Skocz do zawartości

[KzAK] C-Max do obejrzenia w Krakowie


BOGUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miał ktoś coś styczności z komisem Auto-Park na ul. Zagłoby w Krakowie? Co to za komis? Stoi tam C-Max i czy widać coś po obejrzeniu zdjęć? Mialby ktoś ewentualnie chęć i możliwość obejrzeć auto?

http://otomoto.pl/ford-c-max-1-8i-16v-gaz-brc-klimatonic-zarejestrow-C34739207.html

ktoś coś?

ewentualnie żeby nie mnożyć niepotrzebnie tematów po za maxem podoba mi się też scenic w benie, krótki. co lepsze, jako auto głównie do miasta - matka polka dowożąca - i wypady weekendowe?

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Miał ktoś coś styczności z komisem Auto-Park na ul. Zagłoby w Krakowie? Co to za komis? Stoi tam

> C-Max i czy widać coś po obejrzeniu zdjęć? Mialby ktoś ewentualnie chęć i możliwość obejrzeć

> auto?

> http://otomoto.pl/ford-c-max-1-8i-16v-gaz-brc-klimatonic-zarejestrow-C34739207.html

> ktoś coś?

> ewentualnie żeby nie mnożyć niepotrzebnie tematów po za maxem podoba mi się też scenic w benie,

> krótki. co lepsze, jako auto głównie do miasta - matka polka dowożąca - i wypady weekendowe?

> pozdrawiam wszystkich

Ja tam się nie znam, ale jak dla mnie walony w przód.

Prawy przedni błotnik ma inny odcień, a szpary pomiędzy blachami nie są równe.

Mam Focus'a z 2002 roku, nigdy nie uderzonego, na 100% bo od 1 dnia w rodzinie i wszystkie szpary są co do mm równiuteńkie.

To oczywiście nie dyskwalifikuje auta, ale po 1 komis (sprzedałem ostatnio dwa dwuletnie auta do komisu w wiadomym mi stanie, komis opuściły jako zupełnie inne auta zlosnik.gif, nigdy nie kupię już auta z komisu), po 2 wygląda na bitego. Ja bym nawet się po niego nie fatygował wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wężyki od LPG długie (prawie jak u mnie - błąd nowicjusza) i nierówne.

> Pozdrawiam BAS

zauważyłem, instalacja raczej do poprawki i tego akurat się nie boje.

ten mi sie rzucił w oczy i tylko 1,5 godziny drogi...

no i zastanawiam się nad takim jednym u siebie ale ma uszkodzone hamulce... zapowietrzone - tak to wygląda, ale gość się przyznał że pompę esp wymieniał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam się nie znam, ale jak dla mnie walony w przód.

> Prawy przedni błotnik ma inny odcień, a szpary pomiędzy blachami nie są równe.

> Mam Focus'a z 2002 roku, nigdy nie uderzonego, na 100% bo od 1 dnia w rodzinie i wszystkie szpary

> są co do mm równiuteńkie.

> To oczywiście nie dyskwalifikuje auta, ale po 1 komis (sprzedałem ostatnio dwa dwuletnie auta do

> komisu w wiadomym mi stanie, komis opuściły jako zupełnie inne auta , nigdy nie kupię już

> auta z komisu), po 2 wygląda na bitego. Ja bym nawet się po niego nie fatygował

znajomy blacharz twierdzi że zrobić szczeliny to znacznie mniejszy problem niż zrobić poprawnie geometrię po dzwonku.

komisów nie dyskwalifikuję, miałem auta i z komisów i od osób prywatnych, na ogół nie utopiłem a najbardziej psujny był młody fiat z pierwszych rąk, pl salon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy blacharz twierdzi że zrobić szczeliny to znacznie mniejszy problem niż zrobić poprawnie

> geometrię po dzwonku.

> komisów nie dyskwalifikuję, miałem auta i z komisów i od osób prywatnych, na ogół nie utopiłem a

> najbardziej psujny był młody fiat z pierwszych rąk, pl salon...

Oczywiście, że masz racje z tą geo.

Ale szczeliny już na zdjęciach widać, a geo nie,, aczkolwiek oczywiste jest, że trzeba by porządnie tę geo sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem kiedyś przy okazji oglądnąć samochód w tym komisie, w rozmowie tel. mówili że z nim wszystko OK a na miejscu okazał się straszny ulep, bity z każdej strony, jak pooglądałem inne samochody na placu to nie wyglądały dużo lepiej, jedne bardziej walone, drugie mniej ale jednak prawie każdy coś miał robione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Ciebie, a także do wszystkich: co powoduje że nachodzi Cię chęć na zakup auta z komisu?

no ok. wytłumaczę a raczej spróbuję;

-bo jak wklepiesz w pl c-maxa w benie mk1 2005- 2007 to w całej pl jest ich 40pare, z czego 2-3 z rąk prywatnych

-bo jak wklepiesz w mobille de to w całej Rzeszy w rękach prywatnych takich jak mi pasują z ważnym tuv i zameldowanych jest 45 szt

-bo prywatni użytkownicy też kłamią, oszukują i kombinują - kilka lat temu byłem 300km po auto u miłośnika marki i w żaden sposób nie chciał być tym z opisu i zdjęć

-bo wreszcie prawie każde auto kiedyś i tak przeszło przez jakiegoś handlarza

-bo nie stać mnie na nowe zgodnie z zasadą że auta (oba) nie mogą przekroczyć mojego 6 miesięcznego dochodu a auto u mnie nie zarabia i robi 15-17kkm rocznie i drugie ok. 6-7 kkm rocznie

jak na coś jeszcze wpadnę to dopiszę zlosnik.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie do Ciebie, a także do wszystkich: co powoduje że nachodzi Cię chęć na zakup auta z komisu?

A co to za różnica skąd się kupuje. Czy jak jedziesz rano po bułki to jedziesz do piekarni czy do sklepu. Tak samo jest z komisami, ja nie widzę przeciwwskazań do kupna auta w komisie. Komis może równie dobrze oszukiwać co Kowalski z ulicy. Tylko że od komisu łatwiej coś wyegzekwować niż szukać Kowalskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz ten , trochę drogawo ale może warto

> http://olx.pl/oferta/ford-c-max-salon-bezwyp-1-wlasciciel-okazja-2004-CID5-ID9tWtZ.html#c32929fa9d

Po pierwsze ropniak a ja nie chcę ropniaka, po drugie ciężko uwierzyć w to że ktoś kupił 11 lat temu majzla w dobrym wypasie na firmę żeby jeździć 5 kkm rocznie.

ale dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może są ludzie, których stać na taki zakup diesla przy takich przebiegach. To ogłoszenie jest bardziej wiarygodne od wszelkich komisowych. Po rejestracji widzę, że to Wesoła. Mogę rzucić okiem jak chcesz ale dopiero w czwartek.

Jestem właśnie po poszukiwaniach też Forda tylko S-Max. Też miała być benzyna ale wbrew pozorom trudniej teraz kupić sensowną benzynę niż diesla.

Obejrzałem kilka od handlarzy i komisów. 100 % kłamstwa w ogłoszeniach. Do tego nowy trend, żeby złapać naiwnych to udzielania gwarancji na samochody komisowe.

Ja bym raczej decydował się na konkretny samochód niezależnie od marki. Sam szukałem nie konkretnej marki, modelu tylko oglądałem co się sensownego pojawia w danej klasie.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że n ie chcesz ropniaka. Ja w tamtym roku sprzedałem z C-Max'a z 2009 1,6tdci za 17,5. Coprawda biały i z reczną klimą, ale z rzeczywistym przebiegiem 143.000 i serwisem do końca. Klient do tej pory dzwoni i pyta czy nie mam coś podobnego, bo ktoś z rodziny chce kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam się nie znam, ale jak dla mnie walony w przód.

> Prawy przedni błotnik ma inny odcień, a szpary pomiędzy blachami nie są równe.

Już może nie demonizujmy tak bardzo. U siebie po niecałym roku użytkowania nowego auta jedna łajza przetarła mi przód a druga tył. Wszystko plastiki. Po naprawie w ASO jak w mordę szczelił widać co było malowane - odcień plastik vs blacha jest inny. Ale już wiem co będę przechodził przy sprzedaży: "Walone Panie równo to auto, że ho ho... i licznik kręcony 3 razy - kto teraz Panie jeżdzi tylko 5000 km rocznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już może nie demonizujmy tak bardzo. U siebie po niecałym roku użytkowania nowego auta jedna łajza

> przetarła mi przód a druga tył. Wszystko plastiki. Po naprawie w ASO jak w mordę szczelił

> widać co było malowane - odcień plastik vs blacha jest inny. Ale już wiem co będę przechodził

> przy sprzedaży: "Walone Panie równo to auto, że ho ho... i licznik kręcony 3 razy - kto teraz

> Panie jeżdzi tylko 5000 km rocznie"

c-maxy mają inny odcień pomiędzy plastikiem a blachą

mój dla odmiany ma podobny odcień bo oba el. były malowane wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprzedaj koledze z Rzeszowa.

nie chce zgniłka grinser006.gif

mój jest dla pasjonata wink.gif

>Ile ty za Twojego chciałeś? 6900?

to nie HP skromny.gif

tyle to Ty chciałeś dać, a widziałeś po ile stoją - ten kopciuch z ogłoszenia 2004r za 18kzł cfaniaczek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A stoją ,stoją nieważne po ile.Ważne ile ktoś chce dać

ale mój nie stoi już ma 164kkm, zmieniłem olej, zmieniłem gumy na letnie, w sobotę muszę wymienić amorki z tyłu po podcieka jeden

jak się ciepło zrobi to kupię puszkę hemarajtu i przymaskuje rdzę, rok znowu wytrzyma grinser006.gif

nie mam parcia na sprzedaż, zwłaszcza za 50% średniej ceny z ogłoszeń

a może go ukradną hmm.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.