Skocz do zawartości

Mata do bagażnika jaką polecacie ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam fabrycznie siatkę - ale jest niepraktyczna. Więc do bagażnika wsadziłem plastikowy kosz (taki składany do kupienia w marketach), w którym trzymam klamoty. Kosz mocuję przy pomocy elastycznych taśm mocowanych do fabrycznych uchwytów na bokach bagażnika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie gumowe które dzielą się na zwykłe i jakieś antypoślizgowe. Które polecacie ? no i jak zabezpieczcie rzeczy przed poruszaniem się w bagażniku ?[/quote

REZAW PLAST z allegro.

Polecam.

Mam juz chyba w 3 lub 4 tym aucie. Fajne, nie mają zapachu i nic nie odpada, nie łuszczy się .

(Aż sprawdziłem w historii zakupów. Taki byłem dzieny :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie gumowe które dzielą się na zwykłe i jakieś antypoślizgowe. Które polecacie ? no i jak zabezpieczcie rzeczy przed poruszaniem się w bagażniku ?

U mnie od lat doskonale sprawdza się gruba tektura falista z pudeł po TV I AGD. Nawet tego nie docinam, tylko na miejscu urywam/doginam. Jak się zużyje robię nową  ;] . Graty przed przesuwaniem zabezpieczam same o siebie. Niezastąpiona jest hulajnoga małego, której dawno już nie używa, mi nie chce się jej wynosić do piwnicy a odpowiednio umieszczona między ściankami bagażnika świetnie sprawdza się jako bloker siatek z zakupami :ok:   :phi: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie gumowe które dzielą się na zwykłe i jakieś antypoślizgowe. Które polecacie ? no i jak zabezpieczcie rzeczy przed poruszaniem się w bagażniku ?

Już w trzecim aucie mam matę gumowaną z powłoką antypoślizgowa po środku. Sprawdza się bardzo dobrze, nawet dom wybudowałem i wykończyłem - przeżyła a woziłem różne rzeczy. Ma wysoki na kilka cm rant, więcjak się coś wyleje można zlać potem :). Powłoka antyposlizgowa działa, ale oczywiście drobne rzeczy będą latać.

wygląda tak:

wykladzina-bagaznika-uni_21043.jpg

 

Niestety w obecnym aucie kłóci się z rozkładaną przegrodą, które doskonale trzymała przedmioty, ale wolę mieć matę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w trzecim aucie mam matę gumowaną z powłoką antypoślizgowa po środku. Sprawdza się bardzo dobrze, nawet dom wybudowałem i wykończyłem - przeżyła a woziłem różne rzeczy. Ma wysoki na kilka cm rant, więcjak się coś wyleje można zlać potem :). Powłoka antyposlizgowa działa, ale oczywiście drobne rzeczy będą latać.

wygląda tak:

wykladzina-bagaznika-uni_21043.jpg

 

Niestety w obecnym aucie kłóci się z rozkładaną przegrodą, które doskonale trzymała przedmioty, ale wolę mieć matę.

tez mam taką polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji zapytam, co Wy wozicie w tym bagażniku, że wam lata? U mnie wystarczy fabryczna wykładzina, bo bagażnik pusty, a kiedy coś wiozę, to z reguły wypchany po brzegi i jedno o drugie się zapiera.

zakupy spozywke woze ze sklepu. Np 6 reklamowek lub wiecej, niektore wyladowane browarami, to ma mi latac po bagazniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupy spozywke woze ze sklepu. Np 6 reklamowek lub wiecej, niektore wyladowane browarami, to ma mi latac po bagazniku?

Ja to zawsze kładę na podłodze za przednimi siedzeniami. Dwie reklamówki za mną i dwie za pasażerem, trzymają się idealnie i można bokiem opuszczać rondo przy Tesco :oki: Do bagażnika dobre są haczyki do zawieszania reklamówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie coś:

Lepsze od wcześniejszych mat, tych z tworzywa, Rezaw Plastu (bo tamtego typu mam w innym aucie). Mają dobrą przyczepność. Ja wole wozić zakupy we względnej czystosci zachowanej w bagażniku niż na dywanikach tylnych pasażerów, dodatkowo lepiej mi sie wyciąga, w garażu, zakupy z bagażnika niż z za siedzenia.

post-152321-0-42470100-1468353954_thumb.jpg

Edytowane przez lukaszek1207
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już w trzecim aucie mam matę gumowaną z powłoką antypoślizgowa po środku. Sprawdza się bardzo dobrze, nawet dom wybudowałem i wykończyłem - przeżyła a woziłem różne rzeczy. Ma wysoki na kilka cm rant, więcjak się coś wyleje można zlać potem :). Powłoka antyposlizgowa działa, ale oczywiście drobne rzeczy będą latać.

wygląda tak:

wykladzina-bagaznika-uni_21043.jpg

Niestety w obecnym aucie kłóci się z rozkładaną przegrodą, które doskonale trzymała przedmioty, ale wolę mieć matę.

W Punto mialem taka i sie sprawdzala. W Lagunie nie mam bo jest zbedna :)

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze kładę na podłodze za przednimi siedzeniami. Dwie reklamówki za mną i dwie za pasażerem, trzymają się idealnie i można bokiem opuszczać rondo przy Tesco :oki: Do bagażnika dobre są haczyki do zawieszania reklamówek.

casami tez tak robie, ale jak mam wiecej klamotow w tych siateczkach to nie będę wrzucal do srodka jak mam bagaznik. Po drugi w razie kolizji moge dostac tym bajzlem w łeb 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Punto mialem taka i sie sprawdzala. W Lagunie nie mam bo jest zbedna :)

LIFE IS TOO SHORT TO RIDE SHIT BIKES

 

W Volvo też była zbędna, bo dom skończony, auto w sumie nie moje i jest wbudowany system mocowania, ale jak władowałem 10 brudnych doniczek na kremowy welur, który miał 2 dni to jakoś tak głupio mi się zrobiło i zakupiłem matę :)

 

W poprzednim aucie nie raz mi uratowała bagażnik, raz pękł duży worek z klejem do styro, raz wylał się sok, itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.