Skocz do zawartości

Ogrodzenie


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

@@Olleo ;] Się mi przypomniał wątek jak przyszedł klient na ogrodzenie ;] Masz już ? Pokaż co tam naprodukowali ;]

daj pan spokoj, dopiero wczoraj i dzis slupki montowali. Brama i furtki czekaja, az przesla wyprodukuja. No nie mam szczescia do ekip.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie problemów z konfiguracją, wal śmiało. Ogarniemy      ;)   Ja teraz dumam nad sterowaniem elektrycznym rolet na 433Mhz, ze stałym kodem i sterowaniem w zależności od warunków zewnętrznych. 

 

jak ze stalym kodem to prosty temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...
Dnia 3.01.2017 o 18:48, Olleo napisał:
Dnia 3.01.2017 o 17:50, cumel napisał:

@@Olleo ;] Się mi przypomniał wątek jak przyszedł klient na ogrodzenie ;] Masz już ? Pokaż co tam naprodukowali ;]

daj pan spokoj, dopiero wczoraj i dzis slupki montowali. Brama i furtki czekaja, az przesla wyprodukuja. No nie mam szczescia do ekip.

Już stoi? :jem:

Pokaż co wymyślili.

Zrobiłem bramę, furtkę, zadaszenie na kosz. ;] Zostało zadeskować pola koło bramki i położyć dachówkę :oki: Na szczęście to już nie moja robota:phi:

100% aluminium ;] 

ps. Wyrobiłem się z terminem do dnia ;]

IMG_20170812_165151.jpg.595ac4f4f6871b50fec324a818a868b8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, luccass napisał:


 

 


U mnie niby zrobili to co chciałem, ale brama im się podczas malowania pokrzywiła i mówią, że tak się zdarza, bo wysoka temperatura. Gdzie dali ciała?

tapatalked
 

 

Zdarza się ;] Ta ze zdjęcia była wyprostowana na 0 przekątne do 1mm po malowaniu proszkowym i grzaniu w piecu jedno skrzydło miało 8mm różnicy na przekątnych a drugie pozostało bez zmian :facepalm: Mało tego trochę ją zwichrowało, ale dało się wyprostować ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzer64 napisał:

 

Napęd można zasilić z akumulatora 12v ;] 

Bramę przesuwną 8mb sam wynosiłem z warsztatu ;] Kolega się śmieje że nakręci mi filmik reklamowy jak jego 4 letnia córka zamyka i otwiera 6m bramę przesuwną :phi: Fajny materiał tylko lekko zdrożał i już tak tanio nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.08.2017 o 20:43, cumel napisał:

Bramę przesuwną 8mb sam wynosiłem z warsztatu ;] Kolega się śmieje że nakręci mi filmik reklamowy jak jego 4 letnia córka zamyka i otwiera 6m bramę przesuwną :phi: Fajny materiał tylko lekko zdrożał i już tak tanio nie wychodzi.

 

Można wykonać bramę z krótką przeciwwagą, bądź w ogóle bez niej?

Właśnie rozeznaję temat ogrodzenia, działka narożna i mam 60 metrów do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Majkiel napisał:

 

Można wykonać bramę z krótką przeciwwagą, bądź w ogóle bez niej?

Właśnie rozeznaję temat ogrodzenia, działka narożna i mam 60 metrów do zrobienia.

Bramę 5,6m światła zrobiłem na 7m profilu i działa świetnie. Bez przeciwwagi raczej niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cumel napisał:

Bramę 5,6m światła zrobiłem na 7m profilu i działa świetnie. Bez przeciwwagi raczej niemożliwe.

 

No to dla 4-rech metrów, cała brama wychodzi na 5 metrów profilu - tyle by mi weszło :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Majkiel napisał:

 

No to dla 4-rech metrów, cała brama wychodzi na 5 metrów profilu - tyle by mi weszło :) 

 

Robiłem 4m na 5,5m profilu i działa. Wszystko zależy od samej konstrukcji bramy. Ni wszystkie wzory są na tyle sztywne żeby tak ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Majkiel napisał:

Są odważni na tym świecie

 

To raczej kwestia wytrzymałości wózków i ich mocowania, no i sztywności samej konstrukcji, niż to, że się nie da. Ja bym się raczej zastanawiał, ile potrwa, zanim się to zacznie psuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.