Skocz do zawartości

Fajny samochód


Grzaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham propozycji na fajny samochód grinser006.gif spełniający te kryteria:

- cena 12-14 kpln

- silnik benzynowy, raczej większy jak mniejszy, powiedzmy, że 1,6 to takie minimum

- spalanie średnio istotne

- skórzana tapicerka i klimatyzacja obowiązkowe zlosnik.gif

- żadne kombi, ale cabrio jak najbardziej wskazane

- nie może być zardzewiały 270751858-jezyk.gif

- planowany roczny przebieg to 5-6 kkm zlosnik.gif - drugie auto do dowożenia dzieci do szkoły/ przedszkola.

- Auto może być 4 osobowe, nie może być 2 osobowe, bo czasem trzeba dowieźć 2 dzieci wink.gif

Moje typy:

- Megane II CC

- Pug 307 CC

- Saab 9-3 moze 9-5

- Alfa 147

- na e46 pewnie trochę mało kasy

a może o czymś nie pomyślałem hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słucham propozycji na fajny samochód spełniający te kryteria:

> - cena 12-14 kpln

> - silnik benzynowy, raczej większy jak mniejszy, powiedzmy, że 1,6 to takie minimum

> - spalanie średnio istotne

> - skórzana tapicerka i klimatyzacja obowiązkowe

> - żadne kombi, ale cabrio jak najbardziej wskazane

> - nie może być zardzewiały

> - planowany roczny przebieg to 5-6 kkm - drugie auto do dowożenia dzieci do szkoły/ przedszkola.

> - Auto może być 4 osobowe, nie może być 2 osobowe, bo czasem trzeba dowieźć 2 dzieci

> Moje typy:

> - Megane II CC

> - Pug 307 CC

> - Saab 9-3 moze 9-5

> - Alfa 147

> - na e46 pewnie trochę mało kasy

> a może o czymś nie pomyślałem

Volvo S40 T4 smile.gif (V40 imho ladniejsze, ale kombi odrzuciłeś) na 300 KM silnik można wydłubać - tylko ten 1.8 brać nie 2.0:)

do tego skóra praktycznie zawsze, klima też, blachy bardzo mocne. spalanie znośne nawet na codzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Volvo S40 T4 (V40 imho ladniejsze, ale kombi odrzuciłeś) na 300 KM silnik można wydłubać - tylko

> ten 1.8 brać nie 2.0:)

> do tego skóra praktycznie zawsze, klima też, blachy bardzo mocne. spalanie znośne nawet na codzień.

Dłubanie nie wchodzi w grę. Nie mam na to chęci ani czasu. 300KM też nie jest potrzebne, dzieci nie muszą być w szkole tak szybko hehe.gif Ale popatrzę na S40 ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no to masz 200 w serii i 300 Nm

Może być ok.gif Generalnie nie musi to być nawet seryjnie bardzo mocne auto - będzie jeździć tylko po mieście, z kierowniczką za fajerą, a jak zaświeci się rezerwa to wtedy ja polecę na stację zlosnik.gif

Ale skoro mam kupić fajne auto to przecież nie z silnikiem 1.2 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale e46 się sypią strasznie, kilku kumpli ma i cięzko z tym autem dojść na dłużej do ładu

ale u mnie to zrobi 5-6kkm w roku, więc może nie zdąży się popsuć wink.gif

Alfa 147 też się podobno psuje, a też biorę pod uwagę hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak już chciałeś zabłysnąć jak pawian odbytem, to mogłeś przynajmniej wkleić jakąś ładną:

> http://allegro.pl/lada-2106-1500s-100-oryginal-od-i-wl-65-tys-km-i5306423852.html

No oczywiście tylko Ty masz monopol na ładne łady zlosnik.gif Mi sie bardziej podoba ta co wkleiłem, kiedyś kumpla rodzice mieli, to mu zazdrościłem jak ja upalał bez prawka po miescie 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No oczywiście tylko Ty masz monopol na ładne łady Mi sie bardziej podoba ta co wkleiłem, kiedyś

> kumpla rodzice mieli, to mu zazdrościłem jak ja upalał bez prawka po miescie

2107 jest paskuuuudna, no ale zawsze możesz sobie kupić zlosnik.gif

z nowszych ład to tylko 2105 po przeróbce na VFTS daje rade

20120503-velodrom-millenaris-20124.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> roczniki 98-00 sam takiej szukalem i trafila sie E39 tej cenie,jak nie poraza Cie wielkosc to tez

> nieglupie auto.Czego tu oczekiwac po nastoletnim BMW,wiadomo ze cos tam trzeba dolozyc na

> starcie i pozniej tez cos zawsze moze wypasc.Czesci na allegro od groma w dobrych cenach

e39 jest za duże, i tak mam ciasno w garażu - musiałbym regały spod ściany wywalić, żeby na długość swobodnie wlazło e39. Wielkość e46 jest optymalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> e39 jest za duże, i tak mam ciasno w garażu - musiałbym regały spod ściany wywalić, żeby na długość

> swobodnie wlazło e39. Wielkość e46 jest optymalna.

a E36 cabrio? wiem że w sumie E46 jest ładniejsze, ale E36 mechanicznie to po prostu lepszy samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chyba tylko silnik jest w niej fajny jakoś VAG mi się wizualnie nie widzi

08602d38127b4653med.jpg

Mnie się podoba jako jedyny model właśnie ten i miałem 2x takie i bardzo przyjemne autko a 1.8T daje banana na twarzy bo jest lekka smile.gif

A jak nie to może kebab e36 2.8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 2107 jest paskuuuudna, no ale zawsze możesz sobie kupić

Ja bym nie kupił, do kupna wolałbym ta co wkleiłeś.

Zaproponowałem auto do jazdy, autor chciał cos nowoczesnego grinser006.gif

> z nowszych ład to tylko 2105 po przeróbce na VFTS daje rade

i tak nie wiem co to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mnie się podoba miałem 2x ibizy ale 1.8T w lekkiej budzie fajnie się prowadzi

> A może e36 2.8 ?

Większość z Was proponuje po prostu auta z dużymi, mocnymi silnikami. Nie do końca tego oczekuje grinser006.gif to nie ja będę upalał to auto, mimo kryzysu wieku średniego nie mam takiej potrzeby. Jakby co - mam motocykl zlosnik.gif.

To ma być po prostu fajne auto - pod względem wizualnym, wyposażenia, koloru hehe.gif - silnik może być obojętny, ale nie mniej jak 1,6l - z tym, że nie musi miec od razu 300KM bo i tak kierowniczka tego nie wykorzysta.

EDIT: a X-Type to fajny jest czy nie bardzo? grinser006.gif jakieś tanie widzę...to jest skundlone z mondeo? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A takie audi coupe:

> http://allegro.pl/audi-80-2-6-v6-coupe-1992-skora-pelen-serwis-aso-i5293586466.html

nie no - to zabytek jest zlosnik.gif

uścislijmy - nie może być tak stare - może być stare, czyli mieć nie wiem - max 12 lat zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Większość z Was proponuje po prostu auta z dużymi, mocnymi silnikami. Nie do końca tego oczekuje

> to nie ja będę upalał to auto, mimo kryzysu wieku średniego nie mam takiej potrzeby. Jakby co

> - mam motocykl .

> To ma być po prostu fajne auto - pod względem wizualnym, wyposażenia, koloru - silnik może być

> obojętny, ale nie mniej jak 1,6l - z tym, że nie musi miec od razu 300KM bo i tak kierowniczka

> tego nie wykorzysta.

nie było wcześniej mowy o tym zlosnik.gif

to e36 z 1.8is coupe styknie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Większość z Was proponuje po prostu auta z dużymi, mocnymi silnikami. Nie do końca tego oczekuje

> to nie ja będę upalał to auto, mimo kryzysu wieku średniego nie mam takiej potrzeby. Jakby co

> - mam motocykl .

Ja bym zdecydowanie w takim wyborze brał Alfę 147.

Nawet z silnikiem z wariatorem (którym straszy się dzieci podobnie jak belką w niektórych francuzach, zawieszeniem hydropneumatycznym i innymi rozwiązaniami, których grzechem i wadą jest, że nie występują w koncernie VAG)

Ewentualnie 406 Coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym zdecydowanie w takim wyborze brał Alfę 147.

> Nawet z silnikiem z wariatorem (którym straszy się dzieci podobnie jak belką w niektórych

> francuzach, zawieszeniem hydropneumatycznym i innymi rozwiązaniami, których grzechem i wadą

> jest, że nie występują w koncernie VAG)

> Ewentualnie 406 Coupe.

ALFA 147 - ten model IMO jest fajny, żonie też się podoba. W sumie to jeszcze nie takie stare auto, dobrze wyposażone. Bierzemy pod uwagę ok.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Słucham propozycji na fajny samochód spełniający te kryteria:

> - cena 12-14 kpln

> - silnik benzynowy, raczej większy jak mniejszy, powiedzmy, że 1,6 to takie minimum

> - spalanie średnio istotne

> - skórzana tapicerka i klimatyzacja obowiązkowe

> - żadne kombi, ale cabrio jak najbardziej wskazane

> - nie może być zardzewiały

> - planowany roczny przebieg to 5-6 kkm - drugie auto do dowożenia dzieci do szkoły/ przedszkola.

> - Auto może być 4 osobowe, nie może być 2 osobowe, bo czasem trzeba dowieźć 2 dzieci

> Moje typy:

> - Megane II CC

> - Pug 307 CC

> - Saab 9-3 moze 9-5

> - Alfa 147

> - na e46 pewnie trochę mało kasy

> a może o czymś nie pomyślałem

Jak ma być fajne to Volvo C70.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten podlinkowany to akurat szkoda, ze czerwony

> to był przykład modelu tylko, IMO zdecydowanie lepiej wygląda w ciemnym kolorze na dużej feldze i z

> jasną skórą

Kumam ale szukaj jak coś bez sparka 1.6 smile.gif Ja mam czerwoną z ciorną skórą i na takiej samej feldze jest na dziale alfy grinser006.gif

Czarna z beżowymi skórami jest ok ale czerwona ma swój urok na żywo smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.