załogantem.

> Generalnie to mam nadzieję, że wszyscy nasi pokażą klasę

Małysz miał pożar i chyba się wycofał, pewnie szerzej powiedzą na Eurosporcie o 23:00 frown.gif

EDIT : http://dakar.onet.pl/koniec-rajdu-dakar-dla-adama-malysza/26wgf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt nie ogląda?

> Relacje na Eurosporcie o 23

A weź nic nie mów, wczoraj (a właściwie to dzisiaj) położyłem się spać o 02:00 bo czekałem na relację z 1 etapu ok.gif

Żona ma mnie za wariata wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Całe z plastiku

a dokładniej plastik, włókna węglowe, a pod spodem trochę aluminium i silnik LS7 jak w Corvette Z06.

Jakieś te buggy łatwopalne - w poprzednich edycjach dakaru, też pamiętam ze pokazywały jak są łatwopalne. Kilka lat temu J.L. Schlesserowi też zostało kupka złomu i kałuża stopionego plastiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko o tych znanych piszecie

> Maciej Berdysz wziął na dakar żonę i skrzynkę narzędziową. Do tego trzeba mieć jaja !!!

Zle wiadomosci ...

Quote:

Podczas trzeciego etapu Rajdu Dakar śmierć poniósł polski motocyklista Michał Hernik


jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko o tych znanych piszecie

> Maciej Berdysz wziął na dakar żonę i skrzynkę narzędziową. Do tego trzeba mieć jaja !!!

" Było tak gorąco, że nikt już nie chciał jechać. Wszyscy zwalniali. Ja próbowałem walczyć do samego końca, ale przy wysokich obrotach i większych prędkościach przewracałem się. Mój motocykl doznał uszkodzenia i musiałem zjechać, bo nie poradziłem sobie z naprawą "

Szkoda że nie dojechał. Ale w tym roku Dakar jest mega trudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sonik znowu na prowadzenie. Chodź jak sam przyznał jedzie z dużym obciążeniem psychicznym, chyba

> jak większość polaków.

> Hołek Piąty i cały czas traci do czołówki.

Nie mogą zlokalizować Marka Dąbrowskiego crazy.gif

Edyta: Uff, awaria techniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nikt nie ogląda?

> Relacje na Eurosporcie o 23

Jak nikt nie będzie miał przygód z pierwszej trójki to Hołek nie ma szans na podium frown.gif Podobno Al.-Rajhi często ma przygody więc kto wie czy się Krzysiowi marzenie nie spełni tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nikt nie będzie miał przygód z pierwszej trójki to Hołek nie ma szans na podium Podobno

> Al.-Rajhi często ma przygody więc kto wie czy się Krzysiowi marzenie nie spełni

No i niespodzianka, Al-Rajhi się wycofał więc Hołek jest obecnie na podium yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.