Skocz do zawartości

Samochody i ich wnętrzności.


fred77

Rekomendowane odpowiedzi

> Haha, a ja życzę Ci żebyś w ogóle miał szansę pojeździć takim.

> Dziwne że jako pasjonat który lubi prowadzić nie spróbowałeś takiej opcji.

> Autem które ma asystenta pasa ruchu i utrzymuje się samo na pasie też nie jechałeś?

Nie i nie mam zamiaru. Tzn jak mi się trafia auto "wypasione" to wylaczam od razu systemy. Czasem jezdze jednym autem co ma kamere cofania - pierwsze co robie to ją wyłączam, bo wkurza mnie ten ekran, jakies kolorowe linie wyrysowane, pikanie - co ja, dziecko jestem? zlosnik.gif

> Ideałem dla mnie byłoby - prowadzi się w 100% samo, a kiedy chcę to mogę przejąć kontrolę i

> poprowadzić je sam.

no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie i nie mam zamiaru. Tzn jak mi się trafia auto "wypasione" to wylaczam od razu systemy. Czasem

> jezdze jednym autem co ma kamere cofania - pierwsze co robie to ją wyłączam

To cale szczęście że się da grinser006.gif

Mnie urzekł system czujników parkowania w Mercedesie pokazujący auto z lotu ptaka. Można się zapatrzyć. Jak w GTA wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A ja lubię czuć najdrobniejszy kamyczek na kierownicy, lubię "spajać się" z autem w czasie jazdy,

> lubię jak jest niebezpieczne, nadsterowne. Lubie jak na mnie wyrczy i lubię jak jest hmm

> "autentyczne". Lubię jak czuć w nim prędkość Lubie jak auto wymaga a ja spełniam jego

> wymagania. Wolę wysiąść zmęczony i szczęśliwy niż obojętny

to ze współczesnych alfa romeo 4c będzie dla ciebie odpowiednia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa unifikacja... pracuje w branży automotive... produkty które sprzedajemy do różnych renomowanych marek w dużej mierze nie różnią się niczym innym jak ceną i naklejką.. mowie tu o elementach podnoszących komfort jazdy... np pompy zawory do sterowania ukl masażu czy elementów wypełnień pleców czy dupska.. .. te elementy klepane są od 8 - 10 lat.

oczywiście są ewenementy do audi.. gdzie jest taka różnorodność produktów że głowa mała...

są też odbiorcy jak np Landek który okrają / upraszcza w nowych furach stare dobre rozwiązania smile.gif woli np zaślepić jeden port w zaworze niż zakupić nowy mniejszy i np mniej prądożerny smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W żadnym wypadku BMW z lat 80 nie będzie bardziej komfortowe od obecnych. Fotele są lepsze,

> wyciszenie i tak dalej.

oczywiscie ze będzie. zawieszeniowo. BMW to marka, która straciła najwięcej komofortu przez lata. zatracili się w sportowości (E90 to aubsolutnie nieużywalny model). jesli chodzi o 5tki to E60 było na granicy uzywalności, dzięki runflatom. też zrobili z tego drewniaka, do tego we wnętrzu zawitał kicz, który utrzymuje się do teraz.

E34 i E39 przy E60 i F10 są jak Bentley jeśli chodzi o jakość wykończenia. fotele w E34 wygodne. wyciszenie w premium to od wielu lat też nie jest problem. sąsiad mnie swoim F10 przewiózł i nie widziałem specjalnej przewagi nad E39 pod kątem wyciszenia. a do Lexusa GS to brakowało mu duuuużo.

> Jasne... Dwustrefowa klimatyzacja z czujnikiem nasłonecznienia? W którym aucie z lat 60. masz

> takie coś?

piszę o klimatyzacji. na grzyba KIEROWCY dwustrefowa klima? nie dorabiaj smile.gif

> Twoje prawo Możesz też włączyć tryb "nie otwieram okien, więc po co mi elektryczne podnośniki"

każdy otwiera okna, chocby zeby wjechac na parking podziemny.

> Daj spokój, jakieś dokładany badziew, dyndający nad głową, albo przywiercony do deski Wolę

> słyszeć głos w głośnikach, czytać smsy na dużym ekranie i trzymać telefon w kieszeni, w ogóle

> się o to nie martwiąć.

kawałek plastiku o wymiarach 5x1x1cm na słupku.

a SMSy czytać w samochodzie - nie rozsmieszaj się. smsy to się czytało w ogólniaku. dorosli ludzie dzwonią smile.gif

> W jednym kawałku, bez bólu kręgosłupa, nie spoconym i nie zmarzniętym

no tak. unikalna cecha dla aut z XXI w. bo wcześniej to były tylko furmanki, bez ogrzewania, klimy i z drewnianymi ławkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie i nie mam zamiaru. Tzn jak mi się trafia auto "wypasione" to wylaczam od razu systemy. Czasem

> jezdze jednym autem co ma kamere cofania - pierwsze co robie to ją wyłączam, bo wkurza mnie

> ten ekran, jakies kolorowe linie wyrysowane, pikanie - co ja, dziecko jestem?

Ty tak poważnie, czy jaja sobie robisz ? zlosnik.gif

W domu pewnie masz TV CRT a nie Plasma/LED, bo te nowe to za płaskie ? hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.