Skocz do zawartości

[KzAK] Używany samochód do 60 tys


rob_7

Rekomendowane odpowiedzi

Założę się że cena jest do negocjacji. A masz full size w cenie kompakta. I o ile z dieslem może być trudniej to tę benzynową wersję IMO uda się później sprzedać.

 

To juz lepiej kupic Lagune albo jakiekolwiek Mondeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszla za 50kPLN?

Epica to jednak troche inny budzet...

 

Za 50kpln to ja ją kupiłem (roczną).  ;]  ;]  ;]

 

Biorąc pod uwagę cenę zakupu to mogłem oddać za darmo a i tak bym mniej stracił niż na jakimkolwiek konkurencyjnym zakupie.

 

 

 

Edit: A dlaczego inny budżet? Nowa kosztowała tyle samo co te Latitude, utrata wartości podobna, też "niesprzedawalna" i "egzotyczna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest decyzja, będzie volvo v60 koło rocznika 2013. Jakieś sugestie co do silnika? Bo tam podobno były różniste produkcje wsadzane.

V60 z 2013 do 60k PLN? powodzenia :)

jak skupisz sie na roczniku max 2011 i najslabszym 1.6 150KM to moze... :)

a generalnie co do silnikow benzynowych, to najpopularniejsze sa 1.6 (150 i 180KM) i 2.0 (203i 240KM)

oba to sa silniki forda, nie slyszalem o jakichs ich wadach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V60 z 2013 do 60k PLN? powodzenia :)

jak skupisz sie na roczniku max 2011 i najslabszym 1.6 150KM to moze... :)

a generalnie co do silnikow benzynowych, to najpopularniejsze sa 1.6 (150 i 180KM) i 2.0 (203i 240KM)

oba to sa silniki forda, nie slyszalem o jakichs ich wadach

Budżet się już trochę powiększył :) , ale mój mechanik powiedział mi smutną rzecz.. Volvo się zabezpieczyło i no komputera można się podpiąć tylko legalnym oprogramowaniem, a on takiego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie gaz to może sie zastanów nad dieslem - tam są dobre silniki HDI - ten 2.4D też jest fajny volvoski.

Ale chyba tylko ten? 1.6 i 2.0 jest chyba z Forda, a Fordowego diesla nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru 2.5 sohc byl do 2011. Idealny pod gaz. W budzie forka legacy i oitbacka do wyboru

Kolega miał Imprezę i nie byłw stanie tego utrzymać. Kupił BMW i stać go na serwis, więc boję się Subaru od tej pory, bo wiem ile serwis BMW kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba tylko ten? 1.6 i 2.0 jest chyba z Forda, a Fordowego diesla nie chce.

zaden nie jest forda, ale 1.6 moze byc kojarzony z fordem, bo w wielu modelach byl montowany Tak naprawde to wytwor grupy PSA. Jesli nie jest dla Ciebie za slaby to mozna rozwazyc.

ja volvo szukam tutaj: https://volvo.dekra.pl/i z tego co widze to z 2013 trzeba liczyc co najmniej 90k i to jeszcze za wersje przed liftem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się że cena jest do negocjacji. A masz full size w cenie kompakta. I o ile z dieslem może być trudniej to tę benzynową wersję IMO uda się później sprzedać.

I kto to kupi? Kto to bedzie serwisowal? Komu bedziesz tlumaczyl Panie to to samo co laguna. Zostanie ASO IMO mocno sredni pomysl zeby kupic ten samochod. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Ford coś w nich skopał z układem smarowania i padają te silniki jak muchy.

jakim cudem w silnik wyprodukowany przez PSA dla Volvo ingeruje Ford?

zwłaszcza że volvo nie jest już z Fordem od ładnych paru lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto to kupi? Kto to bedzie serwisowal? Komu bedziesz tlumaczyl Panie to to samo co laguna. Zostanie ASO IMO mocno sredni pomysl zeby kupic ten samochod.

Dlaczego tylko ASO? To ma niemal 100% bebechów z Laguny. Wszystko pasuje i nawet kowal co raz Francuza na oczy widział bez problemu to ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie kumam, zamiast gościowi doradzic zeby kupił moze rok czy dwa starsze, ale BMW, to niektórzy tu wymyslaja tak dziwne modele ze potem tego nie sprzeda ;]

No, jeśli priorytetem jest zrobienie dobrze jakiemuś chłopakowi ze wsi, który będzie tym na dyskoteki jeździł to rzeczywiście warto myśleć o następnym właścicielu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jeśli priorytetem jest zrobienie dobrze jakiemuś chłopakowi ze wsi, który będzie tym na dyskoteki jeździł to rzeczywiście warto myśleć o następnym właścicielu.

Każdy chyba kupuje z myślą odsprzedaży kiedyś. Kupię takie Subatu i będę się za parę lat z nim bujał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba kupuje z myślą odsprzedaży kiedyś. Kupię takie Subatu i będę się za parę lat z nim bujał..

 

Ok, ja po prostu myślę inaczej. Kupuję kawał auta, którym wygodnie przejadę sporo kilometrów. Co o tym myśli następny właściciel mnie w ogóle nie obchodzi. Gdybym kupował na handel to bym się zastanawiał - ale tak?

:nie_wiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja po prostu myślę inaczej. Kupuję kawał auta, którym wygodnie przejadę sporo kilometrów. Co o tym myśli następny właściciel mnie w ogóle nie obchodzi. Gdybym kupował na handel to bym się zastanawiał - ale tak?

:nie_wiem:

 

a czy wazne jest co on mysli czy to czy go sprzedasz i za ile?wynalazki ciezko upchnac i nie ma tu znaczenia czy jezdzisz nim 1 miesiac czy 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy wazne jest co on mysli czy to czy go sprzedasz i za ile?wynalazki ciezko upchnac i nie ma tu znaczenia czy jezdzisz nim 1 miesiac czy 10 lat

 

Wszystkie posiadane przeze mnie wynalazki sprzedałem. Problem z wynalazkami polega na tym, że jak kupisz nowy to sprzedajesz ze stratą. Ale jak kupisz używany to największą stratę ponosi pierwszy właściciel.

 

Ja bym wolał kilka lat pojeździć wygodna furą niż tłuc się w czymś o klasę gorszym ciesząc się na myśl że łatwo go sprzedam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.