Skocz do zawartości

Hybrydy są ekologiczne, mówili...


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Moja żona może jednym tchem wymienić ile jest w domu do zrobienia rzeczy, z których każda zajęłaby może z 10s. I wszystkie one nie zrobione. Nie dołożę sobie kolejnego obowiązku.

;]

No i z tego powodu musicie jezdzić śmierdzącymi ropniakami. 

 

Ludzie są naprawdę zacofani.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Danielpoz. napisał:

Mniej smrodu i mniej hałasu. 👍

 

Oczywiście to też zakwestionujesz🤣

 

Hałas zależy chyba od klasy samochodu.

 

A smród? Wybacz, ale to dziwna rozrywka, delektować się smrodami i porównywać który ma pełniejszy bukiet. Na pewno z właścicielami hybryd jest wszystko ok? Analizują smrody?

:pukpuk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Hałas zależy chyba od klasy samochodu.

 

A smród? Wybacz, ale to dziwna rozrywka, delektować się smrodami i porównywać który ma pełniejszy bukiet. Na pewno z właścicielami hybryd jest wszystko ok? Analizują smrody?

:pukpuk:

Czyli się nie myliłem. Zresztą i większość ma tu takie zdanie o Tobie🤣 

 

Bez odbioru😎

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Czyli się nie myliłem. Zresztą i większość ma tu takie zdanie o Tobie🤣 

 

Bez odbioru😎

 

Pisząc bzdury mogłeś przypuszczać, że w odpowiedzi to zauważę, no i się nie myliłeś. Wróć do degustacji spalin. Bez odbioru.

:ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, marcindzieg napisał:

Wczoraj dostałem i instalowałem QNX 7 - jeden z produktów BlackBerry. Mają się całkiem dobrze.

 

Wręcz doskonale się mają, w ciągu ostatnich 8 lat z poziomu 15% udziału w rynku dobili do 0.07% w 2Q2020 :oki:

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marcindzieg napisał:

Telefony tak. Ale firma jako taka ma się dobrze.

 

Jako firma również doskonale. Od 2009 roku do dziś zjazd o 93% z $78 za akcję do $4.3. Prawdziwy rozkwit :brawo:

 

 

aSKmKPS.png

 

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, marcindzieg napisał:

I myślisz jak kolega że Toyota skończy tak samo bo nie sprzedaje elektryków?

 

Uważam że na każdą rzecz można patrzeć z dwóch stron. Jest prawda czasów, o których mówimy i prawda ekranu. Ty mówisz o prawdzie ekranu - "Prasłowiańska grusza chroni w swych konarach plebejskiego uciekiniera"

  • Lubię to 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ppmarian napisał:

Już Ci pisałem. Przy domowej ładowarkę zajmuje Ci to z zegarkiem w ręku Max 10s.

Wysłane z tel.
 

ale tak długo, chyba dla tegu ze ten zegarek w reku przeszkadza ;)

bo jak zalozysz NA reke, to bedzie zdecydowanie sprawniej

11 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Moja żona może jednym tchem wymienić ile jest w domu do zrobienia rzeczy, z których każda zajęłaby może z 10s. I wszystkie one nie zrobione. Nie dołożę sobie kolejnego obowiązku.

;]

ok, sprobujmy matematycznie

nieh bedzie 10 s

czyli dziennie 20s

tygodniowo 140

miesiecznie 560 = 9,3 minuty miesiecznie 

ile razy miesiecznie tankujesz? (ja minimum 2, jak jezdzielem na benzynie, teraz potrafie kilka miesiecy nie tankowac)

ile czasu spedzasz na jedno tankowanie z placeniem (taaak, placic tez  trzeba ;))

 

 

 

Edytowane przez akisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Dark_Knight napisał:

 

Hałas zależy chyba od klasy samochodu.

 

A smród? Wybacz, ale to dziwna rozrywka, delektować się smrodami i porównywać który ma pełniejszy bukiet. Na pewno z właścicielami hybryd jest wszystko ok? Analizują smrody?

:pukpuk:

BTW mam diesla V70 i benzynowego swifta.... jakoś zadnego nie rozpoznaje po zapachu... ani z zewnątrz ani w srodku... byc może brybym polozył sie pod rure wydechowoą to wtedy - ale nie moge bo boli mnie kolano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, delco napisał:

Hm  mój diesel  jakoś nie smierdzi ropą....(no chyba że rozleje w trakcie tankowania) i w srodku jest tak cichy że nie mozna poznać czy diesel czy benzyna...

Jeszcze troche a dowiemy się że są bardziej ciche od silników benzynowych. 

 

Czekam tylko kiedy będą cichsze od elektryków😂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, akisel napisał:

ok, sprobujmy matematycznie

nieh bedzie 10 s

czyli dziennie 20s

tygodniowo 140

miesiecznie 560 = 9,3 minuty miesiecznie 

ile razy miesiecznie tankujesz? (ja minimum 2, jak jezdzielem na benzynie, teraz potrafie kilka miesiecy nie tankowac)

ile czasu spedzasz na jedno tankowanie z placeniem (taaak, placic tez  trzeba ;))

 

Uważam że tracisz czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, delco napisał:

Hm  mój diesel  jakoś nie smierdzi ropą....(no chyba że rozleje w trakcie tankowania) i w srodku jest tak cichy że nie mozna poznać czy diesel czy benzyna...

 

Pachnie kwiatami, jest cichszy od elektryków i zbiera się lepiej niż Model S Plaid :oki:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Jeszcze troche a dowiemy się że są bardziej ciche od silników benzynowych.

Możesz sobie nie robić jaj? - przypominam że to kącik tematyczny a nie HP wiec bez takich wycieczek.... napisałem że w trakcie jazdy w V70  trudno rozpoznac jaki jest silnik... i tylko tyle... chcesz spamowac - idź sobie na HP...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, format napisał:

 

Pachnie kwiatami, jest cichszy od elektryków i zbiera się lepiej niż Model S Plaid :oki:

 

Roy - jeżeli naprawde tak sadzisz to OK* - ale sadzę że jednak przesadzasz - miej umiar w wychwalaniu silników spalinowych.

 

*choć tak prywatnie powiem że troche przesadziłes... nowy diesel( pod warunkiem że to nie VAG - bo one chodza jak traktory)  akustycznie jest OK - a skad niby ma byc smród w sprawnym technicznie aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Danielpoz. napisał:

Jeszcze troche a dowiemy się że są bardziej ciche od silników benzynowych. 

 

Czekam tylko kiedy będą cichsze od elektryków😂

 

Wyjedźmy na trasę moim dieslem i hybrydowym Outlanderem czy RAV4.

 

 

Tak jak pisałem - to zależy od klasy samochodu przecież.

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dark_Knight napisał:

 

Wyjedźmy na trasę moim dieslem i hybrydowym Outlanderem czy RAV4.

 

 

Tak jak pisałem - to zależy od klasy samochodu przecież.

:facepalm:

Twoje auto zawsze wygrywa w każdej dziedzinie👍 

 

Nawet kiblowaty oitlander zawsze był najlepszy🤣

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, delco napisał:

BTW mam diesla V70 i benzynowego swifta.... jakoś zadnego nie rozpoznaje po zapachu... ani z zewnątrz ani w srodku... byc może brybym polozył sie pod rure wydechowoą to wtedy - ale nie moge bo boli mnie kolano...

 

Podobno zmysły się wyostrzają po zakupie hybrydy. Czlowiek zaczyna widzieć kłęby dymu z silników spalinowych oraz odróżniać jaki bukiet ma benzyna 95 i 98, z której stacji i rocznika.

Jednocześnie hałas silnika spalinowego staje się nie do zniesienia, mimo że ta hybryda na prądzie przejeżdża może z 20km.

;l

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, akisel napisał:

ale tak długo, chyba dla tegu ze ten zegarek w reku przeszkadza ;)

bo jak zalozysz NA reke, to bedzie zdecydowanie sprawniej

ok, sprobujmy matematycznie

nieh bedzie 10 s

czyli dziennie 20s

tygodniowo 140

miesiecznie 560 = 9,3 minuty miesiecznie 

ile razy miesiecznie tankujesz? (ja minimum 2, jak jezdzielem na benzynie, teraz potrafie kilka miesiecy nie tankowac)

ile czasu spedzasz na jedno tankowanie z placeniem (taaak, placic tez  trzeba ;))

 

 

 

 

Przyjmuję te argumenty. Być może masz rację i nawet by mi się chciało ładować. Ale faktem jest, że wystarczająco dużej ilości osób się nie chce żeby to był problem, co pokazuje badanie z pierwszego linku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, format napisał:

 

Uważam że tracisz czas.

 

Uważam że tracisz czas pisząc do każdego mojego rozmówcy z osobna że traci czas. Może załóż na to osobny wątek (np. poza kącikiem merytorycznym)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Danielpoz. napisał:

Twoje auto zawsze wygrywa w każdej dziedzinie👍 

 

Nawet kiblowaty oitlander zawsze był najlepszy🤣

 

Yyyy, to chyba Ty tu właśnie bohatersko udowadniasz, że Twój (skądinąd uważany podobno za kiblowaty) Outlander był najlepszy.

;l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, format napisał:

 

Od pierwszego posta można nawet powiedzieć :skromny:

 

Jeśli dla Ciebie white paper to kabaret to tracisz czas w tym wątku. Dla mnie kabareciarzem jest ktoś, kto pisze że spaliny benzynowych samochodów są fajniejsze od diesli bo ładniej pachną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dark_Knight napisał:

Jeśli dla Ciebie white paper to kabaret to tracisz czas w tym wątku. Dla mnie kabareciarzem jest ktoś, kto pisze że spaliny benzynowych samochodów są fajniejsze od diesli bo ładniej pachną.

 

Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na kolejny Twój wątek, tym razem o pełnych EV które po przejechaniu kilkuset kilometrów psują się, przestają jechać, gdyż ich właściciele ich nie ładują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie być gołosłownym, jaka to cisza panuje w hybrydach w porównaniu do tych okropnych diesli.

 

Hybryda:

2018 Outlander Hybrid dB
idle 49.1
55 mph 61.7
65 mph 65.7
70 mph 66.3
75 mph 67.9
85 mph 70.8
   
50 km/h 56.1
80 km/h 61.5
100 km/h 65.3
120 km/h 67.7
140 km/h

70.8

 

 

 

2018 RAV4 Hybrid dB
idle 35.1
55 mph 50.1
65 mph 57.3
70 mph 66.8
75 mph 69.2
85 mph 71.8
   
50 km/h 57.5
80 km/h 67.5
100 km/h 68.4
120 km/h 69.6
140 km/h 71.8

 

 

 

 

 

 

 

Diesle:

2017 X3 xDrive20d dB
idle 42.1
55 mph 57.9
65 mph 63.8
70 mph 64.5
75 mph 66.0
85 mph 67.8
   
50 km/h 52.1
80 km/h 57.8
100 km/h 63.3
120 km/h 65.7

140 km/h

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

67.8

 

 

2018 GLC 220d dB
idle 39.9
55 mph 50.5
65 mph 56.6
70 mph 62.8
75 mph 65.2
85 mph 67.8
   
50 km/h 56.7
80 km/h 63.3
100 km/h 64.1
120 km/h 65.5
140 km/h 67.8

 

 

 

 

PS. I jako ciekawostka:

 

2017 Model X P100D dB
idle 35.9
55 mph 58.6
65 mph 63.7
70 mph 64.2
75 mph 65.5
85 mph 68.6
   
50 km/h 53.8
80 km/h 58.5
100 km/h 63.3
120 km/h 65.2
140 km/h 68.6
Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, format napisał:

 

Nie pozostaje nic innego jak oczekiwać na kolejny Twój wątek, tym razem o pełnych EV które po przejechaniu kilkuset kilometrów psują się, przestają jechać, gdyż ich właściciele ich nie ładują.

 

Mogę się założyć, że wcześniej jednak pojawi się tu któryś z Twoich niezwykle merytorycznych postów ze sformułowaniami w stylu "tracisz czas", "dzieci z Bełchatowa", "500Nm", "Jaguar jest najlepszy", "Outlander jest najlepszy" czy coś w tym stylu.

:ok:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dark_Knight napisał:

 

Yyyy, to chyba Ty tu właśnie bohatersko udowadniasz, że Twój (skądinąd uważany podobno za kiblowaty) Outlander był najlepszy.

;l

 

Mój był porażka bo z fatalnym silnikiem diesla. Mówiłem o tym w czasie gdy go posiadałem. Potrafiłem się przyznać do błędu posiadania tego badziewia. 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Danielpoz. napisał:

Mój był porażka bo z fatalnym silnikiem diesla. Mówiłem o tym w czasie gdy go posiadałem. Potrafiłem się przyznać do błędu posiadania tego badziewia. 😐

 

Mój za to przejeździł ze mną bezawaryjnie 160+kkm, spełniając wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Przykro mi, że Twój był zepsuty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dark_Knight napisał:

 

Mój za to przejeździł ze mną bezawaryjnie 160+kkm, spełniając wszystkie stawiane przed nim oczekiwania. Przykro mi, że Twój był zepsuty.

 

Aż tak Ci wstyd że miałeś ropniaka który był uważany za najgłośniejszy silnik dostępny w tamtym czasie na rynku? 

 

Delikatnie Ci przypomne o wałkach o których też wspominałeś że się posypały.🤣 Twoje auto zawsze jest najlepsze.... 

 

Bezawaryjny👍

 

PS Zrobiłem nim 150tyś czyli podobnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Danielpoz. napisał:

Aż tak Ci wstyd że miałeś ropniaka który był uważany za najgłośniejszy silnik dostępny w tamtym czasie na rynku? 

 

Nie wiem czy był uważany za najgłośniejszy. Ja go ceniłem za bezawaryjność. Poza tym miałem dwa Outlandery. Jeden głośny, drugi cichy. Oba diesle, tylko że różnych generacji.

Poza tym ja cały czas piszę, że głośność samochodu zależy od jego klasy, a nie wyłącznie od rodzaju napędu. Do tego się nie odniosłeś i ja nawet wiem dlaczego - powyżej są liczby, które Cię skutecznie zniechęcają do merytorycznych odpowiedzi.

 

Cytat

Delikatnie Ci przypomne o wałkach o których też wspominałeś że się posypały.🤣 Twoje auto zawsze jest najlepsze.... 

Bezawaryjny👍

PS Zrobiłem nim 150tyś czyli podobnie. 

 

Delikatnie Ci przypomnę, że po raz kolejny mylisz mnie z kimś innym, bo w moim aucie nic się nie posypało, w całym okresie użytkowania nie wymagał żadnej naprawy - ani jeden, ani drugi. Zmieniałem olej, filtry i klocki hamulcowe, to wszystko. Ale to trochę tłumaczy kpiący sposób w jaki piszesz swoje posty. Po prostu jesteś przekonany, że dyskutujesz ze mną gdy w rzeczywistości dyskutujesz z własnymi wymysłami, które mnie nie dotyczą.

:ok:

 

Edytowane przez Dark_Knight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, Dark_Knight said:

 

Moja żona może jednym tchem wymienić ile jest w domu do zrobienia rzeczy, z których każda zajęłaby może z 10s. I wszystkie one nie zrobione. Nie dołożę sobie kolejnego obowiązku.

;]

dziwne. bo patrzac o ilosci postow na AK, to spedzasz przynajmniej godzine albo kilka dziennie.

W tym czasie moglbys zrobic wszystkie do zrobienia rzeczy w domu dla zony, podpiac caly parking elektrykow do gniazdka, i tankowac co 100 km auto na lpg z butla 20 litrow.

 

Ale Ty wolisz w swojej ideologii siedziec i gadac ze mordęgą jest tankowanie co 400km, podpiecie do gniazdka elektrycznego pod domem. Dlatego mimo swojego niewatpliwego bogactwa, jestes zwyklym posiadaczem sadzomiotacza, ktory po sprzedazy i kupnie nowego auta, bedzie wąchał jego smród jeszcze parenascie lat. Aaa sorry, Ty pewnie obieg wewnetrzny i klima, wiec inni beda wachac.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gregoryj napisał:

dziwne. bo patrzac o ilosci postow na AK, to spedzasz przynajmniej godzine albo kilka dziennie.

 

Bo lubię. Wolno mi.

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

W tym czasie moglbys zrobic wszystkie do zrobienia rzeczy w domu dla zony, podpiac caly parking elektrykow do gniazdka, i tankowac co 100 km auto na lpg z butla 20 litrow.

 

Mógłbym. Ale mi się nie chce.

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

Ale Ty wolisz w swojej ideologii siedziec i gadac ze mordęgą jest tankowanie co 400km,

 

Bo jest. Gdybyś częściej gdzieś dalej jeździł to byś wiedział.

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

podpiecie do gniazdka elektrycznego pod domem.

 

Jak byś mnie tu nie atakował, nawet jeśli ja podepnę to i tak na świecie jest wystarczająco dużo ludzi, którzy nie podpinają. I ich nie ma na AK, więc ich nie zaatakujesz. Ten oto problem zauważyli autorzy linkowanej przeze mnie publikacji.

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

Dlatego mimo swojego niewatpliwego bogactwa,

 

??? 8]

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

jestes zwyklym posiadaczem sadzomiotacza, ktory po sprzedazy i kupnie nowego auta, bedzie wąchał jego smród jeszcze parenascie lat.

 

Sęk w tym, że wszyscy będziemy wąchać. I ci, którym to nie przeszkadza i ci, którym to przeszkadza. Mi nie przeszkadza. Więc kto jest Sprite?

;l

 

1 minutę temu, gregoryj napisał:

Aaa sorry, Ty pewnie obieg wewnetrzny i klima, wiec inni beda wachac.

 

Pomyliłeś mnie z @twinsen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dark_Knight napisał:

Podobno zmysły się wyostrzają po zakupie hybrydy. Czlowiek zaczyna widzieć kłęby dymu z silników spalinowych oraz odróżniać jaki bukiet ma benzyna 95 i 98, z której stacji i rocznika.

Jednocześnie hałas silnika spalinowego staje się nie do zniesienia, mimo że ta hybryda na prądzie przejeżdża może z 20km.

;l

 

 

Może nie tak dosłownie, jak napisałeś, ale jeżdżąc hybrydą można się przekonać, ile paliwa jest tracone bezsensownie np. podczas postoju na światłach, dojeżdżaniu do skrzyżowania, manewrów na parkingu itp. Wiem, że inne mają start/stop, ale to jednak tylko namiastka. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, Dark_Knight said:

Bo lubię. Wolno mi.

 

Quote

W tym czasie moglbys zrobic wszystkie do zrobienia rzeczy w domu dla zony, podpiac caly parking elektrykow do gniazdka, i tankowac co 100 km auto na lpg z butla 20 litrow.

 

Mógłbym. Ale mi się nie chce.

 

Quote

Ale Ty wolisz w swojej ideologii siedziec i gadac ze mordęgą jest tankowanie co 400km,

 

Bo jest. Gdybyś częściej gdzieś dalej jeździł to byś wiedział.

Glupota tych swierdzen oraz poprzedniego, ze szkoda Ci 10 sekund, mnie przerasta. Jak tak bardzo brakuje Ci czasu to sa tacy terapeuci uzaleznien w tym internetowych. Idz, moze okaze sie ze znajda Ci 5 godzin dziennie na tankowanie pojazdow albo podpinanie ich do gniazdek czy tam inne czynnosci ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, hefi said:

Ja, jako wzorowy obywatel zaslepilem dziś egr aby spaliny były bardziej smierdzace i gryzly w nos. Staram się tym pomóc, nieudolnemu rządowi w wykrywaniu przypadków koronawirusa. Bateryjki i inni dżichadowcy powinni być mi wdzięczni.

A co to? zepsulo sie i nie stac na kupno nowego albo naprawe?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gregoryj napisał:

Glupota tych swierdzen oraz poprzedniego, ze szkoda Ci 10 sekund, mnie przerasta. Jak tak bardzo brakuje Ci czasu to sa tacy terapeuci uzaleznien w tym internetowych. Idz, moze okaze sie ze znajda Ci 5 godzin dziennie na tankowanie pojazdow albo podpinanie ich do gniazdek czy tam inne czynnosci ;]

 

Ale mi nie brakuje czasu. Ja mam dużo czasu. Sęk w tym, że uwielbiam go marnować. I ta chęć marnowania go stoi w sprzeczności z czynnościami o których piszesz. Co więcej, właśnie przytoczony przeze mnie artykuł, który tu komentujemy mówi, że duża część społeczeństwa ma tak samo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ghost2255 napisał:

 

 

Może nie tak dosłownie, jak napisałeś, ale jeżdżąc hybrydą można się przekonać, ile paliwa jest tracone bezsensownie np. podczas postoju na światłach, dojeżdżaniu do skrzyżowania, manewrów na parkingu itp. Wiem, że inne mają start/stop, ale to jednak tylko namiastka. 

 

Owszem, wierzę że tradycyjne silniki w wielu sytuacjach tracą paliwo niepotrzebnie. Ale potem wrzuca jakiś właściciel takiej hybrydy średnie spalanie z długiego okresu i wychodzi więcej niż robi pierwszy lepszy diesel (jeden z tutejszych dżihadystów pokazał, że mu hybrydowy Auris palił średnio bodaj 5.7). No i to powoduje pewną utratę wiarygodności gloszonych haseł.

IMO sens pod względem efektywności miałaby hybryda z dieslem. Niestety diesel nie lubi przerywanej pracy i dziś chyba tylko MB ma takie połączenie w klasie E.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.