Skocz do zawartości

Duży Fiat u Junaka


Rekomendowane odpowiedzi

W ubiegłym roku spełniłem swoje marzenie i kupiłem klasyczne auto, wybór padł na 125p, rocznik 85, silnik 1500, skrzynia 5, przebieg fabryczny w momencie zakupu 32 tys cool.gif

10422687_680809415290164_1612853835_o.jpg

w dniu zakupu smile.gif

DSC00874.jpg

DSC00875.jpg

IMG_1573_zwykly_kolor.jpg

IMG_9784_A.jpg

IMG_1596.jpg

jeden z pierwszych zlotów w Zielonej Górze

D71_0178.jpg

wpadł też napis na ramce pod rejestracją:

DSC_0341.jpg

potem dokupiłem mu halogeny

fiat.jpg

wymieniłem amortyzatory bo okazało się na przeglądzie że jeden ma wylany

DSC00949.jpg

a teraz zimuje sobie spokojnie razem z Jawą i Komarkiem smile.gif w tle maluszek kolegi

DSC00959.jpg

I oficjalnie mogę powiedzieć że dzień zakupu był moim najszczęśliwszym dniem w życiu zlosnik2.gifyay.gif270635636-JUMP2.gif, i nie żałuję wyboru ani trochę smile.gif

Tu jest jeszcze jego stronka na FB

https://www.facebook.com/malyiduzyzsulechowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłym roku spełniłem swoje marzenie i kupiłem klasyczne auto, wybór padł na 125p, rocznik 85,

> silnik 1500, skrzynia 5, przebieg fabryczny w momencie zakupu 32 tys

> w dniu zakupu

> jeden z pierwszych zlotów w Zielonej Górze

> wpadł też napis na ramce pod rejestracją:

> potem dokupiłem mu halogeny

> wymieniłem amortyzatory bo okazało się na przeglądzie że jeden ma wylany

> a teraz zimuje sobie spokojnie razem z Jawą i Komarkiem w tle maluszek kolegi

> I oficjalnie mogę powiedzieć że dzień zakupu był moim najszczęśliwszym dniem w życiu , i nie

> żałuję wyboru ani trochę

> Tu jest jeszcze jego stronka na FB

> https://www.facebook.com/malyiduzyzsulechowa

Coś jest nie tak z tylnym pasem pod zderzakiem/światłem cofania? Na fotce z ramką jakieś takie krzywe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Coś jest nie tak z tylnym pasem pod zderzakiem/światłem cofania? Na fotce z ramką jakieś takie

> krzywe?

jest tam wgniotka po pierwszym właścicielu, ale nie ruszam jej narazie bo na fiacie jest jeszcze fabryczny lakier smile.gif

Dla mnie ideał to właśnie czerwony, takiego chciałem mieć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe blachy 1.5C i skrzynia "piątka"? Wyposażenie fabryczne, czy wymieniana? Mnie również

> ciekawi czy silnik AA/AB, czy 115C.

blachy specjalnie poprosiłem żeby mi takie dali grinser006.gif,

silnik fiatowski 115C, skrzynie ja osobiście wymieniłem na 5, oryginalna 4 leży schowana, na skrzyni jak i na liczniku miał plomby. Jutro wrzuce fotke silnika smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest tam wgniotka po pierwszym właścicielu, ale nie ruszam jej narazie bo na fiacie jest jeszcze

> fabryczny lakier

Na całym jest fabryczny lakier?

Nie ma żadnych zaprawek, rdza nigdzie nie wychodzi?

Co z dolnymi rantami drzwi...

To chyba musi być jakiś wyjątkowy egzemplarz grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylne prawe drzwi były malowane przez pierwszego właściciela, nie ma rdzy na rantach drzwi, zaprawki w niektórych miejscach są, rdzy jedynie trochę jest pod uszczelką bagażnika, ale żadnych bąbli na nim nie ma, albo przynajmniej ja nie znalazłem a auto pod tym kątem oglądałem wiele razy. Fiat ponoć 8 lat przestał w garażu nie ruszany, podwozie ma czyste i na nim także nie znalazłem ognisk korozji. Także trafił mi się moim zdaniem dobry egzemplarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze gratki za ślicznego Kanta smile.gif

Mam bardzo podobnego, biały, rocznik 1986, nalot 112kkm.

Pytanko.

Czy chromowane wycieraczki i lusterka(o) to chodziły jeszcze 1 85/86 roku? Czy to Twoja fantazja (zresztą bardzo na + smile.gif )

Bo ciągle się waham na co postawić w swoim ... wycieraczki na jakies lakierowane, więc idą na śmietnik, a lusterka tak samo smile.gif I nie wiem co kupić ... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze gratki za ślicznego Kanta

> Mam bardzo podobnego, biały, rocznik 1986, nalot 112kkm.

> Pytanko.

> Czy chromowane wycieraczki i lusterka(o) to chodziły jeszcze 1 85/86 roku? Czy to Twoja fantazja

> (zresztą bardzo na + )

> Bo ciągle się waham na co postawić w swoim ... wycieraczki na jakies lakierowane, więc idą na

> śmietnik, a lusterka tak samo I nie wiem co kupić ...

Wycieraczki jak i lusterko czy kratki na słupkach w chromie to moja wizja kanta, po prostu lubię chrom a tymi elementami się go poprostu nie zepsuje smile.gif zresztą w każdej chwili można go przywrócić do orginału czyli nudnej czerni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze gratki za ślicznego Kanta

> Mam bardzo podobnego, biały, rocznik 1986, nalot 112kkm.

> Pytanko.

> Czy chromowane wycieraczki i lusterka(o) to chodziły jeszcze 1 85/86 roku? Czy to Twoja fantazja

> (zresztą bardzo na + )

> Bo ciągle się waham na co postawić w swoim ... wycieraczki na jakies lakierowane, więc idą na

> śmietnik, a lusterka tak samo I nie wiem co kupić ...

Mój ojciec kupił w 85 nówke sztukę i miał jedno, lewe lusterko zewnętrzne w chromie w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...

Witam Szanownych forumowiczów.

Na początki Dzień dobry, starym kącikowym zwyczajem. Pokazujecie swoje Fiaciki to i ja sie pochwalę. Mój kredens ma 47 lat, jest ze stycznia 1968 roku i jest w oryginale. Jedyne co miał robione to jeden z błotników, bo jakiś "kurturarny" wygrawerował mi na jednym ze zlotów panoramę Tatr. Jak na dziadka ma niewiele przejechane, a w swoim życiu miał trzech kerowców.

Pozdrawiam

post-156733-0-59416000-1436811781_thumb.jpg

post-156733-0-25631100-1436811792_thumb.jpg

post-156733-0-17170900-1436811801_thumb.jpg

post-156733-0-02138900-1436811811_thumb.jpg

post-156733-0-24446900-1436811832_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych forumowiczów.

Na początki Dzień dobry, starym kącikowym zwyczajem. Pokazujecie swoje Fiaciki to i ja sie pochwalę. Mój kredens ma 47 lat, jest ze stycznia 1968 roku i jest w oryginale. Jedyne co miał robione to jeden z błotników, bo jakiś "kurturarny" wygrawerował mi na jednym ze zlotów panoramę Tatr. Jak na dziadka ma niewiele przejechane, a w swoim życiu miał trzech kerowców.

Pozdrawiam

:)

W moim wieku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka świeżych fotek mojego Kanta grinser006.gif

DSC_0549.jpg

Fajny sprzęt :)

 

Jeśli można wtrącić jakąś uwagę, to myślałeś żeby przenieść te halogeny nad zderzak pomiędzy mijania i drogowe. Myślę że autko zyskałoby wiele na urodzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych forumowiczów.

Na początki Dzień dobry, starym kącikowym zwyczajem. Pokazujecie swoje Fiaciki to i ja sie pochwalę. Mój kredens ma 47 lat, jest ze stycznia 1968 roku i jest w oryginale. Jedyne co miał robione to jeden z błotników, bo jakiś "kurturarny" wygrawerował mi na jednym ze zlotów panoramę Tatr. Jak na dziadka ma niewiele przejechane, a w swoim życiu miał trzech kerowców.

Pozdrawiam

Widziałem Cię z 15 min. temu jak skręcałeś z Wałbrzyskiej w Rolną.

pozdro :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.