Skocz do zawartości

[KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?


Łukasz___F

Rekomendowane odpowiedzi

Mercedes GLC wygląda świetnie :ok: . A może braliście pod uwagę Range Rovera Evoque?

Plotki mówią, że podobno w przyszłym roku można spodziewać się premiery nowego xc 60, designem nawiązującego do XC 90.

 

Hmm może i tak jest, że jest wdzięczna Volvo za uratowanie życia, ale to jest dziś. Kilka lat temu kolegi żona miała poważny wypadek Hondą CRV - na drodze poza miastem jechała dość szybko i wyjechał jej gość z podporządkowanej. Po uderzeniu odbiła się, wpadła rowu i dachowała. W sumie poza paroma siniakami i kołnierzem usztywniającym na szczęście nic poważnego jej nie było. Też miała zaufanie i "wdzięczność" do modelu, który ją ocalił, dlatego pojechali do salonu i mieli kupić nowy egzemplarz. Kobieta wsiadła, po chwili wysiadła i wyszli z salonu. Nagle jej się odechciało tego modelu. IMO przed decyzją warto poczekać by  :piekna: doszła do siebie i poszła obejrzeć czy na pewno znowu chce XC 60.

Cenna uwaga :ok:

Sprzedawca z Mercedesa chce przyjechać do domu i zaprezentować auto,  z Volvo pewnie jakbym chciał to by mi dali na 1 dzień do jazdy próbnej.

 

Evoque raczej nie bierzemy pod uwagę bo tył auta się nie podoba, zresztą jak w kilku innych modelach...jak przód fajny to tył brzydki lub na odwrót :phi:  GLC chyba jako jedne z niewielu podoba się i z przodu i z tyłu :)

Wiem że Volvo planuje nowe XC60 ale raczej w 2017 roku, podobno wcześniej ma wyjść XC40. Nowa XC 90 robi wrażenie, pewnie nowe XC60 tez będzie ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cenna uwaga
Sprzedawca z Mercedesa chce przyjechać do domu i zaprezentować auto,

 

Fajnie, starają się.  :ok:

 


z Volvo pewnie jakbym chciał to by mi dali na 1 dzień do jazdy próbnej.

 

Może nawet na weekend, ale po co Ci to? Przecież takie miałeś.  :hehe:

 


Evoque raczej nie bierzemy pod uwagę bo tył auta się nie podoba, zresztą jak w kilku innych modelach...jak przód fajny to tył brzydki lub na odwrót   GLC chyba jako jedne z niewielu podoba się i z przodu i z tyłu

 

Ładny ten GLC. A ile dają gwarancji? Bo ZTCP Mercedes nie lubił zbytnio szafować gwarancją. I miewał ku temu powody.

 


Wiem że Volvo planuje nowe XC60 ale raczej w 2017 roku, podobno wcześniej ma wyjść XC40. Nowa XC 90 robi wrażenie, pewnie nowe XC60 tez będzie ciekawe.

 

Ciekawe jak z silnikami będzie, bo przy nowej XC90 to XC60 ma olbrzymi wybór. Pewnie też to ograniczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

porob zdjęcia, pochwal się :)

Mam tylko fotki z salonu które zrobiłem jak wpłacałem zaliczkę :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, auto super się prowadzi, silniczek wystarczający a wyposażenie tez przyzwoite m.in, reflektory ILS LED, pakiet AMG wewnętrzny i zewnętrzny, navi Garmin, oświetlenie ambiente, pakiet asystenta parkowanie, nagłośnienie Burmester.

post-193496-0-60066700-1447539866_thumb.jpg

post-193496-0-13811600-1447539877_thumb.jpg

post-193496-0-81271000-1447539886_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko fotki z salonu które zrobiłem jak wpłacałem zaliczkę :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, auto super się prowadzi, silniczek wystarczający a wyposażenie tez przyzwoite m.in, reflektory ILS LED, pakiet AMG wewnętrzny i zewnętrzny, navi Garmin, oświetlenie ambiente, pakiet asystenta parkowanie, nagłośnienie Burmester.

attachicon.gif20151009_120808.jpg

attachicon.gif20151009_131209.jpg

attachicon.gif20151009_130939.jpg

bardzo ładny, kumpel kupił podobnego. Jedyne czego nie rozumiałem i patrząc na Twoje auto jest podobnie - kierownica. Wygląda strasznie biednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko fotki z salonu które zrobiłem jak wpłacałem zaliczkę :)

Jesteśmy bardzo zadowoleni, auto super się prowadzi, silniczek wystarczający a wyposażenie tez przyzwoite m.in, reflektory ILS LED, pakiet AMG wewnętrzny i zewnętrzny, navi Garmin, oświetlenie ambiente, pakiet asystenta parkowanie, nagłośnienie Burmester.

attachicon.gif20151009_120808.jpg

attachicon.gif20151009_131209.jpg

attachicon.gif20151009_130939.jpg

 

ładny :)

 

ale ma aktywny tempomat, bo na zdjeciu wyglada jakby nie miał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładny :)

 

ale ma aktywny tempomat, bo na zdjeciu wyglada jakby nie miał :(

Nie ma, zresztą myśle że nawet gdyby miał, to żona by go nie użyła ani razu :)  . Bardziej mnie denerwuje że nie dodali opcji aktywnych reflektorów, która kosztuje 500 zł, co przy reflektorach LED za 8 tyś wydaję się być idiotyczne :facepalm: Cieszę się za to z nagłośnienia bo bardzo fajnie gra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki

...

btw nie zrozumiem mody na te wystające tablety ...

i zastanawiam się w która stronę to pójdzie i czy wreszcie komus uda się zaproponowac cos sensowenego (bo kioski do obudowania tego typu elementów jakie serwowało BMW swego czasu to mi kokpitem w TIRach zalatywały...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki

...

btw nie zrozumiem mody na te wystające tablety ...

i zastanawiam się w która stronę to pójdzie i czy wreszcie komus uda się zaproponowac cos sensowenego (bo kioski do obudowania tego typu elementów jakie serwowało BMW swego czasu to mi kokpitem w TIRach zalatywały...)

Tablet też mi się nie podoba ale trzeba z tym żyć :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, zresztą myśle że nawet gdyby miał, to żona by go nie użyła ani razu :)  . Bardziej mnie denerwuje że nie dodali opcji aktywnych reflektorów, która kosztuje 500 zł, co przy reflektorach LED za 8 tyś wydaję się być idiotyczne :facepalm: Cieszę się za to z nagłośnienia bo bardzo fajnie gra :)

 

heh jezdzilem AMG z praktycznie pelnym wyposazeniem, ale... bez grzanych foteli  :facepalm:

 

podobno była to tzw wada fabryczna, znaczy sie w fabryce zapomnieli  ;l

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jezdzilem AMG z praktycznie pelnym wyposazeniem, ale... bez grzanych foteli  :facepalm:

 

podobno była to tzw wada fabryczna, znaczy sie w fabryce zapomnieli  ;l

A odnośnie tempomatu....... mój tata ostatnio sprzedał Q7, która jeździł 5 lat, po miesiącu zadzwonił nowy właściciel i mu powiedział że Q7 ma tempomatu :hehe:ojciec przez tyle lat był święcie przekonany że tempomat był ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A odnośnie tempomatu....... mój tata ostatnio sprzedał Q7, która jeździł 5 lat, po miesiącu zadzwonił nowy właściciel i mu powiedział że Q7 ma tempomatu :hehe:ojciec przez tyle lat był święcie przekonany że tempomat był ;]

 

;l

 

Ale zdziwony jestem, ze ludzie nie uzywaja tempomatów, to jedno z moich ulubionych wyposazen samochodów :)

 

Nawet w PL czesto korzystam  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.