Skocz do zawartości

BMW E60


analyzer64

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy szuka, dysponuje kwotą 35kpln. Syn ostatnio kupił sobie E90 i zadowolony, póki co zregenerował turbo, a tak to w aucie nic się nie dzieje, ojciec nabrał teraz ochoty ale na coś większego.

http://allegro.pl/bmw-e60-525d-full-wersja-tylko-w-swieta-taka-cena-i5225608288.html

Nie za mały ten silnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy szuka, dysponuje kwotą 35kpln. Syn ostatnio kupił sobie E90 i zadowolony, póki co

> zregenerował turbo, a tak to w aucie nic się nie dzieje, ojciec nabrał teraz ochoty ale na coś

> większego.

> http://allegro.pl/bmw-e60-525d-full-wersja-tylko-w-swieta-taka-cena-i5225608288.html

> Nie za mały ten silnik?

według mnie za mały , jedyny słuszny jest taki jak u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy to 2,5 163kM,wtedy immo za słaby nieco motor do takiej budy. ok.gif

Jeśli to tylko 2,5 oznaczenie,a silnik jest o pojemności 2993 i mocy 197kM to już w miarę sprawnie można się poruszać. smile.gif

P.S Wrzuciłeś na MK używane e60 za 30kplnów,zobaczysz temat poleci na hp. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zależy czy to 2,5 163kM,wtedy immo za słaby nieco motor do takiej budy.

> Jeśli to tylko 2,5 oznaczenie,a silnik jest o pojemności 2993 i mocy 197kM to już w miarę sprawnie

> można się poruszać.

> P.S Wrzuciłeś na MK używane e60 za 30kplnów,zobaczysz temat poleci na hp.

525 z 3.0 dieslem byly w Lci czyli po lifcie. Ten to przedliftowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiscie bym rozważył z tym silnikiem i w automacie:

> http://olx.pl/oferta/bmw-530-d-polskie-b...html

> To jest bardzo dobra cena, wiec podrzuc mu tego linka, niech rozważy Poznań daleko nie jest, wiec

> można się przejechać obejrzeć

Pachnie wyciorem na odległość. palacz.gifAle jak ktoś potrzebuje auto na takie okazje jak dzisiaj czyli do polansowania się pod kościołem to w sam raz.Wybacz Jay,ale albo usilnie trollujesz i chcesz mieć image wioskowego głupka tutaj na AK,albo naprawdę masz nikłą kulturę techniczną facepalm%5B1%5D.gif dotyczącą samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem, ale pyta mnie czy tam nie powinno być foteli beżowych?

> Ta trochę lepiej wygląda:

> http://otomoto.pl/bmw-530-C36429623.html

Niby lepiej ale od razu musi całe wnętrze zmieniać po zakupie - bo nie ma skór.

Ale może to i dobrze, nie będzie miał powycieranych, a kupi w miare w dobrym stanie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E60 to są skomplikowane i drogie w utrzymaniu auta. Jak ktos mysli ze skoro utrzymal passka b5 to i e60 utrzyma to sie moze zdziwic. Podobnie jak moze sie zdziwic ktos kto mysli ze ogarnie to zdzisiek co mu tego passka ogarnął.

Zobacz jaki jest rozrzut cenowy samochodów o tym samym roczniku. Kupisz ten tanszy - duze prawdopodobienstwo ze po roku juz bedziesz na etapie kosztów wyższym niz te najdroższe. Wsadzenie 20kpln w naprawe w tym aucie to zadna sztuka wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E60 to są skomplikowane i drogie w utrzymaniu auta. Jak ktos mysli ze skoro utrzymal passka b5 to

> i e60 utrzyma to sie moze zdziwic. Podobnie jak moze sie zdziwic ktos kto mysli ze ogarnie to

> zdzisiek co mu tego passka ogarnął.

Nie wiem, człowiek przesiada się z Forda Mavericka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wysłałem, ale pyta mnie czy tam nie powinno być foteli beżowych?

> Ta trochę lepiej wygląda:

> http://otomoto.pl/bmw-530-C36429623.html

> Tylko że to coś tanie wszystko jest...ale to nie ja kupuję.

Nie wiem ale wczoraj widziałem jedną na alledrogo z beżowym środkiem i się serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E60 to są skomplikowane i drogie w utrzymaniu auta. Jak ktos mysli ze skoro utrzymal passka b5 to

> i e60 utrzyma to sie moze zdziwic. Podobnie jak moze sie zdziwic ktos kto mysli ze ogarnie to

> zdzisiek co mu tego passka ogarnął.

> Zobacz jaki jest rozrzut cenowy samochodów o tym samym roczniku. Kupisz ten tanszy - duze

> prawdopodobienstwo ze po roku juz bedziesz na etapie kosztów wyższym niz te najdroższe.

> Wsadzenie 20kpln w naprawe w tym aucie to zadna sztuka \\

Jay Ci zaraz napisze że ogarniesz nie drożej niż padnę LPG

albo i mniej - tylko kupić trzeba sobie zwój drutu i kilka kompletów trytek no i ... pandę aby było czym jeździć jak szpachlowóz będzie oczekiwał w warsztacie na naprawę aż właściciel uciuła na części hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jay Ci zaraz napisze że ogarniesz nie drożej niż padnę LPG

> albo i mniej - tylko kupić trzeba sobie zwój drutu i kilka kompletów trytek no i ... pandę aby

> było czym jeździć jak szpachlowóz będzie oczekiwał w warsztacie na naprawę aż właściciel

> uciuła na części

Ja pikole - SKOŃCZCIE TE DURNOWATE DYSKUSJE!

Może by tak dopisać do regulaminu, żeby za takie zaśmiecanie tematów zakupowych walić od razu bana?

P.S.

Sorry, że akurat piszę to w odpowiedzi na Twój post - nic celowego - ot trafiło pierwsze z brzegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jay Ci zaraz napisze że ogarniesz nie drożej niż padnę LPG

Jay ma troche racje, tylko trzeba wczytac sie co on pisze.

Mozesz kupic takie auto, nie przejmowac sie masą bledow w kompie, kontrolkami na wyswietlaczu, tym ze nie dziala ci w nim polowa rzeczy. Nadal masz wygodne auto wink.gif

Poza tym, on to pisze z puntku widzenia - kupic, nie inwestowac, troche pojezdzic i sprzedac z zyskiem. Wtedy kupowanie uzywanych tarcz, klockow, opon, ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja pikole - SKOŃCZCIE TE DURNOWATE DYSKUSJE!

> Może by tak dopisać do regulaminu, żeby za takie zaśmiecanie tematów zakupowych walić od razu bana?

> P.S.

> Sorry, że akurat piszę to w odpowiedzi na Twój post - nic celowego - ot trafiło pierwsze z brzegu.

Poparlbym to. Tami spam, tylko rozwala wątki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja pikole - SKOŃCZCIE TE DURNOWATE DYSKUSJE!

> Może by tak dopisać do regulaminu, żeby za takie zaśmiecanie tematów zakupowych walić od razu bana?

> P.S.

> Sorry, że akurat piszę to w odpowiedzi na Twój post - nic celowego - ot trafiło pierwsze z brzegu.

Spoko!!! 20.GIF

Obaj wiemy o co chodzi- po prostu co chwile właśnie tego typu posty kilka osób uprawia i jest oki- swoim wpisem chciałem pokazać jaki to styl jest. no.gif

Ktoś jak liczy ze samochód który jako nowy kosztował ponad 200 tys pln i jest naszpikowany elektroniką będzie tani w utrzymaniu jak Golf II albo naprawi go na częściach ze złomowiska dla mnie jest kompletnym idiotą i tyle w temacie.

Na co dzień mam kontakt ASO BMW Audi VW i wiem doskonale jakie są koszty utrzymania tego typu samochodów i ile z nimi pracy jest po naprawach u nieudolnych garażowych Bogdanów Mirków i Zenków smirk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jay ma troche racje, tylko trzeba wczytac sie co on pisze.

> Mozesz kupic takie auto, nie przejmowac sie masą bledow w kompie, kontrolkami na wyswietlaczu, tym

> ze nie dziala ci w nim polowa rzeczy. Nadal masz wygodne auto

> Poza tym, on to pisze z puntku widzenia - kupic, nie inwestowac, troche pojezdzic i sprzedac z

> zyskiem. Wtedy kupowanie uzywanych tarcz, klockow, opon, ma sens.

tylko wiele osób pyta konkretnie o poradę i koszy użytkowania lecz kilka osób ciągle każdą tego typu rozmowę sprowadza do debilnych mirkowych opowieści- praktycznie każdy wątek jest właśnie tego typu wpisami zaspamowany no.gifno.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko wiele osób pyta konkretnie o poradę i koszy użytkowania lecz kilka osób ciągle każdą tego

> typu rozmowę sprowadza do debilnych mirkowych opowieści- praktycznie każdy wątek jest właśnie

> tego typu wpisami zaspamowany

No to ich nie podsycaj i nie podejmuj dyskusji. W tym wątku to ty ją zacześ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiscie bym rozważył z tym silnikiem i w automacie:

> http://olx.pl/oferta/bmw-530-d-polskie-b...html

> To jest bardzo dobra cena, wiec podrzuc mu tego linka, niech rozważy Poznań daleko nie jest, wiec

> można się przejechać obejrzeć

obrzydliwie zeszczurzona co widać już po 1 foto ze środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy szuka, dysponuje kwotą 35kpln. Syn ostatnio kupił sobie E90 i zadowolony, póki co

> zregenerował turbo, a tak to w aucie nic się nie dzieje, ojciec nabrał teraz ochoty ale na coś

> większego.

> http://allegro.pl/bmw-e60-525d-full-wersja-tylko-w-swieta-taka-cena-i5225608288.html

> Nie za mały ten silnik?

A diesel musi być ?

Bo osobiście szukałbym np. takiego 520

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak z ciekawości, cytat wklejam

> "Nie kupujesz od handlarza ,,X" jesteśmy głównym importerem samochodów z europy"

> Czy GLOWNY IMPORTER, to już nie jest handlarz?

Trzeba wgryzc sie w znaczenie slowa "GLOWNY".

Od razu mogli pojechac po bandzie i uzyc slowa "WYLACZNY".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy szuka, dysponuje kwotą 35kpln. Syn ostatnio kupił sobie E90 i zadowolony, póki co

> zregenerował turbo, a tak to w aucie nic się nie dzieje, ojciec nabrał teraz ochoty ale na coś

> większego.

> http://allegro.pl/bmw-e60-525d-full-wersja-tylko-w-swieta-taka-cena-i5225608288.html

> Nie za mały ten silnik?

Nie za maly, mialem takie e60 i normalnie jezdzi, na pewno nie mozna powiedziec ze jest slaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> E60 to są skomplikowane i drogie w utrzymaniu auta. Jak ktos mysli ze skoro utrzymal passka b5 to

> i e60 utrzyma to sie moze zdziwic. Podobnie jak moze sie zdziwic ktos kto mysli ze ogarnie to

> zdzisiek co mu tego passka ogarnął.

> Zobacz jaki jest rozrzut cenowy samochodów o tym samym roczniku. Kupisz ten tanszy - duze

> prawdopodobienstwo ze po roku juz bedziesz na etapie kosztów wyższym niz te najdroższe.

> Wsadzenie 20kpln w naprawe w tym aucie to zadna sztuka

Nie strasz kolegi. Powiedz mi co jest w tym aucie skomplikowanego i trudnego w naprawie? Robiles cos u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie strasz kolegi. Powiedz mi co jest w tym aucie skomplikowanego i trudnego w naprawie? Robiles

> cos u siebie?

Ja tylko pierdoly, typu czujnik cisnienia spalin, swiece zarowe, termostaty.

Ale znajomek to sie namęczyl przez niewiedze mechanika - wymienil akumulator bez wkodowania nowego aku do kompa - szybko go zajechal. Poza tym mial kupe problemow z dpf, ktore mozna bylo rozwiazac za jedną naprawą, gdyby ktos wiedzial jak w tym aucie do tego podejsć.

Jak pisalem - wymaga fachowej obslugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie strasz kolegi. Powiedz mi co jest w tym aucie skomplikowanego i trudnego w naprawie? Robiles

> cos u siebie?

to auto nie jest bardzo skomplikowane.Ono jest drogie w naprawie.( wszak to BMW).Mam kolegę,co ma trzecią 5. Miał E61 2.5 177, później sedana z tym motorem.Teraz ma E60 4.4 benzyna. Zawsze koszty częsci były liczone w setkach złotych.

Ale jak ktoś kupuje tego typu auto,to musi sobie zdawać sprawę,że części też kosztują odpowiednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> trochę z jajem ale opis serwisowania e61 dobrze na złomniku jest opisana i do czego to doprowadza

> http://www.zlomnik.pl/index.php/2014/07/16/o-panu-slawku-i-jego-e61/

Sama prawda, nie tylko o E61. To jest właśnie kultura motoryzacyjna w Polszy.

Ten z blogai tak zmieniał cokolwiek, bo ilu jest takich Jay'ów co nic nie robią aż się urwie/padnie ale w teorii wszystkie rozumy pozjadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sama prawda, nie tylko o E61. To jest właśnie kultura motoryzacyjna w Polszy.

Tak? To znajdź proszę wahacz stalowy do tego E61 hehe.gif

> Ten z blogai tak zmieniał cokolwiek, bo ilu jest takich Jay'ów co nic nie robią aż się urwie/padnie

> ale w teorii wszystkie rozumy pozjadane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sama prawda, nie tylko o E61. To jest właśnie kultura motoryzacyjna w Polszy.

> Ten z blogai tak zmieniał cokolwiek, bo ilu jest takich Jay'ów co nic nie robią aż się urwie/padnie

> ale w teorii wszystkie rozumy pozjadane.

Napisales 2 posty w tym temacie i każdy nie na temat, każdy o mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.