Skocz do zawartości

Wyprzedaż rocznika 2014


kadaf

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje kupić dwa nowe samochody

jeden miesciuch pokroju up czy ford KA

drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed.

jakie rabaty udało wam się wywalczyć kupując auto z wyprzedaży, jak można ugrać kupując dwa auta tej samej marki?

jakie macie doświadczenia i porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuje kupić dwa nowe samochody

> jeden miesciuch pokroju up czy ford KA

> drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed.

Rapid to nie ta sama klasa co cee'd, tylko 'udawany' kompakt

Zobacz Astrę IV, Citroena C4, Megankę. Przy nich Rapid to paździerz.

Z "maluchów" Ka będzie OK jak chcesz się zmieścić w 30k (radio, klima, metalik). Za ok 37k kupisz Lancię Ypsilon (ta sama baza, trochę większe auto, lapsze wykończenie i 5d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuje kupić dwa nowe samochody

> jeden miesciuch pokroju up czy ford KA

> drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed.

> jakie rabaty udało wam się wywalczyć kupując auto z wyprzedaży, jak można ugrać kupując dwa auta

> tej samej marki?

> jakie macie doświadczenia i porady

Na Fabię II kombi w 2011 upust poza oferowanymi przez importera wyniósł ok 6000 zł ze strony dealera. Rozsyłałem zapytania o daną konfigurację do kilku dealerów i najlepszą miał Carsed w Mińsku Mazowieckim. Dodatkowo jakieś gratisy były. Samochód do produkcji, więc oferta była bardzo dobra. Dobre zniżki na Skody robi też jeden z dealerów w Krakowie - czytaj na forum OCP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz Ci tu napisza, ze 60% znizki i jeszcze dywaniki dostali. Jak kupowalem rok temu to najnizsza na ototo moto w salonie obok domu + zimowki + dobra cena za ubezpieczenie. I to jest realna cena. Moze -1k dorzuca. Ceeda nie polecam, Rapid to pazdzierz. Poszedlbym w storne Nissana Pulsar za podobna kase. Z malych to brac ka i nie wymyslac. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuje kupić dwa nowe samochody

> jeden miesciuch pokroju up czy ford KA

> drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed.

> jakie rabaty udało wam się wywalczyć kupując auto z wyprzedaży, jak można ugrać kupując dwa auta

> tej samej marki?

> jakie macie doświadczenia i porady

Wejdz sobie na strony producentow i tam zazwyczaj masz oferty wyprzedazowe.

Na jakies wieksze upusty od tego juz bym nie liczyl ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 34.060 zł -> 28.700 zł za UP!a - ale dwa lata temu.

bardzo fajna cena jak za UPa

dziwne jest to , że skoda citigo jest droższa od VW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wejdz sobie na strony producentow i tam zazwyczaj masz oferty wyprzedazowe.

> Na jakies wieksze upusty od tego juz bym nie liczyl

problem w tym, że producenci maja inna cenę w wyprzedaży, konfiguracji i cenniku.

ale, że jakiś większych upustów nie dostane to mnie nie pocieszyłeś bo liczyłem, że kilka tysięcy da się jeszcze urwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem w tym, że producenci maja inna cenę w wyprzedaży, konfiguracji i cenniku.

> ale, że jakiś większych upustów nie dostane to mnie nie pocieszyłeś bo liczyłem, że kilka tysięcy

> da się jeszcze urwać

Jezeli chcesz auto z wyprzedazy rocznika, to patrz na ceny wyprzedazowe...

Tu masz np Citroena:

http://www.epromocja.citroen.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> problem w tym, że producenci maja inna cenę w wyprzedaży, konfiguracji i cenniku.

> ale, że jakiś większych upustów nie dostane to mnie nie pocieszyłeś bo liczyłem, że kilka tysięcy

> da się jeszcze urwać

zależy co kupisz, w jakiej konfiguracji, w jakich cenach. Ja kupowałem w styczniu Kię Rio z poprzedniego rocznika. Rabat standardowy reklamowany w TV 4 tys. pln od cennika, 1 tys. pln rabatu za leasing u nich, do tego niewielki rabat wynegocjowany (niecały tys.pln), zimówki, dywaniki i tyle. Z tym że ja się spieszyłem z zakupem, załatwiałem wszystko jednego dnia. Jakbym wziął ofertę, poszedł z nią do konkurencji, dostał lepszą, potem wrócił, to może by się jeszcze z tysiąc dało ugrać. Albo nie i tylko bym się najeździł. Ale ważniejsze dla mnie było, żeby samochód był jak najszybciej i nie miałem kolejnego tygodnia na negocjacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuje kupić dwa nowe samochody

> jeden miesciuch pokroju up czy ford KA

> drugi ciut większy mieściuch typu rapid czy ceed.

> jakie rabaty udało wam się wywalczyć kupując auto z wyprzedaży, jak można ugrać kupując dwa auta

> tej samej marki?

> jakie macie doświadczenia i porady

na Ka masz 800 zł upustu.

Jeśli coś z Forda by cię interesowało to zapraszam na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupowaliśmy mały samochód dla siostry, w grę wchodził KA, Citigo, i10, Panda ale kupiliśmy Micrę. Największa z tych małych aut i dość dobra cena, i przeciwieństwie do Citigo, Pandai KA jest 5 osobowa.

Auto w wersji visia + pakiet comfort wyszło w metalicu z oponami zimowymi, czujnikami cofania, dywanikami 36tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz kupowaliśmy mały samochód dla siostry, w grę wchodził KA, Citigo, i10, Panda ale kupiliśmy

> Micrę. Największa z tych małych aut i dość dobra cena, i przeciwieństwie do Citigo, Pandai KA

> jest 5 osobowa.

> Auto w wersji visia + pakiet comfort wyszło w metalicu z oponami zimowymi, czujnikami cofania,

> dywanikami 36tyś.

Panda jest dostępna w wersji 5 osobowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz kupowaliśmy mały samochód dla siostry, w grę wchodził KA, Citigo, i10, Panda ale kupiliśmy

> Micrę. Największa z tych małych aut i dość dobra cena,

ale micra to jest chyba klasa B? Bo KA, Citigo i I10 to klasa A, więc nie dziwne że Micra jest większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale micra to jest chyba klasa B? Bo KA, Citigo i I10 to klasa A, więc nie dziwne że Micra jest

> większa.

To po pierwsze, a po drugie - jaki jest sens kupowania auta większego X niż mniejszego Y, skoro podstawowym wymaganiem kupującego jest to, żeby auto było małe smile.gif

To jest coś w stylu dziś wypiję piwo, zamiast wódki żeby się nie upić. Ale wypiję 10 piw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> bardzo fajna cena jak za UPa

> dziwne jest to , że skoda citigo jest droższa od VW

Najtańszy Up jest tańszy od Citigo, ale tam masz korbki z przodu, nie masz klimy, radia, komputera, itp.

Citigo wychodzi taniej przy podobnym wyposażeniu, podobnym bo niektórych el. wyposażenia (jak np. przyciemnione szyby tylne) nie można kupić w Up-ie, są dostępne tylko w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w żadnym z dwóch, które kupowałem nowe w salonie, nie były. A ja bym nie wsiadł zimą do auta bez

> gumowych dywaników

Kupowałem nowe 4 Chevrolety i Matiza grinser006.gif Zawsze była fabryczna guma.

Ojciec w Astrze też miał.

W Peugeocie 107 musiałem dokupić. A i koleżanka kupując Uniaka 1.0 wkładała gazetę pod nogi hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupowałem nowe 4 Chevrolety i Matiza Zawsze była fabryczna guma.

pewnie Ci dorzucili bez proszenia ok.gif

> Ojciec w Astrze też miał.

> W Peugeocie 107 musiałem dokupić. A i koleżanka kupując Uniaka 1.0 wkładała gazetę pod nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pewnie Ci dorzucili bez proszenia

> > W Peugeocie 107 musiałem dokupić. A i koleżanka kupując Uniaka 1.0 wkładała gazetę pod nogi

w fabryce w Gliwicach wsadzają na montażu dywaniki, więc pewnie u innych producentów jest podobnie, ale tu w PL jest tak że każdy chce zarobić wiec jest jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.