Skocz do zawartości

Dacia Logan 1 000 000 km przebiegu


Rekomendowane odpowiedzi

http://francuskie.pl/dacia-logan-milion-kilometrow/

 

rocznik 2007. 9 lat ciężkiej, miejskiej służby przewożąc pasażerów z punktu A do punktu B. Czasem po kilkanaście godzin dziennie. Miejskie warunki, najtrudniejszy egzamin dla samochodu. Pod maską silnik 1.4 litra MPI. Jednostka napędowa nie jest wysilona, zaledwie 75 KM. Założona instalacja gazowa, w końcu taksówka ma zarabiać a nie generować koszty. Przejechane ponad milion kilometrów. I jeździ dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie :) pewnie trochę takich wozów jeździ, tylko właściciele nie wiedzą bo mirosław kopsnął budzik.

 

bo w tym kraju wstyd mieć auto z przebiegiem 250-300kkm. Co somsiod na to powi...  ;l  a jak ma już 350-450kkm to złom i dla własnego samopoczucia trza szafę skręcić na 150kkm.

 

Porąbany kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10% przebiegu "dotartego" Logana ma, toć to prawie nówka.

Znajomy miał Thalię z tym silnikiem, od nowości zagazowana. Mając prawie 400 tys. poszła na "zastępczaka" do serwisu u "mietka". Dalej jeździ  :oki: . Od początku poza czujnikiem temperatury i włącznikiem stopu pod pedałem tylko eksploatacja i paliwo. Niedawno trzeba było się włamywać, bo padł akumulator a zamki w drzwiach i klapie się poddały - "monolith"  ;] . Tak swoją drogą patrząc na ulicach, z tych najstarszych samochodów najwięcej jeździ właśnie Renault i Lanosy  :] dym segmencie już dawno przerobiona na nowe  :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą patrząc na ulicach, z tych najstarszych samochodów najwięcej jeździ właśnie Renault i Lanosy  :] 

 

jakby chwile sie zastanowic, to masz racje. laguny, nawet ph1 widze codziennie i wszędzie. a podobno tak bardzo sie psują i na lawetach jeżdżą? lanosów też sporo jeszcze widac, nawet tico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby chwile sie zastanowic, to masz racje. laguny, nawet ph1 widze codziennie i wszędzie. a podobno tak bardzo sie psują i na lawetach jeżdżą? lanosów też sporo jeszcze widac, nawet tico

 

Piszesz o Lagunie 1? Chłopie, to mega niezawodne auto plus ceny części tak tanie, że nie wierzysz jak za nie płacisz w sklepie motoryzacyjnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mnie to nie dziwi, dość często jeżdżę służbowo do Rumuni i biorąc Taxi 7/10 to Logany podjeżdżają. Przebiegi na ogół 400-600kkm, rozleciane, klamki na druciki, wszystko skrzypi ale jeżdżą. Rezerwa zawsze świeci bo wszystkie na gazie.

Prosta sprawdzona technologia i pewnie tez ilość gotówki w rumuńskim portfelu powodują że daćki dojeżdżają takich przebiegów. 

Ciekawe na ile stać downsizeingi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo krzyczycie bez mała 30% ceny nowego za 10 latka. :phi:

Ja niedawno sprzedałem 3latka za ok. 42% ceny nowego... :phi:

A co było złego z tym 3 latkiem? Pytam bo własnie psrzedałem auto 8 letnie  z przebiegiem 130 kkm za 35% ceny która zapłaciłem za auto jak było nowe - kupiłem za 62 tys zł a sprzedałem za 21 tys zl (przyznaje że jak kupowałem wynegocjowałem niezly rabar )

Edytowane przez delco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co było złego z tym 3 latkiem? Pytam bo własnie psrzedałem auto 8 letnie  z przebiegiem 130 kkm za 35% ceny która zapłaciłem za auto jak było nowe - kupiłem za 63 tys zł a sprzedałem za 21 tys zl (przyznaje że jak kupowałem wynegocjowałem niezly rabar )

 

Stosunek procentowy podałem do ceny nominalnej, a kupiony był z dobrym rabatem.  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.