Skocz do zawartości

Astra 1.6 2011 r. 115KM


Keryp_

Rekomendowane odpowiedzi

Pyrekcb, dnia 11 Marz 2016 - 10:23 PM, napisał:

Zady i walety poproszę. :phi::ok:

A poważnie - coś ją dyskwalifikuje przy wyborze? ;)

 

Umiesz korzystać z szukajki to pogrzeb, bo nie chce mi się w kolko tego samego pisać.

Niedawno ktoś o taka pytal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiesz korzystać z szukajki to pogrzeb, bo nie chce mi się w kolko tego samego pisać.

Niedawno ktoś o taka pytal.

 

Szukałem. :ok:

I czytałem podlinkowany watek, ale z niego za wiele nie wynika. :phi:

Dalej nie wiem, czy ww. auto ma "przesłony w kolektorze"  za 2 i pół koła, zmienne fazy rozrządu, etc. ;]

Auto będzie bez gazu, z małymi przebiegami rocznymi (max. 5tkm). :ok:

Aktualnie ma ponad 120tkm. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą, że koła można już za pińcet kupić.

U mnie dzisiaj rano odezwało się któreś - terkotało chwilę po odpaleniu.

Za jakiś czas przyjdzie pora na wymianę kompletnego napędu rozrządu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyrekcb, dnia 14 Marz 2016 - 7:22 PM, napisał:

Bać się tych "faz"? :phi:

 

Kompletnie się tym nie przejmuje, mam dopiero 80kkm nalatane, szybciej silnik gazem wykoncze, a jak cos pada to wymieniam niezależnie od kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj VIN auta to dostaniesz całe wyposażenie, oznaczenie silnika etc.

 

Dobra, kupiony, odebrany - teraz już nie ma co deliberować. :phi:  :phi:  :phi:

Fajne autko na pierwszy rzut kilkunastu km. :oki:

Tylko coś gwiżdże przy wyższych prędkościach przy szybie kierowcy - jakieś uszczelki obadać? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko coś gwiżdże przy wyższych prędkościach przy szybie kierowcy - jakieś uszczelki obadać? :hmm:

 

 

 

dwa wyjścia z sytuacji:

 

- przyzwyczaić się

- podgłośnić radio

 

;];l;]:hehe:

 

pamiętaj że ople się nie psują, one tylko udają ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko coś gwiżdże przy wyższych prędkościach przy szybie kierowcy - jakieś uszczelki obadać? :hmm:

Możliwe że nakładka lusterka się wypięła i szczelinka gwiżdże.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknąłem i sprawa się wyjaśniła - wytarta/odgnieciona uszczelka (ta włochata część) na jakieś 2-3mm - pewnie ktoś przewód od anteny cymbała przycinał (auto poleasingowe). Zakleiłem paskiem wyciętym z dętki i cisza. :phi:

Ubezpieczone, zatankowane - jutro mogę podstawić Bratu pod blok - niech Mu służy. :ok::phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ludziom z tymi manetkami. Od pierwszego razu kiedy wsiadłem do auta nawet tego nie zauważałem. Ale tak jak piszesz, do wszystkiego można się przyzwyczaić ;) .

Astra jest poprawnym autem- jak każdy model ma swoje wady i zalety ale ogólnie jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co chodzi ludziom z tymi manetkami. Od pierwszego razu kiedy wsiadłem do auta nawet tego nie zauważałem. Ale tak jak piszesz, do wszystkiego można się przyzwyczaić ;) .

Astra jest poprawnym autem- jak każdy model ma swoje wady i zalety ale ogólnie jest OK.

 

No jak można nie zauważyć? :phi:

Pykniesz za mocno (właczysz na stałe kierunek), chcesz wyłączyć i pykasz w drugą stronę włączając drugi kierunek. Z grubsza tak wyglądała moja jazda przez pierwsze kilkaset metrów po wyjeździe z dixi caru... ;l  ;l ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak można nie zauważyć? :phi:

Pykniesz za mocno (właczysz na stałe kierunek), chcesz wyłączyć i pykasz w drugą stronę włączając drugi kierunek. Z grubsza tak wyglądała moja jazda przez pierwsze kilkaset metrów po wyjeździe z dixi caru... ;l  ;l ;l

Też tak miałem, gdy kiedyś wziąłem Astrę III na testy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.