Skocz do zawartości

Co się dzieje z Policjantem?


Lucyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyne co mogę powiedzieć to często tak bywa

że jak sie coś popieprzy .....to sie polepszy smile.gif

Głowa do góry .....przecież w nieskończonośc nie mogą nami rządzić imbecyle i inne skorumpowane tałatajstwo piesc.gif

Szacuneczek Qbas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie pracuję w Policji, ale pracują tam moi znajomi i rodzina - ile ja się czasami nasłucham o takich rzeczach, w Policji nie ma na pewno jednej rzeczy - MOTYWACJI, za to występuje nagminnie demotywacja... Przykra sprawa... Ale zostań z nami... pub2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, że Pan odchodzi...

Bardzo często czytałem Pana komentarze, spostrzeżenia i uwagi. Jest kilka nicków "hipnotyzujących" - jeśli widać w wątku dany nick (czy jako autora wątku, czy jako uczestnika), bez wątpienia warto go przeczytać... Z Pana postami zawsze tak było ok.gif

Bardzo liczę, że pozostanie Pan z nami - mam też cichą nadzieję, że uda mi się kiedyś Pana poznać... Choć w Warszawie bywam bardziej niż sporadycznie...

Pozytywne skutki Pana obecności na kąciku są bardzo zauważalne - raz (jak to było napisane) ukazał Pan inne oblicze instytucji - dwa bardzo merytoryczne (a równocześnie zrozumiałe) interpretacje przepisów - no i trzy: humor, który dzięki temu że rzadko ukazywany był bardziej doceniany...

Dziękuję we własnym imieniu - to dzięki Panu stałem się bardziej świadomym "czytaczem" przepisów ruchu drogowego, a może i bardziej myślącym kierowcą? hmm.gif

Pozdrawiam ze Śląska i życzę powodzenia i dużo sił w tym trudnym okresie... frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krew zalewa jak się takie wiadomości słyszy.

Jak znajdzie się ktoś znający się na rzeczy i pracujący z zaangażowaniem to zaraz go wygryzą.

Przykro mi, że sprawy tak się mają.

Cenię sobie Pana obecność na tym forum i mam nadzieję, że mimo zmiany stanowiska będzie Pan tu jeszcze zaglądał i dalej pomagał kącikowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Ponieważ jestem człowiekiem honoru - w przeciwieństwie do innych -

> złożyłem raport o zwolnienie z Policji z dniem 31 stycznia br.

> Pozostała gorycz, żal, - poświęciłem życie rodzinne aby po

> latach zostać potraktowany jak śmieć. Teraz mogę tylko ich

> przeprosić. Przepraszam za ton ale jeszcze mnie trzyma

Spoko, jeszcze dużo przed Tobą. Najlepszy moment żeby na przykład wziąć się za politykę bo tam jeszcze wiele do roboty (tzn. zrobienia porządku) zostało. Na początek może jakimś lokalnym radnym zostaniesz albo od razu na posła niezależnego startuj w najbliższych wyborach - myślę że spora ekipa tu by się znalazła która by Cię wsparła w kampanii (zarówno na etapie rejestracji komitetu jak i w samej kampanii wyborczej) - bo chyba wykorzystując posiadanie zezwolenia na broń nie masz zamiaru zostać konwojentem albo dziadkiem parkingowym.

JMISCOOL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Spoko, jeszcze dużo przed Tobą. Najlepszy moment żeby na przykład

> wziąć się za politykę bo tam jeszcze wiele do roboty (tzn.

> zrobienia porządku) zostało. Na początek może jakimś lokalnym

> radnym zostaniesz albo od razu na posła niezależnego startuj w

> najbliższych wyborach - myślę że spora ekipa tu by się znalazła

> która by Cię wsparła w kampanii (zarówno na etapie rejestracji

> komitetu jak i w samej kampanii wyborczej) - bo chyba

> wykorzystując posiadanie zezwolenia na broń nie masz zamiaru

> zostać konwojentem albo dziadkiem parkingowym.

> JMISCOOL

Wprawdzie poseł niezależny niewiele może, a do wyborów samorządowych trochę mniej niż 3 lata, ale na pewno przydałby się ktoś z taką wiedzą w obecnych władzach miasta - Biuro Bezpieczeństwa UM lub Biuro Drogownictwa (inżynier ruchu miasta). Pensje niezłe zlosnik.gif, a na nadmiar fachowców to oni nie narzekają oink.gif. No i żadnych nadgodzin claps.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że powoli staje się normą (niezależnie od grupy zawodowej), że porządni ludzie są zmuszani do podejmowania takich działań. Boli, że Twój dorobek i doświadczenie pójdzie na marne (a może jednak nie - w nowej pracy, bo nie czas na emeryturę).

Trzymaj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yikes.gif ..... Tak to się jeszcze nie zdziwiłem ..... Brak mi po porostu słów, ale ..... to Polska właśnie frown.gif

Forum bez Policjanta już nie będzie takie jak dawniej, a szkoda. Ale tu nie chodzi tylko o forum, bo to był tylko mały dodatek do większej i wiele ważniejszej pracy.

Nie wiem czy jest to pocieszające ale w wielu firmach ( w tym również w mojej) sprawy kadrowe załatwia się podobnie. Krótka rozmowa pod tytułem " Pan pisze, czy ja mam pisać ?" Wiadomo CO pisać ..... Po prostu żenada.

Policjancie TRZYMAJ SIĘ !!!!! ok.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykra sprawa no.gif

na pocieszenie - moi rodzice tez odeszli z wieziennictwa na emeryture po wielu latach pracy, z powodow czysto personalnych i w niedalekiej przyszlosci na pewno finansowych no.gif ale z drugiej strony mama sobie wreszcie odpocznie a tatcie krzywda sie tez nie stanie, zreszta majac do wyboru uzerac sie z lizusostwem i dupowlazeniem to im sie nie dziwie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...]

>W styczniu zostałem wezwany przez PANA kadrowca,

> który mi oznajmił, ze pan komendant chciałby się ze mna rozstać

> i to jak najszybciej.

i to niestety potwierdza moja teorie, ze niektorzy ludzie uzywaja glowy tylko do mycia! sick.gif

> Ponieważ

> jestem człowiekiem honoru - w przeciwieństwie do innych -

> złożyłem raport o zwolnienie z Policji z dniem 31 stycznia br.

claps.gifok.gif

> Pozostała gorycz, żal, - poświęciłem życie rodzinne aby po

> latach zostać potraktowany jak śmieć.

Ja takze znam to uczucie! Ale z drugiej strony mam satysfakcje, ze teraz "oni" to moga mnie jedynie w pupa.gif pocalowac!!!

> Jeżeli

> ktos chciałby się ze mna pożegnać zapraszam do WRD 30 stycznia w

> godzinach 8:00 - 16:00.

waytogo.gifpub2.gif

> Pozdrawiam

rowniez pozdrawiam i DZIEKUJE za "ludzkie oblicze" Policji! ribbon.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całego serca współczuję Koledze. Niestety, takie układziki są wszędzie. Ale co można zrobić, ludzie wolą podkulić ogony i siedzieć cicho z obawy przed utratą pracy. Samemu niewiele się zdziała. Nawet na tym forum ....Mam nadzieję że Kolega się podniesie po tym ciosie. Powodzenia smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak na marginesie.....

Jest teraz nagonka na wszystkich,no prawie wszystkich którzy mają przepracowane 30 lat. i sie będą wyzbywać takich pracowników Policji którzy właśnie przepracowali 30lat i nie maja wystarczajacych układów aby sie utrzymać oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz dodac w stosunku do tego co zostalo juz napisane... poprostu brak slow oslabiony.gifbuu.gif

Szczerze wspolczuje a jednoczesnie gratuluje efektow dotychczasowej pracy.

Jest takie powiedzenie: "za kazdy dobry uczynek spotka cie zasluzona kara". I niestety kolejny raz to sie potwierdza sick.gif

Policjancie - odchodzisz z honorem ze stanowiska ale zostan nadal z nami!!!

Kacikowicze ciagle Cie potrzebuja cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem kto ustala takie sprawy, ale zal dupe sciska jak sie slyszy o takich walkach yikes.gifyikes.gif. coz moge powiedziec-w blizniaczej dla policji formacji jak jest PSP i w ktorej ja pracuje, tez jest odczuwalny, aczkolwiek delikatnie ped do wywalania starszych pracownikow i przyjmowania mlodych. ale w tej sytuacji to jest zdecydowanie ponizej chooja. trzymaj sie kolego ok.gif wielkie pozdro 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa, wyjaśnienia różnych problemów pisane przez Policjanta bywały bardzo pomocne i świadczyły, że to facet z klasą. Coraz trudniej uwierzyć, że coś się zmieni na lepsze, skoro kolejny człowiek honoru musi odejść. Cóż, życzę, żeby w przyszłości Policjantowi wiodło się dobrze i żeby w dalszym ciągu pozostał Człowiekiem Honoru, Człowiekiem z zasadami.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W styczniu zostałem wezwany przez PANA kadrowca,

> który mi oznajmił, ze pan komendant chciałby się ze mna rozstać

> i to jak najszybciej.

rok temu od kogos z lodzkiego WRD uslyszalem slowa - cytuje: "tu jest policja - tu jest rownanie w dol, wyzej ch**a nie podskoczysz" - niestety okazaly sie prorocze ... albo po prostu dobrze okreslaja sytuacje w tej instytucji oslabiony.gif

> Jeżeli ktos chciałby się ze mna pożegnać zapraszam

> do WRD 30 stycznia w godzinach 8:00 - 16:00.

Chcialbym przyjechac. Jezeli mi sie nie uda - Dziekuje tutaj za wspaniala robote i zycze wszystkim, zeby kazde miasto mialo kiedys takiego Naczelnika.

My bedziemy pamietac ok.gif Dolaczam sie tez do prosb o pozostanie na autokacik.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właściwie wszystko zostało tu już napisane....................................

mam nadzieję tylko, że kącikowicze nie stracą tej możliwości zrozumienia i zbliżenia się do przepisów prawa o ruchu drogowym oraz wiedzy popartej wieloletnim doświadczeniem i praktyką..............

warszawska drogówka straci...................

ale podobna sytuacja jest też w policji w innych miastach.......................

łączę życzenia wszystkiego najlepszego......na swego rodzaju "nowej" drodze.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Psy" szczekają dalej w najlepsze, a karawanka złożona z jednego porządnego Policjanta znika już na horyzoncie.

Kolega ma rację: na nic protesty, skoro Policjanta nie lubią w pracy, a on ma już dosyć patrzenia ciągle na te same tępe gęby. Nawet sądowne przywrócenie do pracy na nic by się nie zdało.

Choć może jego decyzja była przedwczesna - w resorcie szykuje się karuzela na stołkach. Minister opuścił fotel - mam poufną informację, że uczynił to w proteście przeciw kolejnemu już uniewinnieniu mundurowego mordercy z okresu stanu wojennego. green_fuck.gifzlosnik2.gif

Policjant, jeśli zechce, znajdzie na pewno zajęcie, gdzie nie będzie musiał czapkować osobnikom mającym IQ o 60 niższe od niego. Mam na myśli oczywiście naukę jazdy, a nie agencję ochroniarsko-detektywistyczną-towarzyską.

Diękuję mu niniejszym i pozdrawiam, a przy okazji wyjaśniam, że wcale nie mam żalu o te 50 km/h w stolicy, gdyż mieszkam od niej o tydzień drogi wołami. clown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje w naszym kraju jest w ogóle bez sensu, ale myślę, że było tak do tej pory i będzie się ciągnęło dalej. Zwalnia się fachowców i zastępuje ludźmi nie przygotowanymi do tego rodzaju pracy... ale co my możemy zmienić.

Dołączam wyrazy współczucia, wielka to szkoda dla naszego grona stracić takiego fachowca frown.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma rację: na nic protesty, skoro Policjanta nie lubią w pracy,

> a on ma już dosyć patrzenia ciągle na te same tępe gęby. Nawet

> sądowne przywrócenie do pracy na nic by się nie zdało.

takie rzeczy podpadaja mi pod mobbing, ktory jest - zdaje sie - juz u nas karalny.. to co, moze mala rekompensatka za straty moralne? zlosnik.gif wiem wiem, to takie niehonorowe.. chociaz.. moze Policjant moglby ich naciagnac na outsourcing? ale watpie zeby policja miala na to kase..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawdę sku....stwo. Zrobiłeś kawał dobrej roboty i tak Ci podziękowali klnie.gifsciana.giffrown.gif. Ja nigdy nie zapomnę Twojego nazwiska i tego co zrobiłeś dla kącikowiczów i kierowców. Jesteśmy z Tobą Panie Policjancie bow.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.