Skocz do zawartości

Autostrada A4


saj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam pytanko odnośnie A4 konkretnie odcinek Kraków - Opole,
Mam dostęp do google i patrzyłem na strone gddkia :)

Może ktoś z Was jechał w tym tygodniu i może się podzielić spostrzeżeniem jak to wygląda gdzie kopią i jakie są utrudnienia, gdzie można utknąć w korku i jak na bramkach.

Wyjazd w sobotę rano

W drugą stronę w sumie też bo za tydzień będę wracał :czujnik:

Dzięki serdeczne, pozdrowionka

Artek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta S3 w dobrym stanie jest? W sierpniu wybieram się na urlop i też planuje podobnie jechac? Duźo fotoradarów i innych przyjemności?

Z gl do szczecina 85% to droga dwupasmowa. Szczerze mówiąc nie pamiętam jak z fotoradarami. Ale nic mi nie przyszlo :D w każdym razie ze szczecina przyjechałem w 6 godz nie przekraczając 120.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mysle ze ok. 4 rano przepustowość powinna byc dobra...

 

Powinno być OK. Jechaliśmy tydzień temu tym odcinkiem (remontowanym - w sumie dwa punkty) około 6:30-7:00 i ruch był płynny (aczkolwiek z prędkością rzędu 80-90 km/h).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta S3 w dobrym stanie jest? W sierpniu wybieram się na urlop i też planuje podobnie jechac? Duźo fotoradarów i innych przyjemności?

Nawet w bardzo dobrym.

Gorzej jest później w kierunku na Kołobrzeg. Wąsko, duży ruch, fotoradar co krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam pytanko odnośnie A4 konkretnie odcinek Kraków - Opole,

Mam dostęp do google i patrzyłem na strone gddkia :)

Może ktoś z Was jechał w tym tygodniu i może się podzielić spostrzeżeniem jak to wygląda gdzie kopią i jakie są utrudnienia, gdzie można utknąć w korku i jak na bramkach.

Wyjazd w sobotę rano

W drugą stronę w sumie też bo za tydzień będę wracał :czujnik:

Dzięki serdeczne, pozdrowionka

Artek

KRK-KTW bez problemów było wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W drugą stronę w sumie też bo za tydzień będę wracał :czujnik:

Dzięki serdeczne, pozdrowionka

Artek

utkniesz  na  kilkanascie/kilkadziesiąt   minut  na  PPO Sośnica  -  jak  masz  nawigacje  to  łatwo  ominiesz  zjeżdzając na  88 --> A1 --> A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 6 rano na bramkach przed Wrocławiem 4 stanowiska i kolejka na ok. 200 metrów - 10 minut korka.

 

no a sama jazda... echhhh znajomość przepisów przez polskich kierowców mizerna.

na zwężeniach prędkość dozwolona znakami 70 km/h - nasi wczasowicze jadą 120 km/h, pomimo, że sznur aut

dozwolona 110 km/h nasi wczasowicze zwalniają do 50 km/h, bo stoi policja na kogutach :facepalm:

  ręce opadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś o 6 rano na bramkach przed Wrocławiem 4 stanowiska i kolejka na ok. 200 metrów - 10 minut korka.

 

no a sama jazda... echhhh znajomość przepisów przez polskich kierowców mizerna.

na zwężeniach prędkość dozwolona znakami 70 km/h - nasi wczasowicze jadą 120 km/h, pomimo, że sznur aut

dozwolona 110 km/h nasi wczasowicze zwalniają do 50 km/h, bo stoi policja na kogutach :facepalm:

  ręce opadają

Ja bylem o 4.30 na bramkach we wrocku i zero stania. Podjechalem do pustego stanowiska. Czyżbyś mowil o zwezce przed gorzowem? Tez się dziwilem czemu tam korek... Widziałem policje na kogutach i myślałem ze wypadek. Ale nie. Do tej pory nie wiem czemu tam zator byl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś mowil o zwezce przed gorzowem? Tez się dziwilem czemu tam korek... Widziałem policje na kogutach i myślałem ze wypadek. Ale nie. Do tej pory nie wiem czemu tam zator byl...

prawdopodobnie tak.

w kilku miejscach :czujnik:  stało i wszędzie zwalniają do 40-50 km/h nawet na dwujezdniowej dwupasmowej.

mało tego - dziś był prowadzony pomiar natężenia ruchu i co niektórzy z kierowców na prawdę powinni przejść ponowne egzaminy - na widok samochodu z boku albo żółtej kamizelki odblaskowej gwałtownie hamują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie tak.

w kilku miejscach :czujnik:  stało i wszędzie zwalniają do 40-50 km/h nawet na dwujezdniowej dwupasmowej.

mało tego - dziś był prowadzony pomiar natężenia ruchu i co niektórzy z kierowców na prawdę powinni przejść ponowne egzaminy - na widok samochodu z boku albo żółtej kamizelki odblaskowej gwałtownie hamują

Nie w temacie ale... Najlepsi byl gościu gdzie na 90 byl fotoradar a on nagle po hamulcach daje... A jechal przepisowo i nic by mu nie pstryknelo. Niestety ale jazda po Polsce to jak przetrwanie w dzungli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie

uzmysłowiłem sobie kolejne polskie widzimisię - generalnie samochody na wczasy jadą załadowane - rowery z tyłu albo full bagażnik. w każdym razie tył siedzi a przód w górę.

co robią światła mijania? świecą jak długie, a pacany nawet nie wiedzą, żeby korektorem obniżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.