Skocz do zawartości

Zapach salonowy


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze jak sie chce taki zapach to najlepiej kupic nowe auto ale... Czy jest cos zblizonego do nabycia na rynku? Zeby nie bylo samochod sprzatam, ostatnio cala tapicerke z bagaznikiem i podsufitka wypucowalem ale potrzebuje postawic kropke nad i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaka marką ma pachnieć. np. Renault, wystarczy kupić chińskie trampki na ryneczku i wozić pod siedzeniem. Jak pamiętam to Fiat np stilo miał pod siedzeniem taki fabryczny zapaszek, który można było zamówić z EPERa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze jak sie chce taki zapach to najlepiej kupic nowe auto ale... Czy jest cos zblizonego do

> nabycia na rynku? Zeby nie bylo samochod sprzatam, ostatnio cala tapicerke z bagaznikiem i

> podsufitka wypucowalem ale potrzebuje postawic kropke nad i.

Miąłem ostatnio choinkę - "zapach nowego samochodu" - nie pamiętam gdzie kupioną, gdzieś na stacji albo w markecie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze jak sie chce taki zapach to najlepiej kupic nowe auto ale... Czy jest cos zblizonego do

> nabycia na rynku? Zeby nie bylo samochod sprzatam, ostatnio cala tapicerke z bagaznikiem i

> podsufitka wypucowalem ale potrzebuje postawic kropke nad i.

przecież nowe to śmierdzi plastikiem hmm.gif

na pewno zapachy z serii "new car" nie mają z tym nic wspólnego

kup jakiś morski czy inną wanilię i będzie ok.gif

moja mulher.gif kupiła ostatnio kawę ... taniej i ładniej pachnąco było kupić paczkę najtańszej mielonki grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze jak sie chce taki zapach to najlepiej kupic nowe auto ale... Czy jest cos zblizonego do

> nabycia na rynku? Zeby nie bylo samochod sprzatam, ostatnio cala tapicerke z bagaznikiem i

> podsufitka wypucowalem ale potrzebuje postawic kropke nad i.

zmień wycieraczki gumowe na nowe, oczywiście firmy od lat perfumują swoje samochody żeby wzmocnić pierwsze wrażenie ale zapach świeżej gumy z wycieraczek to podstawa ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zmień wycieraczki gumowe na nowe,

Potwierdzam! Też miałem napisać, że nic tak nie oddaje wrażenia nowego samochodu, jak nowe gumowe dywaniki ok.gifzlosnik.gif. Nawet w całkiem nowym Clio które te "fabryczne" dywaniki ma delikatnie mówiąc beznadziejne hehe.giffacepalm%5B1%5D.gif, zakup gumowych "bezzapachowych" na Allegro ooniee.gif tylko spotęgował ten efekt hehe.gif. Trzymają zapach już ponad rok ok.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podeślij jakiś słoik i $ do Jaya to Tobie może odleje trochę, przecież beczkami kupuje do laleczek.

> A poważnie to multum tego wszędzie np tu albo tu

Nie wchodzą w rachubę żadne choinki czy zawieszki. To pachnie powietrze a nie samochód smile.gif

Sprawdzałeś może te zapachy z allegro co polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiem ze jak sie chce taki zapach to najlepiej kupic nowe auto ale... Czy jest cos zblizonego do

> nabycia na rynku?

Jest kilka takich zapachów na rynku - nie Ty pierwszy, który chciałby taki efekt uzyskać wink.gif . KIedyś rozmawiałem o tym z gościem w sklepie z kosmetykami samochodowymi, to mówił, że bardzo się one między sobą różnią - jedne pachną bardziej jak nowy japoński samochód, inne jak nowy dywanik w mieszkaniu, niektóre trudno powiedzieć czym, a niektóre są dość słabe i wręcz niewyczuwalne po paru dniach. Jak jesteś z Ożarowa, to blisko masz detailingshop.pl - Jawczyce Poznańska 74 - konkretni goście, podjedź, doradzą konkretny ok.gif

LINK1

LINK2

LINK3

LINK 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest kilka takich zapachów na rynku - nie Ty pierwszy, który chciałby taki efekt uzyskać .

> KIedyś rozmawiałem o tym z gościem w sklepie z kosmetykami samochodowymi, to mówił, że bardzo

> się one między sobą różnią - jedne pachną bardziej jak nowy japoński samochód, inne jak nowy

> dywanik w mieszkaniu, niektóre trudno powiedzieć czym, a niektóre są dość słabe i wręcz

> niewyczuwalne po paru dniach. Jak jesteś z Ożarowa, to blisko masz detailingshop.pl - Jawczyce

> Poznańska 74 - konkretni goście, podjedź, doradzą konkretny

> LINK1

> LINK2

> LINK3

> LINK 4

Właśnie dziś tam byłem i kupiłem puszkę California Scents. Zobaczę jutro jak to pachnie po nocy wink.gif Wiedziałem że nie dostanę konkretnego zapachu ale coś zbliżonego. Koleś ze sklepu też ozonowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.