Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

O co chodzi z ceną?

Featured Replies

Napisano

Przykładowe ogłoszenie

https://allegro.pl/ogloszenie/nissan-leaf-acenta-40kwh-em57-150km-mega-okazja-8740339277

 

Widzę wyliczenia, ale...

Skąd taki rabat?

 

I jak pewna jest na tą chwilę ta dotacja?

 

8xk PLN to na tą chwilę jest cena jak za normalne auto i mi się to podoba ;]

Napisano

Chodzi o Superauto24 i ich nadkreatywną strategię marketingową, delikatnie mówiąc 😉 Dotacja jest prawdopodobna, tylko cięzko określić od kiedy ruszy.

Napisano
26 minut temu, kravitz napisał:

Przykładowe ogłoszenie

https://allegro.pl/ogloszenie/nissan-leaf-acenta-40kwh-em57-150km-mega-okazja-8740339277

 

Widzę wyliczenia, ale...

Skąd taki rabat?

 

I jak pewna jest na tą chwilę ta dotacja?

 

8xk PLN to na tą chwilę jest cena jak za normalne auto i mi się to podoba ;]

Grzeszysz! 😌

Napisano
  • Autor
25 minut temu, -mimx- napisał:

Chodzi o Superauto24 i ich nadkreatywną strategię marketingową, delikatnie mówiąc 😉 Dotacja jest prawdopodobna, tylko cięzko określić od kiedy ruszy.

 

Rozumiem, że na starcie muszę i tak zapłacić te 120k PLN i liczyć na zwrot od naszego kochanego zaRządu.

 

Ale skąd rabat prawie 40kPLN na auto które podobno ma kolejkę oczekiwania jak po parówki za PRL?

Napisano

Zadzwon i zapytaj

Napisano
44 minuty temu, kravitz napisał:

Widzę wyliczenia, ale...

Skąd taki rabat?

 

Nissan dawał taki rabat na kilkadziesiąt sztuk aut ze stocku w tym miesiącu. Auta u dilerów w całym kraju porezerwowane w sumie w jeden weekend, także możesz zapytać czy w ogóle jest to aktualne ogłoszenie. 😄

A po drugie to ta firma zarabia na usługach finansowych, także sprzedadzą ci je za te 12x tysięcy pod warunkiem, że zostawisz u nich parę tysi w postaci prowizji od udzielonych kredytów (pewnie nie kupisz za gotówkę).

Dopłata jest tak pewna jak wszystkie obietnice polityków. Stan na dziś jest taki, że być może ruszy coś w styczniu. ale nie wiadomo w sumie jaka będzie pula pieniędzy na te dopłaty, czy wystarczy dla wszystkich chętnych, itp. A superauto24 pewnie by chciało zaliczkę już dzisiaj...

Napisano

No biorąc pod uwagę że dopłat na razie nie będzie bo coś kombinują to wiesz...

 

Krawiec

Napisano
3 godziny temu, kravitz napisał:

 

Rozumiem, że na starcie muszę i tak zapłacić te 120k PLN i liczyć na zwrot od naszego kochanego zaRządu.

 

Ale skąd rabat prawie 40kPLN na auto które podobno ma kolejkę oczekiwania jak po parówki za PRL?

Możliwe, że zadzwonisz po te parówki, a oni ich nie mają i szynkę zechcą Ci sprzedać.

Napisano
  • Autor
3 godziny temu, Kiwal napisał:

Zadzwon i zapytaj


Przez telefon nie powiedzą mi ze np oszukali już 50 naiwniaków i szukają kolejnego do wpłaty zaliczki na auto którego nigdy nie zobaczę ;)

Napisano
1 godzinę temu, kravitz napisał:


Przez telefon nie powiedzą mi ze np oszukali już 50 naiwniaków i szukają kolejnego do wpłaty zaliczki na auto którego nigdy nie zobaczę ;)

 

Poczytaj opinie na niecie o Superauto24 to Ci przejdzie...

 

Napisano

@kravitz 

Tak tylko w ramach podpowiedzi.

Pomijając, że w Państwie z tektury z dopłatami nadal wielka niewiadoma, a i sam Nissan rzucił mocno limitowaną ofertę.

Ale jak się poszuka to pewnie się znajdzie, Japan Motors --> tu skierować pierwsze kroki, jeśli ktoś zainteresowany.

 

https://www-europe.nissan-cdn.net/content/dam/Nissan/pl/brochures/Pricelists/NEW_LEAF_PL.pdf

  • 2 tygodnie później...
Napisano

Odgrzewam wątek.
Dopłaty już są.
I pojawiają się oferty Dealerów - np.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-leaf-2019r-ID6CFWYH.html

Nie ukrywam ze zainteresowałem się tym autem do jazdy na codzień. Jeszcze ogarnąć finansowanie (np. 3x33%) i myśle ze ilość elektryków w 2020 znacząco się zwiększy.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Napisano
2 godziny temu, listoor napisał:

Dopłaty już są.

Gdzie?

Napisano
3 godziny temu, listoor napisał:

Dopłaty już są.

Nie ma jeszcze :)

 

3 godziny temu, listoor napisał:

I pojawiają się oferty Dealerów - np.

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-leaf-2019r-ID6CFWYH.html

Jeśli myślisz poważnie o tej ofercie, to idź jutro do dealera zaklepać, bo ogólnie jest tego bardzo mało.

 

3 godziny temu, listoor napisał:

i myśle ze ilość elektryków w 2020 znacząco się zwiększy.

Oby nie :skromny:

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.